x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Chata Bambo i Aku

Leżący w dolinie las jest siedliskiem licznej zwierzyny, dla której ostre warunki w wyższych partiach gór byłyby zbyt trudne. Ze względu na wysokość często panuje tutaj przyjemny, delikatny chłód.

Regulamin forum
Teren stada jest strzeżony przez członków stada i stadne NPC. W związku z tym trudno dostać się na niego niepostrzeżenie i należy odczekać 24 h po wejściu żeby opuścić teren stada.
Awatar użytkownika
Bambo
Posty: 7
Gatunek: Szympans
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 27 gru 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 40
Zręczność: 65
Percepcja: 25
Kontakt:

Chata Bambo i Aku

#1

Post autor: Bambo » 25 sie 2020, 17:00

Chata z suszonej trawy i drzewa zbudowana w koronie wysokiego drzewa. Dostać się można wyłącznie jak się potrafi wspinać i nie jest lwem lub po specjalnych schodach ala drabince, które najpierw Bambo i Aku muszą rozłożyć. Chatka jest duża.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 25 sie 2020, 17:09 przez Bambo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bambo
Posty: 7
Gatunek: Szympans
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 27 gru 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 40
Zręczność: 65
Percepcja: 25
Kontakt:

#2

Post autor: Bambo » 25 sie 2020, 17:08

Bambo stał na tarasie chaty zbudowanej z patyków. Przypomniał sobie o Aku i dziś mieli razem robić coś ważnego. Poszedł do Aku.
- Aku wstawaj! Wstawaj Aku! - krzyknął Bambo. Aku to leń i bardzo lubi spać, a Bambo jest energicznym szympansem. Są jak ogień i woda.
- Aku wstawaj. Mieliśmy robić ważne sprawunki. Jeśli nie wstaniesz pójdę bez ciebie robić te ważne sprawunki o których nic nie wiem. - postawił Bambo sprawę jasno Akiemu i kłamał. Nie miał pojęcia co ma robić więc nigdzie się bez pawaiana nie ruszy.

Awatar użytkownika
Aku-Aku
Posty: 9
Gatunek: Pawian albinos
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 28 mar 2015
Specjalizacja: Medyk poziom 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 20
Zręczność: 40
Percepcja: 60
Kontakt:

#3

Post autor: Aku-Aku » 25 sie 2020, 17:49

Hałas wyrwał Aku-Aku z przyjemnego snu pełnego alkoholu!
- Jak cię zaraz przypierdolę! - warknął złośliwie do Bambiego.
Wstał na dwie nogi i stanął przed przyjacielem lub kolegą jak kto woli.
- Nie ma takiego budzenia! Słyszysz mnie? - zrzędliwie nakręcił się na agresję.
- Co pójdziesz beze mnie? Nigdzie nie pójdziesz bo nie wiesz gdzie masz pójść. - odpowiedział weselszym tonem kiedy ochłonął. Zagiął Bambo jak nic! Przecież on nigdy nie uważa i nie wie co robimy.
- Słuchaj mnie uważnie bo dwa razy nie będę powtarzał. Idziemy po wino palmowe. Rozumiesz? Jesteś mi potrzebny przyjacielu. - oznajmił faktycznie potrzebując pomocy. Samemu na raz nie zniesie wystarczająco alkoholu do libacji.

Awatar użytkownika
Bambo
Posty: 7
Gatunek: Szympans
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 27 gru 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 40
Zręczność: 65
Percepcja: 25
Kontakt:

#4

Post autor: Bambo » 25 sie 2020, 19:29

Bambo odsunął się odruchowo na agresję słowną i ostrożnie patrzył na ruchy Aku. Dobrze, że mu przeszło po chwili.
- Nie uważałem. Czy mógłbyś powtórzyć? - zapytał z głupim uśmiechem na ustach. Akurat przestał uważać kiedy Aku zaczął mówić o słuchaniu i powtarzaniu. Bambo znowu nie wie gdzie idą ani co robią trudno.
- Żartowałem, słuchałem uważnie. Prowadź. - powiedział Bambo jakby rzeczywiście słuchał co Aku mówił. Wyszedł na taras gdzie zaczekał na swojego przyjaciela. Tak się cieszy, że jest mu potrzebny.

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2882
Kontakt:

#5

Post autor: Mistrz Gry » 25 sie 2020, 20:01

Zbudowanie chatki z prawdziwego zdarzenia nie należy do łatwych zadań. Nawet jeśli ktoś ma zręczne łapy i przeciwstawne kciuki, z pewnością stworzenie domu z liści i gałęzi, który zniesie deszcze, wiatry i upływ czasu nie jest proste jeśli ktoś nie posiada umiejętności rzemieślniczych. Tak więc chata, która w oczach oby małp mogła prezentować się niczym pałac króla, w rzeczywistości była jedynie kilkoma zarzuconymi gałęziami, na których można było usiąść i ewentualnie zakryć się od wiatru. Nie była też szczególnie duża. Z kolei pod nazwą drabinka, czy też schody, jak zwał tak zwał, kryły się długie gałęzie, które po przystawieniu do pnia mogły posłużyć do wspinaczki.
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Aku-Aku
Posty: 9
Gatunek: Pawian albinos
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 28 mar 2015
Specjalizacja: Medyk poziom 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 20
Zręczność: 40
Percepcja: 60
Kontakt:

#6

Post autor: Aku-Aku » 26 sie 2020, 17:00

Aku-Aku nerwowo spojrzał na przyjaciela i pomimo jego zapewnień o słuchaniu miał inne wrażenie.
- Gówno. Nie słuchałeś. - warknął złośliwie.
- Do roboty! Znajdź gigantyczne tykwy i napełnij je sokiem z palm znad wielkiej wody. Znieś je do lasu namorzynowego albo znajdź jaskinię nad brzegiem. Tam tymczasowo się zamenelimy. - objaśnił przyjacielowi skomplikowany plan i przejechał wzrokiem po domku.
- Niestabilna konstrukcja, fuszerka że ja pierdole. - klnął Aku-Aku kopnąwszy w podłogę, która odpadła.
- Spotkamy się za kilka dni w lesie namorzynowym. Ja zajmę się marulówką. Do roboty kurwa! Nie mam całego miesiąca! - klnął dalej Aku-Aku widocznie rozłoszczony brakiem alkoholu we krwi. Zszedł z drzewa i skoro wszystko było jasne to poszedł spełniać swoją rolę w planie menelixa.

zt

Awatar użytkownika
Bambo
Posty: 7
Gatunek: Szympans
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 27 gru 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 40
Zręczność: 65
Percepcja: 25
Kontakt:

#7

Post autor: Bambo » 26 sie 2020, 18:47

- Las namorzynowym, wielka woda, wino palmowe, gigantyczne tykwy. Do roboty! Zapamiętam! - wesoło odpowiedział Bambo i ruszył na wspaniałą przygodę. Szkoda mu trochę domku, ale jest zgoła niebezpieczną budowlą skleconą, z tego co było pod dłonią. Zbudują lepszy i kto wie. Może Bambo dokończy naukę rzemieślnictwa.

/zt/

Odpowiedz

Wróć do „Las”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości