x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Zmierzch nad wodą [Toth, Laishia]

Awatar użytkownika
Toth
Posty: 119
Gatunek: lew
Data urodzenia: 23 gru 2019
Zdrowie: 100
Waleczność: 50
Zręczność: 40
Percepcja: 30
Kontakt:

Re: Zmierzch nad wodą [Toth, Laishia]

#31

Post autor: Toth » 08 lis 2020, 20:43

Podnoszę się wolno do góry, lekko się przeciągając. No jesteś, diabełku. Wydaje z siebie kilka dosyć głośnych pomruków, jakbym w ogóle nic sobie z tego nie robił, że mogłaś jeszcze spać, albo dopiero co się wybudziłaś. - Sialalala-laaaa! Celowo wydaje z siebie jakieś niezbyt miłe dla ucha dźwięki, chcąc postawić Cię na łapy. - Siaba-da-ba-daaa. Wstaje i mijam Twoje ciałko, lecz w momencie, kiedy jestem obok, śpiewam głośniej. Wyszedłem na chwil kilka załatwić poranną toaletę i wracam, równie szczęśliwy. Stoję w przejściu i patrzę na Ciebie. - Kochana na co te warki, chcesz popsuć sobie cały dzień? Lepiej obudzić się i uśmiechnąć. Siadam, zasłaniając promyki słońca, które teraz grzeją i owszem, ale mój grzbiet. - Wreszcie trochę ciepła.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laishia
Posty: 673
Tytuł: Postać Miesiąca
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 17 lut 2020
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 54
Kontakt:

#32

Post autor: Laishia » 08 lis 2020, 20:54

Osiągnął cel. Irytowała się, ale jedyne co mogło to zdradzić to obudzony do życia ogon zamiatający co jakiś czas skały. Nie odezwała się jednak i tak już wystarczająco dużo mu się udało.
Otworzyła ślepia dopiero gdy na jej pysk padł cień. Bez jaj... Przesunęła zad, tak by znalazł się bliżej lwa i trąciła go tylną łapą.
- Menda. - Warknęła cicho, zupełnie ignorując te jego świetne rady. W końcu zebrała się powoli i wyminęła go bez słowa wychodząc. Po drodze otarła się o niego zadem i powolnym krokiem ruszyła do najbliższego drzewa.
Bez najmniejszego problemu, wręcz z zadziwiającą lekkością znalazła się na jednej z grubszych gałęzi. Wyłożyła się tam i cieszyła promieniami przebijającymi się między gałęziami. Ona tak łatwo nie da za wygraną.


@Toth
Maluch | Obecnie | Od Tako | Od Tako 2Obrazek
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Toth
Posty: 119
Gatunek: lew
Data urodzenia: 23 gru 2019
Zdrowie: 100
Waleczność: 50
Zręczność: 40
Percepcja: 30
Kontakt:

#33

Post autor: Toth » 09 lis 2020, 20:13

Twój zapach pozostał na moim futrze, poczułem się jakbyś chciała mnie zaznaczyć. Dokąd teraz... Odczekałem chwilę, abyś mogła wdrapać się na drzewo. Wraz z parszywym uśmiechem, położyłem się pod tym oto drzewem, na plecach. - Uważaj, bo wypalisz sobie łysy placek od tego słońca. Roześmiałem się. - Lalalala.... Nuciłem cały czas pod nosem, nie dając Ci spokoju. Ciekaw jestem, gdzie jest granica cierpliwości.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laishia
Posty: 673
Tytuł: Postać Miesiąca
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 17 lut 2020
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 54
Kontakt:

#34

Post autor: Laishia » 09 lis 2020, 20:19

- Jak dobrze, że tobie nie grożą takie tragedie. - W głosie było słychać sarkazm, ale sama Laika miała łagodną i uśmiechniętą minę. Po tych słowach ułożyła wygodnie łeb i przymknęła powieki.
Czego ona mogła się spodziewać? Na pewno nie świętego spokoju. Otworzyła jedno oko i spojrzała na niego wymownie. Dzieciak.
- Z wyglądu zdajesz się nawet dojrzały. - Zamknęła ślepię na nowo. - Szkoda, ze tylko z wyglądu. - Wymruczała sobie jeszcze pod nosem, ale na tyle głośno by usłyszał.[/b]


@Toth
Maluch | Obecnie | Od Tako | Od Tako 2Obrazek
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Toth
Posty: 119
Gatunek: lew
Data urodzenia: 23 gru 2019
Zdrowie: 100
Waleczność: 50
Zręczność: 40
Percepcja: 30
Kontakt:

#35

Post autor: Toth » 09 lis 2020, 20:26

Przestaję nucić. - Musisz mieć pretensje do Swojej intuicji, która najwidoczniej Cię zawiodła. Ocieniłaś książkę po okładce, ale chyba nie doczytałaś ostatnich stron. Cóż, na mnie już pora... Podnoszę się i patrzę do góry, na Ciebie. - Powodzenia w dalszej egzystencji... Mruczę pod nosem i odchodzę coraz to dalej. - Do rychłego zobaczenia! Krzyczę na odchodne i znikam w gąszczu traw.

Dzięki ;p z/t
Obrazek

Awatar użytkownika
Laishia
Posty: 673
Tytuł: Postać Miesiąca
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 17 lut 2020
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 54
Kontakt:

#36

Post autor: Laishia » 09 lis 2020, 20:35

- Czy zawiodła? Może niekoniecznie. - Uśmiechnęła się nie otwierając oczu. Z pewnością nie mogła powiedzieć, że źle się bawiła. W sumie miło było spędzić trochę więcej czasu z tą marudą.
- Zobaczymy mój drogi. - Machnęła ogonem wiszącym sobie luźno w powietrzu. Dopiero gdy był kawałek dalej, otworzyła ślepia i odprowadziła go wzrokiem, aż zniknął z jej pola widzenia. Nie miałaby nic przeciwko kolejnemu spotkaniu.


// Dzięki :kot22:
//zt
Maluch | Obecnie | Od Tako | Od Tako 2Obrazek
► Pokaż Spoiler

Odpowiedz

Wróć do „Zakończone”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości