x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Urwisko

Płynąca tędy od wieków rzeka wyżłobiła głęboką, żyzną dolinę. W miękkiej ziemi można wykopać jamę, zapewniającą bezpieczne schronienie, niewidoczne zarówno z góry kanionu. Strome zbocza stanowią dla ptaków dogodne miejsce do zakładania trudno dostępnych gniazd.

Awatar użytkownika
Laishia
Posty: 673
Tytuł: Postać Miesiąca
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 17 lut 2020
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 54
Kontakt:

Re: Urwisko

#61

Post autor: Laishia » 27 kwie 2020, 18:04

Uniosła głowę zdziwiona tą propozycją. Chwile milczała patrząc jedynie na niego i mrugając. Czyżby miała aż takie szczęście?
- Mówisz serio? - Znów położyła łeb na łapach. Nie chciała mu przeszkadzać w podróży.
- Dziękuję. - Mruknęła cicho i zerknęła na niego.
- No wiesz, za jedzenie i za te propozycję. - Podniosła się i chciała do niego podejść, zawahała się jednak i znów położyła na ziemi. Bała się trochę, był wielki i obcy. Dał jedzenie, był miły i w ogóle, ale obcy, nadal. Jakoś nie była pewna jak powinna się zachować. Zaczęła się przesuwać do niego powoli, nadal leżąc na ziemi i kładąc po sobie uszy.
Maluch | Obecnie | Od Tako | Od Tako 2Obrazek
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Shamar
Posty: 51
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 08 mar 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 55
Zręczność: 65
Percepcja: 30
Kontakt:

#62

Post autor: Shamar » 28 kwie 2020, 14:00

-Nie ma sprawy, a masz siły iść samej?- Spoglądała na maleństwo. On sam miał jej dużo ale kto wie jak to jest z małym lwiątkiem. Na pewno nie ma tyle energii co ja.
-Jak co nie widzę problemu abyś mogła podróżować na moich plecach- W końcu nie ważyła tyle abym nie dał rady.
-a chcesz się pobawić?- Zapytała nim ta mogła odpowiedzieć na wcześniejsze pytania.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laishia
Posty: 673
Tytuł: Postać Miesiąca
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 17 lut 2020
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 54
Kontakt:

#63

Post autor: Laishia » 28 kwie 2020, 14:25

Po pierwszym pytaniu pokiwała głową. Była pewna, że da radę, w końcu przeszła ten kawałek aż tutaj. Nie był to duży odcinek, ale ona była pewna, że tak. W drodze okaże się tak na prawdę jak duża ma wytrzymałość i choć jako maluch miała dużo energii, to w drodze może nie być już tak kolorowo.
Na kolejne słowa już nie zdążyła odpowiedzieć, bo padło od razu inne pytanie. Przekrzywiła łepek i spojrzała trochę zdziwiona. Nie pamiętała zabawy z innymi lwami, nie była pewna jak powinno się bawić. Owszem robiła to co sprawiało jej przyjemność, ale to było tak naturalne, ze nawet nie dzieliła swoich zachować na zabawę i nie-zabawę. Nadal powoli zbliżała się do niego, przesuwając się nisko po ziemi, jednak jakiś metr od niego zatrzymała się i przyglądała mu trochę nieufnie.
Maluch | Obecnie | Od Tako | Od Tako 2Obrazek
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Shamar
Posty: 51
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 08 mar 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 55
Zręczność: 65
Percepcja: 30
Kontakt:

#64

Post autor: Shamar » 28 kwie 2020, 22:08

Wstałem i od razu przybrałem pozycje zachęcając do zabawy.
-Nie bój się- Dodałem z lekkim uśmiechem- Przecież nic ci nie zrobiłem- Dodałem lekko przekrzywiając łeb w bok.
Miałem dobry nastrój i z chęcią pobawiłbym sie z nią. Była mała i to mogło sprawiać lekkie kłopoty. No ale wszystko się da. Nie jestem przecież takim brutalem czy coś.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laishia
Posty: 673
Tytuł: Postać Miesiąca
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 17 lut 2020
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 54
Kontakt:

#65

Post autor: Laishia » 28 kwie 2020, 22:25

Wyglądał zabawnie. Jej pysk na moment zdradził rozbawienie, ale szybko wróciła czujność. Zachęcana słowami lwa podeszła jeszcze bliżej. Podniosła się trochę, już nie trąc brzuchem po ziemi i zrobiła kolejny krok. Nie była pewna co ma robić. Zabawa kojarzyła jej się z czymś przyjemnym, zabawnym... Co byłoby zabawne?
Patrzyła na niego chwile i nagle szybko postąpiła do przodu. Próbowała jakoś na niego wskoczyć. Jeśli łeb miał na tyle nisko, to nie patrząc na nic pewnie na niego wskoczyła, jeśli nie to kombinowała inaczej. Cel był jeden, znaleźć się na jego grzbiecie albo głowie.
Maluch | Obecnie | Od Tako | Od Tako 2Obrazek
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Shamar
Posty: 51
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 08 mar 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 55
Zręczność: 65
Percepcja: 30
Kontakt:

#66

Post autor: Shamar » 28 kwie 2020, 22:52

widząc, że mała w końcu zaczęła się bawić, szybko zabrałem łeb w bok. nie ma tak łatwo. wystawiłem lekko język patrząc na nią. Poruszyłem mocniej ogonem i się położyłem na ziemi. Tak aby ta miała trochę łatwiej. Nie chciałem jej przy okazji zgnieść.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laishia
Posty: 673
Tytuł: Postać Miesiąca
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 17 lut 2020
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 54
Kontakt:

#67

Post autor: Laishia » 28 kwie 2020, 23:16

Nie wyszło. Włożyła w to tyle siły i była tak pewna swego, że gdy się przesunął, wylądowała na ziemi i przetoczyła się kawałek. Podniosła się szybko i kichnęła, bo piach dostał jej się do nosa. Spojrzała na niego i widząc wystawiony język, wyszczerzyła się do Shamara. Potraktowała to jak jakieś wyzwanie, podobała jej się taka zabawa. Ruszyła biegiem na niego, tym razem jednak tylko udawała, że chce na niego wskoczyć. Skręciła chyba w ostatnim momencie i ocierając się o niego, ruszyła wzdłuż jego ciała. Doskoczyła do ogona i spróbowała go chwycić, przycisnąć do ziemi. Gdy przesunął go w bok skoczyła za nim i tak aż do momentu przyciśnięcia ogona, zapewne ciężarem całego swojego ciała.
Maluch | Obecnie | Od Tako | Od Tako 2Obrazek
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Shamar
Posty: 51
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 08 mar 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 55
Zręczność: 65
Percepcja: 30
Kontakt:

#68

Post autor: Shamar » 29 kwie 2020, 12:08

Młódka widocznie wkręciła się w zabawę, no i dobrze. Zawsze to jakiś trening i wysiłek fizyczny,który zawsze się przyda. Widziałem jak biegnie ale nagle zmieniła kierunek. Sprytnie. Widziałem jak atakuje mój ogon. Nie ma tak łatwo. poruszyłem nim w bok i w górę ale w końcu złapała mi go.
-nono ładnie- Powiedziałem wesoło do niej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laishia
Posty: 673
Tytuł: Postać Miesiąca
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 17 lut 2020
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 54
Kontakt:

#69

Post autor: Laishia » 29 kwie 2020, 12:39

No i udało się, w końcu. Dumna z siebie leżała sobie na jego ogonie i raz przykrywała, raz odkrywała łapą kitę na jego końcu. Bawiło ją to. Słysząc pochwałę, odwróciła się do niego i wyszczerzyła. Nawet przestała teraz myśleć o tym, że jest w zasięgu jego łap. Nadal była uważna, ale już zdecydowanie mniej.
Po chwili wstała, uwalniając ogon Rudego. Podeszła do jego głowy i wspomagając się trochę jego grzywą, zaczęła wspinać się na jego grzbiet. Zapewne kilka razy go pociągnęła, ale nie zastanowiła się nawet nad tym.
Maluch | Obecnie | Od Tako | Od Tako 2Obrazek
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Shamar
Posty: 51
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 08 mar 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 55
Zręczność: 65
Percepcja: 30
Kontakt:

#70

Post autor: Shamar » 29 kwie 2020, 14:05

Kiedy zbliżyła się do mojego łba, liznąłem ja lekko w główkę. pozwoliłem jej na wspięcie sie na moja grzywę. Nie zwracałem większej uwagi na to czy mnie pociągnęła czy coś tam wyrwała. Potyczki samców bywają bardziej bolesne i więcej kłaków lata w powietrzu. Fajnie, że młoda przestała się aż tak już bać.
-Będziesz moją mała siostrzyczką, co ty na to- Zapytałem obserwując ją katem oka.
Obrazek

Odpowiedz

Wróć do „Wąwóz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości