x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Grota medyka [siedziba Daktariego]

Tajemnicza puszcza, pełna zakątków wciąż czekających na odkrycie. Rosną tu bujnie niespotykane nigdzie indziej rośliny, wykorzystując każdy dostępny skrawek przestrzeni. Ich splątane pnącza tworzą zielony baldachim, przez co wnętrze dżungli pogrążone jest w półmroku. Wokół panuje gwar, na który składają się odgłosy ptaków i przemykających wśród gałęzi zwierząt.

Regulamin forum
Kary i negatywne efekty
  • podróżujące po terenach leśnych postacie mogą się zgubić
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2881
Kontakt:

Re: Grota medyka [siedziba Daktariego]

#141

Post autor: Mistrz Gry » 09 kwie 2024, 22:44

Duch Daktariego przez cały czas w milczeniu wpatrywał się w postać, która wkroczyła właśnie do jaskini. Na pytanie Qat o korę pokręcił jedynie głową.

//@Qatila Poproszę cię o test percepcji.

Daktari pisze:
-Paradoks duchowy, o czym ty mówisz moja droga?- zapytał poczciwym dobrodusznym głosem, osoby, która usłyszała coś o czym nie ma bladego pojęcia.
-Jestem jedynie prostym medykiem, który pomaga mieszkańcom dżungli, nie mam tutaj wrogów- dodał tym samym tonem, delikatnie kręcąc przy tym głową.
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Qatila
Posty: 46
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 27 sty 2020
Specjalizacja:
szaman 1
Szaman 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 50
Zręczność: 45
Percepcja: 55
Kontakt:

#142

Post autor: Qatila » 10 kwie 2024, 19:44

-Oj no weź żadnego krewnego zawiedzionego że nie udało ci się uratować jego rannego brata czy dziecka mimo że było już za późno nawet na modlitwę szamana?-
Lekko zaczepnie zachichotała szamanka, a jaj oczy bacznie przyglądały się ogromowi sytuacji starając się pojąć o co ty chodzi i czy czegoś przypadkiem nie przeoczyła

percepcja
Qatila wyrzuca 3d100:
55, 4, 65

(2 sukcesy)

Patrz nasze ciało co kryją nas nie zmylą
Szparki w ochach lwicy się zwężały gdy coś pojęła. Ta sprawa miała drugie dno
قاتلة
Dziennik
Pamiętajcie me dziedziczki
Bądźcie tutaj niczym lisiczki
Wprowadzam wam matriarchat
Przeklinam ojca mego Patriarchat
Przyjmijcie me ziarno zdrady
Niech wyda plon wszechzagłady
Wojowniczki przynoście dzieci silne
Niech zasadą są one wiecznie Wierne
Szamanki nie zapominacie rytuałów
Wyruszajcie na mroczniej wiedzy połów
Medyczki nigdy o tym nie zapominajcie
Cene życia zawsze dokładnie znajcie
Pozostawiam wam też rodu przekleństwo
W naszej krwi kryje sie to plugastwo
Chęć by ziemię praojców odzyskać
Żadna nie chce innego celu uzyskać
Gdy skałę królów zobaczycie
niemożliwy żal poczujecie
Mawet śmierć was nie powstrzyma
Kto kroku wam wtedy dotrzyma?

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2881
Kontakt:

#143

Post autor: Mistrz Gry » 11 kwie 2024, 22:07

-On nie jest mną...- przemówił w końcu duch małpiszona, a głos jakim to wypowiedział mógł zmrozić krew w żyłach.
Daktari pisze:
Dzięki swoim spostrzegawczym oczom, lwica mogła dostrzec, że małpiszon zdradza oznaki zdenerwowania. Młodszy Daktari kilka razy nerwowo przełknął ślinę, a jego gałki oczne panicznie krążyły po pomieszczeniu.
-Ależ skąd, jak mówiłem, jestem tylko poczciwym medykiem- małpa rozłożyła ręce w geście bezradności, jednak Qat mogła dostrzec, że te delikatnie drżą.
Jeżeli nie przychodzisz do mnie z problemem zdrowotnym, to proszę, żebyś opuściła moją jaskinię. Muszę przygotować leki, bo zaraz mogą zjawić się kolejni pacjenci- powiedział, próbując zdobyć się przy tym na zdecydowany ton. @Qatila mogła bez problemu stwierdzić, że to tylko pozory.
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Qatila
Posty: 46
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 27 sty 2020
Specjalizacja:
szaman 1
Szaman 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 50
Zręczność: 45
Percepcja: 55
Kontakt:

#144

Post autor: Qatila » 11 kwie 2024, 22:13

Lwica podeszła blisko do małpiszona i popatrzyła na niego swoim najbardziej zimnym wzrokiem mówiąc
-Są pewne granice których nie należy przekraczać-

Próba zastraszenia
Qatila wyrzuca 3d100:
97, 53, 23


Jednak nie była aż tak pewna siebie jak powinna wiedząc że medyk może mieć coś w zanadrzu
pilnuj jego łap
-Przybywam tu w miarę w pokoju poszukując ucznia Daktariego i wiedząc jak Daktarii wygląda. będę bardzo wdzięczna jeśli okażesz się pomocny-
Przy tych słowach zaczęła bawić się paciorkiem, sugerując że "medykowi" może się to opłacić
قاتلة
Dziennik
Pamiętajcie me dziedziczki
Bądźcie tutaj niczym lisiczki
Wprowadzam wam matriarchat
Przeklinam ojca mego Patriarchat
Przyjmijcie me ziarno zdrady
Niech wyda plon wszechzagłady
Wojowniczki przynoście dzieci silne
Niech zasadą są one wiecznie Wierne
Szamanki nie zapominacie rytuałów
Wyruszajcie na mroczniej wiedzy połów
Medyczki nigdy o tym nie zapominajcie
Cene życia zawsze dokładnie znajcie
Pozostawiam wam też rodu przekleństwo
W naszej krwi kryje sie to plugastwo
Chęć by ziemię praojców odzyskać
Żadna nie chce innego celu uzyskać
Gdy skałę królów zobaczycie
niemożliwy żal poczujecie
Mawet śmierć was nie powstrzyma
Kto kroku wam wtedy dotrzyma?

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2881
Kontakt:

#145

Post autor: Mistrz Gry » 20 kwie 2024, 22:09

-On nie jest mną!- tym razem głos duch zabrzmiał iście złowrogo. Widmo zbliżyło się do żywego małpiszona, jednocześnie lustrując go złowrogim spojrzeniem.



Daktari pisze:
Z początku Datkari mógł sprawiać wrażenie nieco przestraszonego, z początku, bo na pysku małpy pojawił się wyraz oburzenia.
-Nie mam bladego pojęcia o co ci chodzi. Poza tym, jak już mówiłem, mój uczeń nie żyje, wiec skoro nie masz już więcej pytań ani nie potrzebujesz pomocy medycznej, to natychmiast opuść moją pracownię!- powiedział rozzłoszczony, całkowicie ignorując trzymany przez lwicę paciorek.
-W przeciwnym razie Świątynia się tobą zajmie- dodał, jednocześnie wskazując lwicy wyjście z jaskini.
@Qatila
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Qatila
Posty: 46
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 27 sty 2020
Specjalizacja:
szaman 1
Szaman 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 50
Zręczność: 45
Percepcja: 55
Kontakt:

#146

Post autor: Qatila » 24 kwie 2024, 7:48

On cię ostrzegał. Nawet nie próbuj. Zabij
-Och jak zabawnie-
Lwica powoli wyszła na zewnątrz ale nie odeszła od groty. Nie miała zamiaru tego zostawić, na zewnątrz rozejrzała się za sandałowcem i lekko się uśmiechała.

poszukiwania sandałowca
Qatila wyrzuca 3d100:
63, 59, 81


Niestety nie zauważały nic co mogło by nawet go przypominać, więc po prostu zwróciła się do ducha
-Powinnam zabić kogoś kto podaje się za ciebie czy co?
Zabij to słuszne. okalecz niech popamięta. Wykorzystaj. Wyrwij łapki i rozwlecz po okolicy wnętrzności. Złam kości i zostaw żywego niech cierpi. Rozetnij brzuch i powieś jelito na gałęzi a potem zmuś do biegania do okoła
قاتلة
Dziennik
Pamiętajcie me dziedziczki
Bądźcie tutaj niczym lisiczki
Wprowadzam wam matriarchat
Przeklinam ojca mego Patriarchat
Przyjmijcie me ziarno zdrady
Niech wyda plon wszechzagłady
Wojowniczki przynoście dzieci silne
Niech zasadą są one wiecznie Wierne
Szamanki nie zapominacie rytuałów
Wyruszajcie na mroczniej wiedzy połów
Medyczki nigdy o tym nie zapominajcie
Cene życia zawsze dokładnie znajcie
Pozostawiam wam też rodu przekleństwo
W naszej krwi kryje sie to plugastwo
Chęć by ziemię praojców odzyskać
Żadna nie chce innego celu uzyskać
Gdy skałę królów zobaczycie
niemożliwy żal poczujecie
Mawet śmierć was nie powstrzyma
Kto kroku wam wtedy dotrzyma?

Odpowiedz

Wróć do „Dżungla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość