x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

po Moc dla Wiktorii

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Awatar użytkownika
Shanteeroth
Posty: 995
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 04 sie 2015
Specjalizacja:
medyk 2
Medyk 2
Waleczność: 40
Zręczność: 55
Percepcja: 60

po Moc dla Wiktorii

#1

Post autor: Shanteeroth » 15 paź 2020, 13:44

Czas na prywatę i to całkiem sporą. Kilka miesięcy temu przyjaciółka mojej siostry uległa wypadkowi, całkiem poważnemu - wpadła pod jadący tramwaj. Na szczęście skończyło się dużo łagodniej, niż się wszyscy spodziewaliśmy i dziewczyna utraciła tylko (albo z perspektywy zdrowego człowieka AŻ) jedną nogę, przeszła też operacje twarzoczaszki. Ogólnie brzmi groźnie, jednak z punktu widzenia wypadku, w którym potrzebna była interwencja straży pożarnej i dźwigów, żeby w ogóle ją spod wagonu wyjąć... no, mogło być dużo gorzej, po prostu.

I tu przychodzę z prośbą: chodzi o zbiórkę na protezę dla Wiki.
Wszelkie informacje etc. znajdziecie na fb, tutaj: https://www.facebook.com/poMOCdlaWiktoriiStroznej
Zbiórka oraz informacje dla tych, którzy fb nie posiadają znajdują się tu: https://www.siepomaga.pl/wiktoria-stroz ... t8TrhgTsJ4
Będę bardzo wdzięczna za każdą złotówkę.
Obrazek

Awatar użytkownika
JieLing
Posty: 73
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 16 maja 2017
Specjalizacja: Rzemieślnik poziom 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 40
Zręczność: 60
Percepcja: 50
Kontakt:

#2

Post autor: JieLing » 15 paź 2020, 18:39

Niestety nie jestem osobą z zapasowymi funduszami, więc nie mogę wspomóc mojej biednej imienniczki, ale udostępniłam posta, może znajdzie się kilka dobrych duszyczek.

Awatar użytkownika
Shanteeroth
Posty: 995
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 04 sie 2015
Specjalizacja:
medyk 2
Medyk 2
Waleczność: 40
Zręczność: 55
Percepcja: 60

#3

Post autor: Shanteeroth » 15 paź 2020, 20:53

JieLing pisze:
15 paź 2020, 18:39
Niestety nie jestem osobą z zapasowymi funduszami, więc nie mogę wspomóc mojej biednej imienniczki, ale udostępniłam posta, może znajdzie się kilka dobrych duszyczek.
Dziękuję <3
Obrazek

Awatar użytkownika
Arkhantess
Posty: 632
Gatunek: Lew.
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 05 maja 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 30
Kontakt:

#4

Post autor: Arkhantess » 15 paź 2020, 22:56

Też mogłabym udostępnić, ale nie znam się zbyt na facebook... jedynie tak mogę pomóc, bo sama mam problem z pieniążkami. :(

Odpowiedz

Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość