x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Rodzina w oazie prawdopodobnie wkrótce znów się powiększy

Awatar użytkownika
Nefthis
Posty: 255
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 17 lut 2016
Waleczność: 40
Zręczność: 60
Percepcja: 50
Kontakt:

Rodzina w oazie prawdopodobnie wkrótce znów się powiększy

#1

Post autor: Nefthis » 16 wrz 2019, 22:49

Tak jak w temacie. Planujemy by Seth i Nefthis postarali się o kolejnych potomków zaraz po oficjalnym przejęciu ziem na fabule. Powodów jest kilka a najważniejsze to: znaleźć aktywniejszych userów na potomków, którzy rzeczywiście będą grać a nie zwiją nagle, drugi powód jest typowo fabularny, Seth tak jak niegdyś faraonowie raczej będzie starał się o większą ilość potomków by mieć wielu następców ;p

Szukamy max 3-4 userów? Jedynym wymaganiem poza aktywnością są imiona, które Seth i Nefthis nadadzą wedle tradycji po bóstwach Egipskich. Wybierzcie sobie sami :P

To tyle, chętnych poproszę o zgłoszenie tutaj!

edit.
ach! chcemy sobie zastrzec prawo do odebrania postaci jeśli zostanie porzucona bez powodu na okres miesiąca. jeśli chcesz dziecię Setha i Nefki to musisz to zaakceptować.

1. @Gvalch'ca
2. @Nuzira
3. @Rudy
4. @Namora
Ostatnio zmieniony 04 lis 2019, 19:02 przez Nefthis, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Invicta
Posty: 25
Gatunek: lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 20 kwie 2015
Zdrowie: 100
Waleczność: 55
Zręczność: 55
Percepcja: 40
Kontakt:

#2

Post autor: Invicta » 16 wrz 2019, 23:27

Zgłaszam się z postacią potomka męskiego - Echnatona.

Awatar użytkownika
Nefthis
Posty: 255
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 17 lut 2016
Waleczność: 40
Zręczność: 60
Percepcja: 50
Kontakt:

#3

Post autor: Nefthis » 16 wrz 2019, 23:37

grejt, wpiszę Cię na listę. trochę zapewne będzie trzeba czekać na narodziny (choć mam nadzieję, że niezbyt długo) więc możesz zacząć myśleć nad wyglądem ^^

Satah

#4

Post autor: Satah » 24 paź 2019, 12:50

Dobry. Jeśli ogłoszenie nadal jest aktualne i szukacie chętnych również wśród nowych użytkowników, zgłaszam się! :D

Maat

#5

Post autor: Maat » 25 paź 2019, 0:17

Witam, też jestem chętna!

Awatar użytkownika
Nefthis
Posty: 255
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 17 lut 2016
Waleczność: 40
Zręczność: 60
Percepcja: 50
Kontakt:

#6

Post autor: Nefthis » 26 paź 2019, 0:01

sorry, że nie odpisywałam

raczej się zgodzimy ale tak jak pisałam Satah na pw, z zastrzeżeniem, że jeśli zauważymy porzucenie postaci to będziemy mieć prawo je przejąć i oddać do adopcji. No i @Satah, Seth i Nefthis fabularnie nadają imiona na cześć bóstw egipskich więc powinieneś takie sobie znaleźć

Awatar użytkownika
Rudy
Posty: 185
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 13 cze 2016
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 30
Kontakt:

#7

Post autor: Rudy » 26 paź 2019, 19:58

Samczyk Toth? :D
Obrazek

Maat

#8

Post autor: Maat » 26 paź 2019, 22:16

Kiedy, w takiej sytuacji, byłby poród?
No i no, nie mam jeszcze stuprocentowej pewności czy ostatecznie będę grać, ale w razie czego - dam znać. Na chwilę obecną dalej jestem chętna.

Awatar użytkownika
Nefthis
Posty: 255
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 17 lut 2016
Waleczność: 40
Zręczność: 60
Percepcja: 50
Kontakt:

#9

Post autor: Nefthis » 27 paź 2019, 0:36

na fabularny poród trzeba poczekać bo czekam aż Seth będzie fabularnie wolny by zrobić parę postów i... potem trzeba odczekać chyba te dwa tygodnie? :v

dopsz, to jeśli chcecie poczekać to dopiszę was do listy

a jeśli nie chcecie czekać to nasze NPCty są fabularnie parą i wtedy można zaklepać ich lwiątko.

Awatar użytkownika
Gunter
Posty: 788
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 lut 2011
Zdrowie: 0
Waleczność: 0
Zręczność: 0
Percepcja: 0
Kontakt:

#10

Post autor: Gunter » 27 paź 2019, 1:32

Ja tu tylko żeby powiedzieć, że ciąża trwa 3 tygodnie, nie 2

Odpowiedz

Wróć do „Archiwum ogłoszeń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości