x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Pagórek przyjaźni

Położona pomiędzy dwiema rzekami imponuje swoim urodzajem i bogactwem, choć nie dorównuje pod tym względem tej na wschodzie. Pomimo tego jest to dobre miejsce do polowań nawet dla większych stad drapieżników. Przemierzając porośnięty lekko pożółkłą trawą teren można podziwiać wznoszące się ku niebu szczyty górskie.

Awatar użytkownika
Henry XV Lwiozburg
Posty: 12
Gatunek: Lew
Specjalizacja:
łowca 1
Łowca 1
antylopa
Antylopa
Zdrowie: 100
Waleczność: 30
Zręczność: 65
Percepcja: 55
Kontakt:

Re: Pagórek przyjaźni

#191

Post autor: Henry XV Lwiozburg » 23 mar 2024, 20:29

-Ależ moja droga toż jest wiadome że takie pytania nigdy nie zagniewają lwów jak ja. Jako że przypominasz jabłoń szlachcącą hesperyjski sad odpowiadanie na tak proste pytanie to sama przyjemność-
Henry posłał uśmiech do @Ua i lekko się skłonił
-Henry XV Lwiozburg książę koronny Cesarstwa Lwiozburgów, ze wzglądu na dopełnienie się czasu, a przynajmniej moja służka twierdzi że na wskazują wszystkie znaki, przybyłem na tereny które musieli opuścić moi przodkowie. Ponoć @Khadima- Tu popatrzał na czarną lwicę. -moja wierna służka od dawna widziała znaki. Zresztą na upartego to że w mojej jaskini było tajne przejście które ponoć wykopała miało by to potwierdzać.-
Biały znów odwrócił się do Uy i popatrzył na nią "dobrym" wzrokiem
-Jeśli podasz mi imię i wygląd to mogę postarać sobie go przypomnieć o ile był w okolicach. Chociaż jeśli nie miał pochodzenia to pytanie możesz też skierować do niewolnicy, ona zna lepiej zwykłe lwy ode mnie- Henry mimo chodem dodał słowo niewolnica tak by czarna pamiętała gdzie jej miejsce

Awatar użytkownika
Khadima
Posty: 6
Gatunek: lew
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 65
Zręczność: 50
Percepcja: 35
Kontakt:

#192

Post autor: Khadima » 23 mar 2024, 20:36

Mięśnie Khadimy się spięły, @Henry XV Lwiozburg nie powinien się chwalić tak bardzo imieniem, pochodzeniem i pozycją. Nie mogła mu zagwarantować bezpieczeństwa jeśli będzie to tak głośno mówił. Kolejne słowa mogły połechtać jej ego. Nazwał ją wierną! Tak bardzo chciała więcej komplementów kierowanych bezpośrednio do niej. I jeszcze nawet nie wierny niewolnik, czy wierne narzędzie jak to jest w zwyczaju ale już wierna służka! Khadima, aż zaczęła mruczeć w zachwycie. No i jeszcze pokazał że ją potrzebuje i pozwala jej mówić w jego obecności jak z kimś konwersuje. Przecież powiedział to! Że mimo że jest niewolnicą to może zostać zapytana, więc i w domyśle mówić. Henry jest taki wspaniałomyślny!

Odpowiedz

Wróć do „Sawanna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość