x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Plażowa impreza

Chwytajcie drinki z palemką i wpadajcie na szalone zabawy na plaży lub też zagłębcie się w tajemnice grobowca by odnaleźć skarb faraona.

Regulamin forum
W evencie może wziąć udział każda aktywna postać
Można przebywać w obu tematach na raz
Wydarzenia dzieją się w alternatywnej rzeczywistości, więc postacie nie będą pamiętać ich na fabule
Event kończy 8 sierpnia (chyba że będą chętni żeby przedłużyć)
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2882
Kontakt:

Re: Plażowa impreza

#71

Post autor: Mistrz Gry » 06 sie 2019, 17:28

Barman usłużnie podawał kolejne drinki uczestnikom zabawy. Wyglądało na to, że już za chwilę zostanie wyłoniony zwycięzca, ponieważ lwy ledwo trzymały się już na nogach.

Tymczasem wolna piosenka skończyła się i małpiszon na scenie dał znak muzykom, by zagrali coś tanecznego. Wesołe rytmy popłynęły na parkiet, a małpiszon zeskoczył na dół, by przygrywając na grzechotkach rozruszać tańczących.
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Jasir
Posty: 436
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 01 lip 2015
Waleczność: 42
Zręczność: 73
Percepcja: 40
Kontakt:

#72

Post autor: Jasir » 06 sie 2019, 22:29

Nabo był niepokonany. I choć Jasir starał się z całych sił, nie potrafił pić tak szybko w takich ilościach jak rudy szaman. Wypił jeszcze dwie tykwy, ale wiedział do kogo należy pierwsza pozycja i chęć walki w nim osłabła. Poza tym, nie za bardzo orientował się co się dzieje. Zaczęła się jakaś dyskusja na poważniejsze tematy. Nie rozumiał większości z tego, co mówi Athastan, skupił się tylko na ostatnim zdaniu. W prawdzie to nawet nie był świadomy kto do niego mówi, nie zważał na to kto kim jest. Jeżeli dobrze zrozumiał, Jasir powinien poszukać swojego przodka jakby nie miał własnych. Jak będzie można się przekonać, stan upojenia alkoholowego przejawia się u niego przypływem drażliwości oraz agresji.
- Że niby moi przodkowie są źli?! Uważajcie przyjaciele, bo zaraz sami staniecie się takimi przodkami! - wykrzyknął w nieokreśloną stronę. Sam nie wiedział do kogo to mówić, bo kręciło mu się w głowie i kręciły się wszystkie osoby. - Przeklęci lwioziemcy...- zamamrotał pod nosem zapominając, że sam jest lwioziemcem. On i jego przodkowie nie pochodzili z Lwiej Ziemi.
Zaczęło to mu się nie podobać.
- Cholera! - machnął łapą widząc jak Nabo tłucze wszystkie naczynia. - Spadam stąd! - dlatego tak jak Datura i Ath, którzy odeszli ze stołu, także zerwał się ze swojego siedzenia i poszedł szukać czegoś innego. Szczęśliwie kapela zagrała skoczną, wesołą muzykę - w sam raz do złagodzenia jego agresywnych popędów. Jasir nie wszedł na parkiet, chciał tańczyć tu, przy barze, a już prezentował wszystkim swoje dzikie ruchy złożone z kręcenia tyłkiem i wymachiwania łapami.
- Kochani, jak ja was uwielbiam! - obleciał wszystkich dookoła. Teraz czuł się się na prawdę dobrze i mógł tak skakać wokół baru bez przerwy.

Awatar użytkownika
Rea
Posty: 215
Gatunek: lwica
Płeć: Samica
Data urodzenia: 19 kwie 2015
Zdrowie: 100
Waleczność: 42
Zręczność: 50
Percepcja: 60
Kontakt:

#73

Post autor: Rea » 06 sie 2019, 22:52

Mając świadomość jego gepardowości, za każdym razem, gdy mówił o sobie jako o lwie, Rea odruchowo odbierała to jako żart, albo zwyczajny błąd. By po chwili przypomnieć sobie, że on kurde naprawdę ma się za lwa.
- Ech... ta, pewnie. - odparła na zadane jej pytanie, nie siląc się na entuzjazm. Muzyka nadal nie zachęcała, mimo to ruszyła z gepciem na parkiet. Nie zdążyli jednak zbyt długo potańczyć, nim piosenka skończyła się i, ku zdziwieniu Rei, powróciła ta żywsza. To poszaleli z tym romantyzmem - choć białofutrej wcale to nie przeszkadzało.
- Idealnie. - no, wreszcie mogła odwalać brekdensy.

Awatar użytkownika
Silver Hunter
Posłaniec
Posłaniec
Posty: 803
Gatunek: Gepard grzywiasty
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 25 lip 2017
Specjalizacja:
łowca 1
Łowca 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 39
Zręczność: 61
Percepcja: 35
Kontakt:

#74

Post autor: Silver Hunter » 07 sie 2019, 17:32

Uniósł brwi na widok lwicy wykonującej swój taniec-połamaniec, kiedy wyszli na parkiet, by się zabawić. - Co to ma być? - zapytał zanim zdążył ugryźć się w język, wpatrując się w nią z nieskrywanym rozbawieniem.
Zaczekaj nad brzegiem rzeki - wkrótce przypłynie ciało twojego wroga.

Obrazek

Awatar użytkownika
Rumcajs
Posty: 9
Gatunek: Lef
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 16 kwie 2017
Waleczność: 40
Zręczność: 60
Percepcja: 50
Kontakt:

#75

Post autor: Rumcajs » 07 sie 2019, 23:22

A cóż to takiego?
Rumcajs pierwszy raz widział takie zbiegowisko, zupełnie niepodobne do niczego innego. Tańce-przebierańce, kolorowe drinki, plaża, palemki, wesołe melodie i inne atrakcje. Od tego wszystkiego niejednemu by się w głowie zakręciło, a Rumcajs kroczył dość ostrożnie, bo wszyscy zachowywali się... dziwnie. Ruma tego nie pojmował, ale chyba jego osobiste malunki w sam raz sprawowały się na takie zajęcie.

Awatar użytkownika
Rudy
Posty: 185
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 13 cze 2016
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 30
Kontakt:

#76

Post autor: Rudy » 07 sie 2019, 23:25

Na plażę idę, na plażę! Na plaże idę! Uuuuuuuuuuuuu! Wkroczyłem pewnym krokiem na ten rozgrzany parkiet, niczym John Travolta w ''Gorączce sobotniej nocy''. - Tararaa... stej alajf! Zaśpiewałem głośno, a potem dopiero poczułem dziwną falę wstydu. Ktoś słyszał? Oby nie! Miałem nadzieję, że cali tutejsi goście byli już po rozchodniaczku! Patrzyłem sobie do kogo by tu uderzyć w tango milongo i.... zobaczyłem białą lwicę! Ależ ona miała knąbrne susy! Ajjjj aj! Skradałem się w rytm muzyki gibając głową, jak to te pieski w samochodach. Doszedłem do niej i uśmiechnąłem się niczym pewniak. - Hej! Zawołałem radośnie, chcąc dotrzymać jej kroku. Ty tu prowadzisz! - Zatańczysz? Zapytałem po fakcie, ale co tam!
Obrazek

Awatar użytkownika
Datura
Posty: 1518
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 19 paź 2015
Specjalizacja:
medyk 3
Medyk 3
botanik
Botanik
truciciel
Truciciel
Zdrowie: 100
Waleczność: 41
Zręczność: 47
Percepcja: 67
Kontakt:

#77

Post autor: Datura » 07 sie 2019, 23:27

Szwedzki stół... szwedzki stół... no dobra, miała ochotę na surykatkę na patyku, ale w ostateczności wystarczyłyby jakieś koreczki. Chwiejnym krokiem zmierzała w poszukiwaniu przekąsek, wychylając się na boki by uniknąć żwawych kończyn tańczących zwierząt. Wtem wpadła na kogoś. Chyba przed chwilą go tu nie było. Jakiś taki był szary, a może już jej oczy przestały widzieć kolory.
- Widziaeś gdzieś jedzenie? - spróbowała powiedzieć jak najwyraźniej mimo plączącego się języka.
ObrazekgłosKPObrazek

Awatar użytkownika
Rumcajs
Posty: 9
Gatunek: Lef
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 16 kwie 2017
Waleczność: 40
Zręczność: 60
Percepcja: 50
Kontakt:

#78

Post autor: Rumcajs » 07 sie 2019, 23:38

Chyba był zbyt rozkojarzony na taką imprezę. Wszystko biło tyloma barwami, że miał wrażenie, że odrywał się od ziemi i frunął gdzieś, gdzie grzmiało upendi, a wokoło tańczyły jednorożce. I te wszystkie kwiatki nagle zbledły, bo poczuł...
CZYJĄŚ OBECNOŚĆ.
O ile w tak dobitny sposób można wyrazić się o damie jaka na niego wpadła. Zajęło mu chwilę ogarniecie i tego co powiedziała i tego, że wpadła i że na jej widok jednorożce gdzieś pouciekały.
- A co taka piękna dama sama plącze się bez partnera. To on winien szukać jedzenia! - Żachnął się, postępując krok w tył.

Awatar użytkownika
Datura
Posty: 1518
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 19 paź 2015
Specjalizacja:
medyk 3
Medyk 3
botanik
Botanik
truciciel
Truciciel
Zdrowie: 100
Waleczność: 41
Zręczność: 47
Percepcja: 67
Kontakt:

#79

Post autor: Datura » 07 sie 2019, 23:46

Zamurowało ją aż stanęła w miejscu i wlepiła oczy w szarego. Po chwili jednak siadła ciężko na ziemi i opuściła łeb.
- Nikt mnie nie chce. Jeztem z-oł-zouzą - załkała. Pod wpływem alkoholu spadła jej maska i nie kryła się ze swoimi uczuciami. Zerknęła ze złością na siedzących przy barze lwioziemców.
- Ath mówi sze mnie kocha, a wsześniej chciał mnie otuć. Otruć. Myślał sze nie posnam ziół. - poskarżyła się nieznajomemu.
ObrazekgłosKPObrazek

Awatar użytkownika
Rumcajs
Posty: 9
Gatunek: Lef
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 16 kwie 2017
Waleczność: 40
Zręczność: 60
Percepcja: 50
Kontakt:

#80

Post autor: Rumcajs » 07 sie 2019, 23:53

To go postawiła przed pytaniem. Jak miał, zgodnie z sumieniem, powiedzieć jej, że nie jest, lub jest, tą zołzą, skoro pierwszy raz ją na oczy widział.
- Wydaje mi się, że... em... chciał się utwierdzić w przekonaniu, że bardzo dobrze znasz się na ziołach i jesteś jedyna w swoim rodzaju. - Rzekł najdelikatniej jak mógł.
Starał się jakoś łagodnie wymanewrować z tego pola minowego, bo miał wrażenie, że jakby powiedział jedno złe słowo, to faktycznie zrobiłaby się z niej zołza. Czy co innego twierdziła. Była całkiem ładną lwicą, nawet jak na te polowe warunki, ale jak ten Ath to jej jakiś partner i się pokłócili? Ruma, bo zakopiesz się jedną nogą w grobie, a drugą utnie ci pełzający w piasku krokodyl.
- Rumcajs. - Uchylił w jej stronę głowę. - A Pani godność...?

Odpowiedz

Wróć do „Event wakacyjny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości