x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Spotkanie nad Rzeką Królów [Laishia, Shamar i Ganju]

Awatar użytkownika
Laishia
Posty: 673
Tytuł: Postać Miesiąca
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 17 lut 2020
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 54
Kontakt:

Re: Spotkanie nad Rzeką Królów [Laishia, Shamar i Ganju]

#81

Post autor: Laishia » 24 maja 2020, 19:12

- Teraz się zanudzę, bo nic mi nie wolno wiedzieć. - Wyrwała większy kawałek mięsa i wstała. Odskoczyła gdy Ganju chciał ją szturchnąć, udało mu się jednak otrzeć o nią łapę. Poprawiła kawał mięsa w zębach i obrażona postanowiła zjeść sobie gdzieś indziej. Odwróciła się ciągnąc posiłek i ruszyła dumnie w stronę skał. Chciała obejść kupę kamieni i tam się ulokować. Po kilku krokach potknęła się o ciągnięte między łapami jedzenie. Rozjechała się i klapła na zakrwawiony kawał. Szybko się jednak zebrała i niezadowolona znów chwyciła za mięso, tym razem jednak ciągnęła je za sobą idąc tyłem. Zrezygnowała też z tak dużej odległości i rozłożyła się po prostu za najbliższymi krzakami.
Maluch | Obecnie | Od Tako | Od Tako 2Obrazek
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Shamar
Posty: 51
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 08 mar 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 55
Zręczność: 65
Percepcja: 30
Kontakt:

#82

Post autor: Shamar » 24 maja 2020, 19:57

-Rozumiem...- Nie miał zamiaru drążyć, jeśli samiec nie chciał się zwierzać z tego to nie. Nic na siłę.
-Ohoho- Zaśmiał się pod nosem- Ktoś się obraził jak dorosły lew- Dodałem kładąc się an ziemie. Nie ruszyłem za mała ale miałem ja na oku. obserwował co ta robi, aby nie zrobiła sobie krzywdy, kto tam wie co takim młodym wpada do głowy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ganju
Posty: 449
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 sty 2018
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 50
Kontakt:

#83

Post autor: Ganju » 24 maja 2020, 22:14

Laishia najwyraźniej musiała się obrazić na dwóch samców gdyż wstała, oderwała kawał mięsa i zaczęła od nich odchodzić. Z tego co zauważył zielonooki kierowała się w kierunku skał. Jednak w połowie drogi się przewróciła co skłoniło ją do zatrzymania się przy pobliskich krzakach. Mimo, że mała lwiczka się od nich trochę oddaliła Shamar w ogóle się tym nie przejął i położył się na ziemi. Dlatego Ganju również został na miejscu. W sumie mieli ją na widoku więc nie trzeba było się obawiać.
- Dokładnie. Ach ta nasza mała Laishia... nigdy nie wiadomo co przyjdzie jej do głowy - odparł z uśmiechem do drugiego lwa - A tylko spróbuj teraz do niej podejść to od razu wskoczy ci na głowę - dodał po czym również się położył gdyż musiał chwilę odpocząć
Ostatnio zmieniony 27 maja 2020, 12:27 przez Ganju, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laishia
Posty: 673
Tytuł: Postać Miesiąca
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 17 lut 2020
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 54
Kontakt:

#84

Post autor: Laishia » 24 maja 2020, 22:23

Starała się ignorować komentarze, które do niej docierały. Zachowywali się jakby jej tam nie było. Pewnie robili to specjalnie, ale ona jest niezłomna. Nie będzie reagować, choć wyraźnie z większą agresją szarpała swój kawałek mięsa. Gdy go skończyła, wstała i tym razem skierowała się już bez kuli u nogi, a raczej mięsa w pysku do skał. Teraz nic jej nie przeszkadzało, więc po chwili już zniknęła za kamieniami. Wędrowała szukając jakiegoś wygodnego miejsca do wspięcia się. Wskoczyła na jakaś mniejszą skałę i z niej na kolejną, aż w końcu dało jej się wdrapać prawie na sam szczyt. Nie chciała się tam znaleźć bo byłaby widoczna dla lwów z drugiej strony. Położyła się wygodnie, nadal obrażona.
Maluch | Obecnie | Od Tako | Od Tako 2Obrazek
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Shamar
Posty: 51
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 08 mar 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 55
Zręczność: 65
Percepcja: 30
Kontakt:

#85

Post autor: Shamar » 26 maja 2020, 20:41

-Oj tak, już pokazuje pazurki jak na lwice przystało- Nie czułem się źle czy coś. Raczej bardziej rozbawiony sytuacja i zachowaniem młodej. No lwice maja te swoje...humorki. Zacząłem iść w jej stronę.
-Ganju gdzie zmierzasz?- Spojrzałem przystając na chwilę. Miał jakiś konkretny cel?
-Nie pogniewamy sie jakbyś z nami powędrował- No tyle ile sam by chciał. Mała na pewno by się ucieszyła.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ganju
Posty: 449
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 sty 2018
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 50
Kontakt:

#86

Post autor: Ganju » 27 maja 2020, 12:47

Nagle Laishia przestała jeść. Wstała i skierowała się w kierunku skupiska kamieni. Po chwili zniknęła samcą z oczu. Jednak zielonooki kątem oka dojrzał, że coś a w zasadzie ktoś wspina się po kamieniach. Nie był jednak pewien czy to była lwiczka. Kiedy taka Ganju się zapatrzył Shamar wstał i zaczął podążać w tą samą stronę, w którą udała się samiczka. Zatem młody lew na nic nie czekając również stał i ruszył za nim.
- Szczerze to nie mam konkretnego miejsca, w którym mieszkam - odparł do towarzysza, który przystanął na chwilę
- Jeśli nie mielibyście nic przeciwko to bardzo chętnie - dodał z uśmiechem
Obrazek

Awatar użytkownika
Laishia
Posty: 673
Tytuł: Postać Miesiąca
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 17 lut 2020
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 54
Kontakt:

#87

Post autor: Laishia » 28 maja 2020, 19:46

Siedziała sobie spokojnie na górze, nie trwało to jednak długo. Jak się spodziewała, zaraz usłyszała kroki samców. Skryła się za jednym z większych kamieni, tak by zauważyć gdy pojawią się z tej strony i starając się pozostać niezauważoną, przejść na drugą. Tam chciała zejść. Liczyła, że zajęci wypatrywaniem jej w krzakach lub na skale, dadzą jej na tyle czasu, by mogła ukryć się w odnalezionej przez siebie niewielkiej jamie pod skałami. Co prawda Ganju już ja widział, bo schowała się tam, gdy tu dotarli, ale Shamar jeszcze jej nie widział. Kazał jej zostać przy skale, było tu dużo krzaków, więc w nich mogła się skryć. Jamę znalazła gdy już z nudów zaczęła się kręcić wokół. Nie dostarczyło jej to mimo to na tyle rozrywki, by wbrew poleceniom brata nie oddalić się dość spory kawałek.
Maluch | Obecnie | Od Tako | Od Tako 2Obrazek
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Shamar
Posty: 51
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 08 mar 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 55
Zręczność: 65
Percepcja: 30
Kontakt:

#88

Post autor: Shamar » 05 cze 2020, 16:12

-Ja na pewno nie mam, w grupie raźniej- No i bezpieczniej, a sama młódka na pewno skorzysta z obecności dwóch samców. nikt obcy nie podejdzie, hehe.
-Widzę, ze królewna nadal obrażona- Zaśmiałem się pod nosem. Wyglądało to dość zabawnie. Ruszyłem w jej stronę
-Czy królewna najadła się i zamierza iść spać?- Zapytałem siadając obok skałek i patrząc na nią. chciałem ją lekko sprowokować do tego aby przestała się dąsać na nich.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ganju
Posty: 449
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 sty 2018
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 50
Kontakt:

#89

Post autor: Ganju » 06 cze 2020, 12:10

- W takim razie zostanę z wami - odparł z uśmiechem zielonooki podążając za Shamarem, ucieszyło go bardzo, że brat Laishii zechciał żeby pozostał z nimi.
Po krótkiej chwili znaleźli się u podnóży kamieni. Starszy samiec wyraźnie próbował sprowokować swoim gadaniem by mała lwiczka coś mu odpowiedziała. Niestety nie było żadnej reakcji. Najwyraźniej rzeczywiście się na nich obraziła. Ganju zaczął się rozglądać gdyż nie mógł jej zlokalizować. Jednak w pewnym momencie z za jednym z kamieni zauważył ogonek, który zapewne należał do Laishii. Teraz wypadało czekać tylko na jej reakcję.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laishia
Posty: 673
Tytuł: Postać Miesiąca
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 17 lut 2020
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 54
Kontakt:

#90

Post autor: Laishia » 11 cze 2020, 2:28

No i została zauważona. Trudno. Zwinęła się i ułożyła w niewielkiej jamie. Shamar zaraz pojawił się obok. Trochę czuła się zirytowana faktem, że manewr jaki chciała wykonać się nie powiódł. Machała nerwowo ogonem, obijając nim o ściany jamy. Jeszcze przeżyłaby jakoś te "królewnę", może nawet by jej się spodobało. Nie zamierzała jednak iść spać, a ton w jakim te słowa zostały wypowiedziane jeszcze wzmógł jej irytację. Uderzyła ostatni raz ogonem w skałę i wybiegła z jamy. Skoczyła Shamarowi na pysk i uwiesiła się tak by zasłonić mu cały widok. Coś w tym było, że Laika upodobała sobie wskakiwanie innym na głowy.
Maluch | Obecnie | Od Tako | Od Tako 2Obrazek
► Pokaż Spoiler

Odpowiedz

Wróć do „Zakończone”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości