x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Poszukiwania rodziny

Możesz tutaj założyć własny temat z dowolnym ogłoszeniem.
Regulamin forum
Możesz tutaj założyć własny temat z dowolnym ogłoszeniem
Awatar użytkownika
Gunter
Posty: 788
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 lut 2011
Zdrowie: 0
Waleczność: 0
Zręczność: 0
Percepcja: 0
Kontakt:

Poszukiwania rodziny

#1

Post autor: Gunter » 02 lis 2018, 18:48

W tym temacie można szukać rodziny dla swojej postaci.

Awatar użytkownika
Nondo
Posty: 12
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 12 gru 2015
Waleczność: 50
Zręczność: 40
Percepcja: 60
Kontakt:

#2

Post autor: Nondo » 02 lis 2018, 21:36

Mam zapis, ale chętnie przyjmę rodzeństwo. Jeżeli ktoś chce postać w ZZ i nie ma jeszcze konceptu rodziny, do której będzie należeć postać, to zawsze może być młodszym rodzeństwem Nondo. Proszę pisać na PW, to podam ewentualne szczegóły lub podpowiem na pytania i możemy ustalać wzajemne relacje, historię itd.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ndogo
Posty: 88
Gatunek: wielkoszczur gambijski
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 01 kwie 2018
Waleczność: 10
Zręczność: 50
Percepcja: 30
Kontakt:

#3

Post autor: Ndogo » 27 lis 2018, 12:58

Jeśli ktoś chciałby grać rodzeństwem Ndogo to zapraszam ;)

Awatar użytkownika
Siri
Posty: 20
Gatunek: Lew afrykański
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 04 maja 2016
Waleczność: 50
Zręczność: 70
Percepcja: 30
Kontakt:

#4

Post autor: Siri » 28 lis 2018, 0:51

Jeśli ktoś chce zagrać dorosłą lwicą, to mogę zaproponować matkę Siriego imieniem Jua. Jej relacje z synem oraz z Mheetu zostały przeze mnie opisane w zapisie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jinamizi
Posty: 73
Gatunek: Lew afrykański
Płeć: Samica
Data urodzenia: 20 mar 2016
Waleczność: 30
Zręczność: 70
Percepcja: 51
Kontakt:

#5

Post autor: Jinamizi » 02 gru 2018, 13:28

Jeśli ktoś chciałby zagrać bratem Jinamizi, to zapraszam. Byli z tego samego miotu, więc byliby teraz w tym samym wieku. Rodzina Jinamizi przed dołączeniem do stada została zaatakowana przez bawoła i brat Jinamizi zgubił się wtedy. Od tamtej pory nikt go nie widział, jego rodzina nie wie, czy on nadal żyje.
Generalnie zawsze wyobrażałam go sobie jako białego lwa, po matce, ale to w sumie jest obojętne.
Jeśli ktoś chce, może też zagrać ojcem Jinamizi, Duarą (jego wygląd można zobaczyć na drzewku poprzedniego forum, jakby co).
Rozmiary
Zwyciężają ci, którzy wiedzą, kiedy walczyć, a kiedy nie.
Otoczona, obmyślaj plany.
Zagrożona śmiercią, walcz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Alfajiri
Posty: 360
Gatunek: Krokuta cętkowana
Płeć: Samica
Data urodzenia: 15 maja 2016
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
Waleczność: 45
Zręczność: 61
Percepcja: 20
Kontakt:

#6

Post autor: Alfajiri » 04 gru 2018, 12:10

Zapraszam chętnych do zagrania kimś z rodzeństwa Alfajiri. Jej rodzina była dość liczna, toteż całkiem możliwe, że oprócz rodzeństwa z tego samego miotu, posiadała też zarówno młodszych, jak i starszych krewnych (wśród których część równie dobrze mogła mieć innego ojca). Ich matką była doświadczona i szanowana przez współplemieńców samica imieniem Kuangaza, przed trafieniem do krainy byli członkami wędrownego klanu, który rozpadł się po śmierci jego starej przywódczyni (co szerzej opisałam w zapisie).
Nie mam specjalnych wymagań jeżeli chodzi o wygląd i charakter, a relacje z samą Alfajiri również są do ustalenia.
Chętnych proszę o kontakt przez PW, ewentualnie można łapać mnie na Discordzie.
Zapraszam :D

Awatar użytkownika
Berghi
Posty: 388
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 31 gru 2012
Waleczność: 40
Zręczność: 70
Percepcja: 40
Kontakt:

#7

Post autor: Berghi » 08 gru 2018, 22:00

Może to nie rodzina, ale...
poszukuję chętnych do grania kimś z kadry Berghi, którą zgubiła podczas ataku lwów w górach! (świta obrońców, wojów, łowczyń, posłańców dyplomatycznych) Gwarantuję ciekawą fabułę i wysoką aktywność.

? 02.01 - 24.01 ?

Awatar użytkownika
Hamza
Posty: 312
Gatunek: P.Leo
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 01 sty 2018
Zdrowie: 100
Waleczność: 66
Zręczność: 51
Percepcja: 35
Kontakt:

#8

Post autor: Hamza » 20 gru 2018, 20:49

Zanim ktoś oceni pochopnie to konto i powie że "EjTy" to nie imię, owszem, to nie imię, ale właśnie tak wszystkie psy z watahy wołały do biedaka, którego znalazły w delcie rzeki.
Kim jestem? Otóż dobre to pytanie! Poza płcią i wiekiem (Niecałym rokiem na obecną chwilę) i krótką historią opisującą kilka miesięcy z życia nie mam dla tej postaci nic.

Szukam więc zaczepienia, pokrewieństw, przeszłości sprzed potopu, swojego prawdziwego imienia i pochodzenia. Osoby chętne proszę o wysyłanie wiadomości na PW.

Awatar użytkownika
Ghayra
Posty: 3
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 20 sie 2018
Waleczność: 18
Zręczność: 26
Percepcja: 16
Kontakt:

#9

Post autor: Ghayra » 28 sty 2019, 20:41

Ponieważ mam problemy z wymyśleniem sensownej historii dla małego lwiątka ogłaszam poszukiwanie jakiejkolwiek rodziny dla małej. Im większa tym fajniejsza!
Nie ukrywam, że fajnie by było jakby to był ktoś z ZZ, ale w zasadzie nie mam nic przeciwko temu by trafił się ktoś inny :D

Awatar użytkownika
Nefthis
Posty: 255
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 17 lut 2016
Waleczność: 40
Zręczność: 60
Percepcja: 50
Kontakt:

#10

Post autor: Nefthis » 09 mar 2019, 22:02

Jeśli chcesz postać wychowaną na służkę/kapłankę w służbie egipskich bogów to możesz dołączyć do nas xD

Odpowiedz

Wróć do „Ogłoszenia użytkowników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości