x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Ukryta plaża

Wzdłuż brzegu oceanu teren jest piaszczysty oraz usiany kamieniami przyniesionymi przez fale. Wysokie klify nieustannie są żłobione przez wodę, przez co wciąż zmieniają swój kształt. Niebezpieczeństwo stanowią przypływy, które mogą zaskoczyć niefrasobliwego wędrowca i porwać go między fale oceanu.

Awatar użytkownika
Thanatos
Posty: 513
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 15 paź 2015
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 34
Kontakt:

Re: Ukryta plaża

#81

Post autor: Thanatos » 25 wrz 2019, 23:55

Zauważył, że lwica zaczęła się zbliżać do niego. - Nie, nie podchodź do mnie. Nigdzie się nie cofnę... jeśli tak się stanie to nawet lepiej... - Powiedział stanowczo.
Nadal jednak zastanawiał się nad tym kim ona jest. Zwrócił uwagę na jej ogon, którego końcówka była czerwona. I jeszcze oczy tak mocno niebieskie. Już wiedział. Pokazał łapą na lwice. - Ja ciebie znam. zzz...Zawadi??? - Popatrzył się pytająco, na chwilę zapominając o tym co miał zrobić jeszczę chwilę temu.

Awatar użytkownika
Zawadi
Posty: 172
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 25 wrz 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Kontakt:

#82

Post autor: Zawadi » 26 wrz 2019, 0:04

-Nie mów takich głupot, życie jest super.-odezwała się lwica, nie zamierzając się zatrzymać. Przez myśl przemknęło jej, żeby siłą zmusić go do cofnięcia się. Jedyne co powstrzymało Zawadi przed zrobieniem tego, była świadomość, że nieznajomy jest od niej silniejszy. Brązowa lwica uparcie, wpatrywała się w niego. Musiała przemówić mu do rozsądku. Skoro już znał jej imię, musieli kiedyś się spotkać. Postanowiła wykorzystać ten fakt.-Tak mam na imię. Skąd się znamy?
Obrazek

Awatar użytkownika
Thanatos
Posty: 513
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 15 paź 2015
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 34
Kontakt:

#83

Post autor: Thanatos » 26 wrz 2019, 0:19

Przez chwilę zapomniał o tym, że lwica po woli zmierza w jego kierunku.
To rzeczywiście ona, był trochę zaskoczony, bo nie widział jej kawał czasu. - To ja Thanatos...pamiętasz mnie? Co się stało, myśleliśmy, że zginęłaś podczas tej bitwy, a ty jednak żyjesz. - Powiedział zaskoczony.
Gdy jednak lwica zaczęła zbliżać się za bardzo powiedział ostrzej. - Stój! Nie podchodź bliżej.

Awatar użytkownika
Zawadi
Posty: 172
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 25 wrz 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Kontakt:

#84

Post autor: Zawadi » 26 wrz 2019, 0:29

Imię lwa odbijało się w jej głowie. Brązowa lwica ze wszystkich sił, starała go sobie przypomnieć. Minęło tyle czasu. Tyle dni odkąd włóczyła się, starając się odnaleźć Lwią Ziemię. Światełko nadziei zabłysło w jej oczach.
-Thanatos?-powiedziała głośno. Pomału przypominała sobie szczegóły ich znajomości. To był on. Razem z tymi pełnymi radości chwilami, napłynęło też wspomnienie bitwy. Znów wróciła chwila, której tak bardzo żałowała. Nie powinna była wtedy uciekać.-Pamiętam cię, Than. Czyli wszyscy myślą, że zginęłam? Jak widzisz żyję.
Zatrzymała się i posłała mu delikatny uśmiech.
-Chyba potrzebujesz rozmowy, co?
Obrazek

Awatar użytkownika
Thanatos
Posty: 513
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 15 paź 2015
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 34
Kontakt:

#85

Post autor: Thanatos » 26 wrz 2019, 19:55

Przypatrzył się jej. - Niestety, ale na rozmowę to jest już za późno. - Powiedział jej smutnym tonem. - Ostatnie 3 miesiące były chyba najgorsze w moim życiu i chcę to zakończyć raz na zawszę. Chyba nikt mi już nie jest w stanie pomóc. - Szukał w niej jakiegoś zrozumienia. Z jednej strony chciał już skoczyć i mieć to wszystko za sobą, ale z drugiej był ciekaw tego wszystkiego co się jej przydarzyło przez tak długi czas.

Awatar użytkownika
Zawadi
Posty: 172
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 25 wrz 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Kontakt:

#86

Post autor: Zawadi » 26 wrz 2019, 20:06

Zawadi wpatrywała się w niego z niedowierzaniem.
-Ciężkie chwile zdarzają się każdemu, ale to nie powód, by odbierać sobie życie, Than. Jeśli dasz mi tylko taką okazję, jestem w stanie tobie pomóc.
Cały czas mówiła do niego spokojnym głosem, nie ruszając się z miejsca. Nie była pewna, czy jej słowa do niego dotarły. Zwłaszcza, że nie była najlepsza w pocieszaniu innych. Zawadi jednak lubiła zdobywać przyjaciół. Wystarczyło tylko przekonać lwa, żeby zmienił swoją decyzję.
-Proszę..
Obrazek

Awatar użytkownika
Thanatos
Posty: 513
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 15 paź 2015
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 34
Kontakt:

#87

Post autor: Thanatos » 26 wrz 2019, 20:17

Widział i słyszał jak jego stara znajoma próbowała go przekonać. W tym momencie coś w nim pękło, przecież nie mógł zrobić tego na jej oczach... skoczyć z klifu i odebrać sobie życie przy niej. Przy lwicy, którą znał.
Popatrzył na nią, potem w dół klifu i z powrotem. Westchnął głośno wstał i odszedł na kilka kroków od klifu, trochę podchodząc też do Zawadi.
Popatrzył jej w oczy. - To nie były gorsze chwile, tylko katastrofalne. - Poprawił lwicę.

Awatar użytkownika
Zawadi
Posty: 172
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 25 wrz 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Kontakt:

#88

Post autor: Zawadi » 26 wrz 2019, 20:49

Lwica odetchnęła z ulgą, gdy jej znajomy odszedł na kilka kroków od klifu. Wciąż spoglądała prosto na niego. Koniuszek jej ogona lekko drgał.
-Zobaczysz, że będzie lepiej.
Co więcej mogła powiedzieć lub zrobić? Nie widzieli się zbyt długo, żeby tak po prostu go przytuliła na powitanie. Zawadi westchnęła cicho, prostując się.-Dalej mieszkasz na Lwiej Ziemi? Wiesz, jak mogę wrócić do domu?
Obrazek

Awatar użytkownika
Thanatos
Posty: 513
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 15 paź 2015
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 34
Kontakt:

#89

Post autor: Thanatos » 26 wrz 2019, 21:02

Tak nadal... - Zrobił tu lekką przerwę, bo nie wiedział co mógł jeszcze dodać. Zaczął pocierać łapą o ziemie i głośno nabrał powietrza do płuc i po chwili wypuścił.
Zastanawiał się co zrobić, wracać na lwią ziemię teraz nie miał w ogóle ochoty, ale pokiwał głową. - Tak pokażę ci, ale nie wiem czy chcę tam iść. - Powiedział i spuścił głowę.

Awatar użytkownika
Zawadi
Posty: 172
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 25 wrz 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Kontakt:

#90

Post autor: Zawadi » 26 wrz 2019, 21:10

-Jeśli nie czujesz się na siłach, nie będę cię zmuszać.-odpowiedziała z lekkim uśmiechem. Wolałaby od razu skierować się na Lwią Ziemię. W jej oczach, błyszczała nadzieja. Tak dawno jej nie czuła. Odkąd tylko zgubiła się, jedynym jej celem, stał się powrót. Była teraz tak blisko. Nie mogła stracić okazji.-Możemy też wybrać się dłuższą drogą. Naprawdę chciałabym ci pomóc.
Obrazek

Odpowiedz

Wróć do „Wybrzeże”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość