x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Spotkanie nad Rzeką Królów [Laishia, Shamar i Ganju]

Awatar użytkownika
Ganju
Posty: 449
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 sty 2018
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 50
Kontakt:

Re: Spotkanie nad Rzeką Królów [Laishia i Ganju]

#61

Post autor: Ganju » 04 maja 2020, 20:23

Kiedy zielonooki wynurzył swoją głowę po drugiej stronie zarośli. Nie zdążył nawet dobrze spojrzeć gdzie znajduje się lwiczka i znów miał ją na swojej głowie. W sumie nawet się nie zdziwił gdyż spodziewał się, że mała znowu coś kombinuje. Jednak ulżyło mu, że nic się jej nie stało.
- O Ty, znowu to zrobiłaś!!! - zaśmiał się z trudem mówiąc gdyż na pysku miał nogi koleżanki
Wyszedł cały z zarośli i powoli usiadł żeby nie zrzucić z siebie towarzyszki. Nie było to w cale takie łatwe gdyż samiczka zasłaniała mu również oczy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laishia
Posty: 673
Tytuł: Postać Miesiąca
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 17 lut 2020
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 54
Kontakt:

#62

Post autor: Laishia » 04 maja 2020, 20:34

Udało się! Poczuła się lepiej, znów była górą. Miała co prawda problem ze wspięciem się na jego głowę i tak częściowo wisiała na niej, machając łapami przed oczami samca.
- A Ty znów się dałeś. - Wyszczerzyła się, czego oczywiście nie mógł zauważyć. Wczepiła się w niego mocniej gdy zmieniał pozycję, nie tak łatwo uda mu się ją zrzucić. Gdy już przestał się wiercić, podciągnęła się i oparła łapę na jego nosie. Udało jej się odepchnąć od niego i w końcu jakoś wskoczyć na jego głowę. Zaczęła ostrożnie się odwracać i układać. W końcu zjechała tyłkiem po jego szyi i chwyciła za jego grzywę. Udało jej się tak usadzić jak chciała. Oparła łeb na czubku jego głowy, a reszta ciała leżała wzdłuż szyi Ganju.
Maluch | Obecnie | Od Tako | Od Tako 2Obrazek
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Ganju
Posty: 449
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 sty 2018
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 50
Kontakt:

#63

Post autor: Ganju » 05 maja 2020, 14:59

Kiedy zielonooki w końcu usiadł mała lwiczka wreszcie wdrapała się całkiem na jego głowę i położyła się w jego grzywie. Musiało być jej dość wygodnie gdyż w ogóle się nie wierciła. Młody lew skierował swoje oczy prosto w górę. Widział tylko przód nosa Laishiy.
- I co dalej? Gdzie jest ten Twój brat? - odezwę się z zaciekawieniem do swojej małej towarzyszki
Ciekawiło go gdzie znajduje się Shamar. Bardzo chciał go poznać. A może tak naprawdę lwiczka nie miała brata? I powiedziała tak zielonookiemu tylko po to żeby z nią został. Momentalnie mnóstwo pytań przeleciało przez jego myśli
Obrazek

Awatar użytkownika
Laishia
Posty: 673
Tytuł: Postać Miesiąca
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 17 lut 2020
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 54
Kontakt:

#64

Post autor: Laishia » 05 maja 2020, 15:30

Leżała sobie spokojnie. Z takiej wysokości więcej widziała. Chciałaby być już taka duża, teraz ledwo nos jej wystawał z zarośli. Nachyliła się gdy Ganju się odezwał. Gdzie Shamar? No na polowaniu, mówiła przecież.
- Miałam tu czekać, nie wiem dokładnie o jakiej porze wróci. - Pewnie jak już coś upoluje to przyjdzie. Bo przyjdzie, prawda? Nie zostawi jej... Nie on. Ufała mu, nadal jednak pozostał w niej strach, że może zostać porzucona ponownie. Był jej bratem, nie zrobiłby jej czegoś takiego.
Maluch | Obecnie | Od Tako | Od Tako 2Obrazek
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Ganju
Posty: 449
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 sty 2018
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 50
Kontakt:

#65

Post autor: Ganju » 05 maja 2020, 16:57

- No dobra, to czekamy - powiedział zielonooki głośno wzdychając
W tym momencie Ganju powoli opuścił się na łapach i położył głowę płasko na ziemi. Wszak nie było łatwo siedzieć z Laishią na łbie. Poza tym to czuł się zmęczony po zabawie z małą lwiczką. Nie chciało mu się spać ale postanowił, że zamknie oczy i zobaczy jak zareaguje na to młoda towarzyszka. Starał się nie ruszać przez dłuższy czas tak żeby pomyślała, że coś mu się stało.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laishia
Posty: 673
Tytuł: Postać Miesiąca
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 17 lut 2020
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 54
Kontakt:

#66

Post autor: Laishia » 05 maja 2020, 17:31

A dlaczego miałaby uznać, że coś się stało? Położył się i przysnął, tak to widziała. Sama położyła swój łeb na jego i przymknęła powieki. Nie była zmęczona zabawą, ale trochę już jej się znudziło takie skakanie w kółko. Postanowiła sobie poleżeć, choć jak na malucha przystało i to nie wydawało jej się interesujące na dłuższa metę. W końcu zsunęła się z jego karku i usiadła przy jego pysku. Chwilę mu się przyglądała i wstała. Pobiegła w kierunku roślin przy skałach i zaczęła odrywać gałązki. Zębami odgryzała kawałki roślin i przynosiła je do Ganju. Gdy już uzbierał się niewielki stos, chwyciła kilka roślinek w zęby i znów wskoczyła mu na plecy. Zaczęła wplatać rośliny w grzywę samca.
Maluch | Obecnie | Od Tako | Od Tako 2Obrazek
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Shamar
Posty: 51
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 08 mar 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 55
Zręczność: 65
Percepcja: 30
Kontakt:

#67

Post autor: Shamar » 05 maja 2020, 19:02

Wróciłem z nie dużą zdobyczą. nie tak łatwo coś konkretnego złapać. Miałem w pysku młodego guźca. Zmachałem się ganiając za tym cholerstwem. Wszystko dla dobra mojej małej siostrzyczki. Będąc bliżej wyczułem czyjąś woń, nie znałem jej i trochę mnie to zaniepokoiło. ruszyłem truchtem i widząc młodą i samca położyłem zdobycz na ziemi i stanąłem w pozycji bojowej, a z mojego gardła wydobył się chrapliwy warkotoryczek. Trochę niby groźny niby to dziwny.
-Laishia, co tu sie dzieje- Rzuciłem do siostrzyczki
Obrazek

Awatar użytkownika
Ganju
Posty: 449
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 sty 2018
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 50
Kontakt:

#68

Post autor: Ganju » 05 maja 2020, 19:49

Ganju zdążył chwilę przysnąć gdyż lwiczka nie przejęła się tym że zamknął oczy i dłuższy czas się nie ruszał. Nagle poczuł na swojej grzywie jakieś dziwne ukłucia. Otworzył ślepia i ujrzał na twojej głowie pełno patyków. Od razu wiedział, że musi być to sprawka młodej samiczki.
- Laishia co ty robisz? - powiedział zdziwionym głosem do swojej towarzyszki
W tym samym momencie wyczuł nagle w powietrzu nieznany zapach. Czyżby należał do Shamara? Zielonooki bardzo się zaciekawił. Rozejrzał się i zobaczył zbliżającego się do nich samca. Dlatego szybko wstał i otrząsnął się zrzucając z siebie gałązki. Kiedy nieznajomy podszedł od razu przybrał pozycję bojową. Musiał to być brat Laishiy gdyż zaraz spytał się jej co tu się wyprawia?
Obrazek

Awatar użytkownika
Laishia
Posty: 673
Tytuł: Postać Miesiąca
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 17 lut 2020
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 54
Kontakt:

#69

Post autor: Laishia » 05 maja 2020, 20:11

Wszystkich roślinek na pewno nie udało mu się tak łatwo usunąć. Lwica bardzo się postarała by ta ozdoba dobrze się trzymała i mogła upiększać nowego kolegę bardzo długo. Była zachwycona swoim dziełem.
Zauważyła brata chwilę przed tym jak się odezwał. Właśnie niosła w pysku kilka gałązek prosa, które zamierzała dodać do tej misternej konstrukcji. Widząc Shamara podbiegła do niego uradowana i otarła się o jego łapy. Wyciągnęła szyję chcąc wręczyć mu trzymane roślinki.
- Mam nowego kolegę. - Nie przyszło jej do głowy, ze trzeba by było jakoś sensowniej wytłumaczyć te sytuację i co ważniejsze przedstawić sobie samców.
Maluch | Obecnie | Od Tako | Od Tako 2Obrazek
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Shamar
Posty: 51
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 08 mar 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 55
Zręczność: 65
Percepcja: 30
Kontakt:

#70

Post autor: Shamar » 05 maja 2020, 20:45

Na całe szczęście nic się jej nie stało. Czule przywitałem się z siostrą.
-Kim jesteś- Rzuciłem mierząc samca wzrokiem. Nie zrobił jej krzywdy ale kto wie co miał w planach. Nie byłem może jakoś bardzo agresywny, nie jest to w mojej naturze ale wolałem zachować czujność, tym bardziej, że jest tutaj moja mała siostrzyczka.
-Śliczne Laishia, wszystko w porządku?- Zapytałem i lekko otarłem swoim czołem jej bok.
Obrazek

Odpowiedz

Wróć do „Zakończone”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości