x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Sprostowanie, Przeprosiny, kolorowanie lineartów za 100 zł, żart który zaszedł za daleko,

Awatar użytkownika
Tarwosz
Posty: 62
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 20 kwie 2015
Specjalizacja: Szaman poziom 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 20
Zręczność: 65
Percepcja: 65
Kontakt:

Sprostowanie, Przeprosiny, kolorowanie lineartów za 100 zł, żart który zaszedł za daleko,

#1

Post autor: Tarwosz » 06 sty 2020, 13:36

Przepraszam Araknosa i wszystkich grafików, którzy ucierpieli na moim żarcie. Jak niektórzy podejrzewali, to ja napisałem do niego, żeby skontaktował się ze mną na discordzie. Zażartowałem z kosztów kolorowania lineartów wynoszących 100 zł i płaceniem za czas kolorowania: bez zapłaty 3 tygodnie, z zapłatą dzień.
Żart zaszedł za daleko. Szybko rozwinął się do komentarzy na VL, Araknos wziął to na poważnie, a ja nie chciałem się przyznawać do zapoczątkowania wszystkiego.


Ponoszę wszelką odpowiedzialność za całą sprawę i przyjmuję konsekwencje swoich czynów.

Sprostuję, linearty na forum kolorowane są przez użytkowników za darmo.

Awatar użytkownika
Uharibifu
Posty: 444
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 paź 2016
Kontakt:

#2

Post autor: Uharibifu » 06 sty 2020, 14:28

Doceniam za ten post. Mimo wszystko trzeba mieć odwagę, by publicznie przeprosić - mnie nieraz jej brakuje. Nie zamierzam dochodzić, czy byłoby podobnie gdyby nie fakt, iż podejrzewaliśmy Ciebie - teraz to nie jest istotne. Dziękuję, że napisałeś.


I baw się dobrze, podobnie jak reszta Graczy. Mimo ataków trolli i popełnianych błędów. W końcu Szkarłatni potrzebują medyka! ;3


Ps. i tak spłoniesz! :stos: :mwahaha:
z powodu pewnych dolegliwości, grzywa Uhariego zaczyna wypadać gęstymi kłębami...
prowizoryczna refka


Awatar użytkownika
Gunter
Posty: 788
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 lut 2011
Zdrowie: 0
Waleczność: 0
Zręczność: 0
Percepcja: 0
Kontakt:

#3

Post autor: Gunter » 06 sty 2020, 14:41

Dobrze, że się przyznałeś chociaż szkoda że dopiero teraz kiedy sprawa nabrała takiego obrotu. Nie wiem czy spodziewałeś się jak ten żart się skończy czy nie, a oprócz niego nic nie mogę zarzucić twojemu zachowaniu ani w grze ani poza nią. Zapamiętaj, że żarty powinny pozostać w dobrym smaku a wobec nowych graczy trzeba się zachowywać fair i pomagać im wkręcić się w grę zamiast śmieszkować.
A potem dalej możesz szamanić u Szarłatnych (Uhari, to jest szaman nie medyk więc leczy duchowo).

Odpowiedz

Wróć do „Archiwum ogłoszeń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości