x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Pytania

Awatar użytkownika
Hamza
Posty: 312
Gatunek: P.Leo
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 01 sty 2018
Zdrowie: 100
Waleczność: 66
Zręczność: 51
Percepcja: 35
Kontakt:

Re: Pytania

#41

Post autor: Hamza » 25 gru 2019, 16:45

Na to że Jasir nie czyta odpisów graczy i czaruje z zmienianiem odpisu, mogę jeszcze machnąc ręką, bo nie wiem jak chciał wyprzedzać 3 walczące w zwarciu lwy- tak jakby gonili lamparta, a i z punktu jego odpisu to wskoczyłby Asu na tyłek?
I skoro 3 postaci walczą w zwarciu z wrogiem kręcącym się jak wir pazurów to 4 która dobiega nie powinna być liczona jako ostatnia wedle wyjaśnienia z powyżej?
Bardziej wygląda to na kaprys niż konsekwentną logikę.

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2882
Kontakt:

#42

Post autor: Mistrz Gry » 27 gru 2019, 15:38

Tu jak coś Tamu, już mi się nie chce zmieniać konta. Wybacz Hamza, że tak późno odpowiadam, ale święta, a poza tym powinniście się już przyzwyczaić do moich niewytłumaczalnych i paskudnych opóźnień :D Oczywiście masz rację, źle zinterpretowałem sytuację. Założyłem, że Jasir dobiega w momencie kiedy pozostali będący już w zwarciu przygotowują się do następnych posunięć i tym samym rozbija im całą taktykę, kolejność. Wiem, że Silver i Assu są poszkodowani to niejako konsekwencja nieprzemyślanej taktyki Jasira. Hamzę wykluczyłem dlatego, że w poprzedniej rundzie dostał ranę i był najbardziej "spowolniony", ale przyznaję że ta interpretacja mogła zostać uznać za naciąganą (głównie ze względu na odległość) i niewystarczająco ją wytłumaczyłem. Wybacz, moja pomyłka. Zaproponowałbym ponowienie, ale już są dalsze odpisy więc nie wiem czy jest sens...
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Uran
Posty: 94
Gatunek: Mandryl
Płeć: Samica
Data urodzenia: 25 kwie 2015
Specjalizacja: Medyk poziom 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 15
Zręczność: 55
Percepcja: 55
Kontakt:

#43

Post autor: Uran » 01 sty 2020, 17:37

Kiedy podsumowanie konkursu "Jaka to melodia" i wyciągnięcie Simby z labiryntu?

Awatar użytkownika
Gunter
Posty: 788
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 lut 2011
Zdrowie: 0
Waleczność: 0
Zręczność: 0
Percepcja: 0
Kontakt:

#44

Post autor: Gunter » 01 sty 2020, 17:52

Chciałam poczekać do końca eventu (czyli 3.01), ale właściwie mogę już powpisywać nagrody :)

Awatar użytkownika
Enaron
Posty: 44
Gatunek: Kot czarnołapy
Płeć: Samiec
Zdrowie: 66
Waleczność: 10
Zręczność: 40
Percepcja: 40
Kontakt:

#45

Post autor: Enaron » 05 sty 2020, 14:04

Ile czasu akceptowana jest karta?

Awatar użytkownika
Gunter
Posty: 788
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 lut 2011
Zdrowie: 0
Waleczność: 0
Zręczność: 0
Percepcja: 0
Kontakt:

#46

Post autor: Gunter » 05 sty 2020, 14:18

Należy zrobić zapis zgodnie z zasadami opisanymi w pierwszym poście tematu viewtopic.php?p=34#p34 oraz mieć avatar lub opis wyglądu w podpisie

Awatar użytkownika
Seth
Posty: 253
Gatunek: P.Leo
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 gru 2015
Waleczność: 55
Zręczność: 60
Percepcja: 35

#47

Post autor: Seth » 08 sty 2020, 12:22

Tao została zawieszona. Jest w Oazie, czy możemy podjąć próbę odratowania jej i zrobić z niej npc?
Pytam bo:
- dołączy do nas medyk (jak skonczy szkolenie zdobędzie poziom medyczny) i sobie na niej potrenuje
- szkoda postaci
- jest to interesujący sposób i historia dołączenia do stada.

Awatar użytkownika
Gunter
Posty: 788
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 lut 2011
Zdrowie: 0
Waleczność: 0
Zręczność: 0
Percepcja: 0
Kontakt:

#48

Post autor: Gunter » 08 sty 2020, 12:40

Z tego co widzę, to już nie ma posta o zawieszeniu. Na razie jeśli w walce nie będzie odpisywać, albo będzie grać nieuczciwie to postać przejmie MG na czas walki, a co będzie dalej to się okaże.

Awatar użytkownika
Shanteeroth
Posty: 995
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 04 sie 2015
Specjalizacja:
medyk 2
Medyk 2
Waleczność: 40
Zręczność: 55
Percepcja: 60

#49

Post autor: Shanteeroth » 08 sty 2020, 12:45

Obrazek

Awatar użytkownika
Gunter
Posty: 788
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 lut 2011
Zdrowie: 0
Waleczność: 0
Zręczność: 0
Percepcja: 0
Kontakt:

#50

Post autor: Gunter » 08 sty 2020, 12:48

Aha, nie zauważyłam tego. To można ją przejąć w takim razie.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości