x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Stalowa Grań

Miejsce do pochwalenia się swoimi zdolnościami.

Awatar użytkownika
Gerald
Posty: 66
Gatunek: P.Leo
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 15 kwie 2020
Zdrowie: 100
Waleczność: 40
Zręczność: 40
Percepcja: 40
Kontakt:

Stalowa Grań

#1

Post autor: Gerald » 15 wrz 2020, 20:51

Będzie to twór pisany, zdaje sobie sprawę z tego że do wielkich pisarzy raczej mi daleko, ale praktyka czyni mistrza i postanowiłem stworzyć tutaj opowieść o stadzie z którego wywodzi się Bjørn. Niektórych może zainteresuje ta historyjka, sam osobiście często myślę o korzeniach tej postaci i niestety nie bardzo mam jak dać upust fantazjom w tymże klimacie, który to niekoniecznie wpasowuje się w ramy Disnejowskiej produkcji będącej w jakiejś części tutejszą podstawą fabularną. Lubię Afrykę i jej kulturalny dobytek, ale jestem fanem nieco chłodniejszych klimatów. :cat:
Wracając jednak do tematu tego wątku. W przypływach większej weny, będę umieszczał także opisy postaci i w ramach możliwości ich wizerunki, najczęściej bazujące na wolnych grafikach więc szału nie będzie, nie jestem szczególnie obdarowany talentem w tym kierunku. Dodawał będę też obrazki z widoczkami, by nieco przybliżyć wygląd surowej górskiej krainy.

Najbliższego rozdziału spodziewać należy się w granicy tygodnia dwóch. W międzyczasie pokusiłem się o podjecie próby zrobienia drzewka rodzinnego "wcielonej powagi"
Obrazek..............................
Babka Urua ..............
Obrazek .......... Obrazek.......... Obrazek
Matka Sante ✚.................... Ojciec Rökran.................. Ciotka Jamra
Rodzeństwo (Sante+Rökran)
► Pokaż Spoiler
Przyrodnie rodzeństwo (Jamra+Rökran)
► Pokaż Spoiler
Ostatnio zmieniony 05 paź 2020, 23:02 przez Gerald, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
REF

|| ||

Awatar użytkownika
Arkhantess
Posty: 632
Gatunek: Lew.
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 05 maja 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 30
Kontakt:

#2

Post autor: Arkhantess » 15 wrz 2020, 23:46

Gerald powodzenia! czekam z niecierpliwością na Twoje wypociny :D
Ale 'afryka' to nie samo dobro, bo występuje tam pewien 'diabełek' a tym samym jeden z moich ulubionych ptaszników 'pterinochilus murinus usambara' <3

Awatar użytkownika
Sigrun
Królowa
Królowa
Posty: 313
Gatunek: Lew kameruński
Płeć: Samica
Data urodzenia: 24 gru 2013
Specjalizacja:
medyk 2
Medyk 2
czyste łapy
Czyste łapy
rzemieślnik 2
Rzemieślnik 2
recykling
Recykling
Zdrowie: 100
Waleczność: 20
Zręczność: 60
Percepcja: 70
Kontakt:

#3

Post autor: Sigrun » 16 wrz 2020, 8:55

I ja również czekam z niecierpliwością i nie przejmuj się ograniczeniami Disneya, stwórz krainy, które są pełne lodu i śniegu. Surowego klimatu, lawin, zamieci i lodowisk (:

A droga wiedzie w przód i w przód,
Choć się zaczęła tuż za progiem
I w dal przede mną mknie na wschód,
A ja wciąż za nią - tak jak mogę...
Skorymi stopy za nią w ślad -
Aż w szerszą się rozpłynie drogę,
Gdzie strumień licznych dróg już wpadł...
A potem dokąd? - rzec nie mogę...
♪♫♪

Obrazek Tutu tutu tutu tutu|Gdy posuniesz się za daleko|Yummy|☙❦❧ Karta postaci

Odpowiedz

Wróć do „Nasza twórczość”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość