x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Big Brother [Piegus i Diana]

Wątki służą do rozgrywania akcji pomiędzy konkretnymi graczami, a inne postacie mogą pojawić się w nich tylko za zgodą uczestników wątku. Wyjątkiem są wątki oznaczone w nazwie tematu [otwarty], gdzie może dołączyć każdy chętny gracz.

Regulamin forum
  1. W tym dziale można rozgrywać swoimi postaciami dodatkowe wątki, powiązane ze światem fabuły. Wątki dziejące się w innych realiach można prowadzić w dziale Offtopic.
  2. Akcja wątku może dziać się wyłącznie w przeszłości. Czas akcji należy sprecyzować w pierwszym poście.
  3. Miejscem akcji może być dowolna lokacja w krainie, nawet należąca do obcego stada. Niemożliwe jest jednak przejmowanie terenów. Miejsce akcji musi być jasno sprecyzowane w pierwszym poście.
  4. Postaci na fabule nie mogą posiadać wiedzy pochodzącej z wątku pobocznego, który jeszcze się nie zakończył, nawet jeśli dzieje się on w przeszłości.
  5. Na spotkaniach można wykonywać akcje związane ze zużywaniem surowców - tworzenie przedmiotów. Nie można zbierać ziół, surowców ani innych zasobów.
  6. Na spotkaniach nie zmienia się liczba punktów życia. W związku z tym nie można wykonywać akcji leczenia, polowania czy walki.
  7. Wątki, w których nie pojawił się żaden post w przeciągu miesiąca będą przenoszone do działu Zakończone.
Awatar użytkownika
Diana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 50
Gatunek: Panthera Leo
Płeć: Samica
Data urodzenia: 16 lis 2023
Zdrowie: 100
Waleczność: 14
Zręczność: 15
Percepcja: 51
Kontakt:

Re: Big Brother [Piegus i Diana]

#21

Post autor: Diana » 28 lis 2023, 20:31

Bardzo młoda lwiczka słuchała słów Piegusa, po czym sama się zastanowiła i powiedziała po tym na głos.
- Mały brat nie lubi kwiatków, czy to jest jego słabość? - Zapytała się, oczywiście mówiąc mu do ucha, aby na pewno dobrze ją słyszał. Na jej pytanie uśmiechnęła się radośnie, po czym aż zawołała z radości.
- Jeeej! Duży Brat będzie mnie nosił jak będę duża! - Oczywiście głośno i bardzo radośnie, niekoniecznie świadoma tego, kim będzie jak zostanie, ważne, że @Piegus będzie ją nosił! W końcu obiecał! Jednakże na jego pytanie Diana się nieco zdziwiła, w końcu rodzice są razem co nie?
- No wiesz... Bycie razem, jak rodzice... - Odpowiedziała, na swój lwiątkowy sposób. Jednakże, gdy Piegus powiedział, że nie ma przyjaciół zrobiło się jej go nieco szkoda.
- A dlaczego nie masz przyjaciół, w końcu jesteś bardzo silny, duży i miły! - Stwierdziła, w końcu tak go widziała.

Awatar użytkownika
Piegus
Strażnik
Strażnik
Posty: 367
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 12 cze 2019
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 65
Zręczność: 55
Percepcja: 30
Kontakt:

#22

Post autor: Piegus » 02 gru 2023, 15:03

Zastanowił się nad odpowiedzią- A wiesz czemu ich nie lubi?- Bo może to być jego słabość. Nie musi ale jednak może.
-No oczywiście!- Rzekł z entuzjazmem- Wiesz, zawsze będziesz dla mnie małą siostrzyczką- Oj tak i swego czasu będzie pilnować samców, którzy postanowi się do niej zbliżyć. Nie ma tak łatwo. Trzeba z braciszkiem pogadać i mieć jego akceptacje.
-Nie mam kogoś takiego- Lekko pokręcił głową- Nie wiem, może bo jestem zapracowany?- Zapytał ale sam nie do końca znał przyczynę? Podejrzewał, że coś w tym może być także.

@Diana

Awatar użytkownika
Diana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 50
Gatunek: Panthera Leo
Płeć: Samica
Data urodzenia: 16 lis 2023
Zdrowie: 100
Waleczność: 14
Zręczność: 15
Percepcja: 51
Kontakt:

#23

Post autor: Diana » 02 gru 2023, 23:33

Diana zastanowiła się przez chwilę na pytaniem Piegusa. Odpowiedź była oczywista!
- Nie lubi ich! Uważa, że kwiatki są dla bab... I wiecznie się ze mną kłuci o to! - Odpowiedziała mu Diana z nie małą werwą. Kochała małego brata, ale kwiatki również! I jak tutaj być sobą?
- Ale jak będę duża, to będę już Dużą Siostrą! - Odpowiedziała na jego słowa, w końcu tak jako lwiątko to widziała. Aczkolwiek nadal podobała jej się wizja, że będzie noszona przez @Piegusa!
- A chcesz, abym pomogła ci znaleźć przyjaciół? - Dopytała się, jej przecież nikt nie odmówi! Nie żeby jej to przeszkadzało, ale miała już w głowie pomysł na to! Na pewno z pomocą Egona uda jej się go spełnić.

Awatar użytkownika
Piegus
Strażnik
Strażnik
Posty: 367
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 12 cze 2019
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 65
Zręczność: 55
Percepcja: 30
Kontakt:

#24

Post autor: Piegus » 07 gru 2023, 12:06

-Hmm..- Zamyślił się- Nie to raczej nie jest jego słaby punkt- No mógł nie lubić. Piegowaty lubił ale on już jest dorosły i to coś innego.
-Dla mnie zawsze będziesz małą siostrzyczką- Wyszczerzył kiełki, nawet jeśli ta nie mogła tego ujrzeć. Zaśmiał się słysząc propozycję siostry.
-Nie, nie trzeba- Było to bardzo urocze ale nie potrzebował jednak takiej pomocy- Mam zwykle dużo w trakcie dnia do roboty- Przyznał się jednak. Chciał by ziemie stada były dobrze chronione.

@Diana

Awatar użytkownika
Diana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 50
Gatunek: Panthera Leo
Płeć: Samica
Data urodzenia: 16 lis 2023
Zdrowie: 100
Waleczność: 14
Zręczność: 15
Percepcja: 51
Kontakt:

#25

Post autor: Diana » 10 gru 2023, 20:12

- To nie mam pomysłu... On zawsze pcha się do przodu, aby próbować mnie chronić... Miłe to, ale sama chce potrafić się obronić! - Powiedziała przekonana kontynuując temat, nawet jeśli czuł jakąś wewnętrzną potrzebę, to przecież ona nie była delikatna. Była chciała zostać silną księżniczką! Tak!
- A ty moim Dużym Bratem - Odpowiedziała mu wtulając się w jego grzywę, co jak co był bardzo mięciutka.
- Jak zmienisz zdanie to chętnie ci pomogę! - Zaoferowała się, w końcu wcale nie knuła już w Egonem, aby kogoś magicznie połączyć za pomocą kocimiętki. Wcale a wcale! Na słowo lwiątka!
@Piegus

Awatar użytkownika
Piegus
Strażnik
Strażnik
Posty: 367
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 12 cze 2019
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 65
Zręczność: 55
Percepcja: 30
Kontakt:

#26

Post autor: Piegus » 10 gru 2023, 20:53

-Nauczę cię jak masz się chronić ale wiesz... czasem pozwól mu na to, będzie mu miło- Nie aby udawała panne w opałach ale niech czasem i jej brat poczuje się jak no.. brat czy coś.
-Lwice nie są słabe i potrafią tez nie raz nie jednego samca nieźle pogonić- Rzekł do siostry. Sam nie spotkał takiej co by go przegoniła ale widział te, które w jego mniemaniu, byłby w stanie to zrobić. Czy bycie pokonanym przez lwice to hańba? Nie dla niego. Płeć to tylko płeć. Nie decyduje o niczym.
-A wiesz kim byś chciała być jak dorośniesz?- a tak z ciekawości zapytał.

@Diana

Awatar użytkownika
Diana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 50
Gatunek: Panthera Leo
Płeć: Samica
Data urodzenia: 16 lis 2023
Zdrowie: 100
Waleczność: 14
Zręczność: 15
Percepcja: 51
Kontakt:

#27

Post autor: Diana » 10 gru 2023, 21:15

Spojrzała na pysk @Piegusa myśląc nad jego słowami. Czy dla niego było to, aż tak ważne? Może... A czy dla niej robiło to różnicę? Niekoniecznie.
- Skoro tak mówisz... Niech będzie - Odparła nieco niezadowolona na słowo, aby pozwolić być bratu bratem, aczkolwiek nie trwało to długo.
- Czy każdy brat potrzebuje chronić swoją siostrę? - Zapytała się dużego brata, w sumie było to coś, czego niekoniecznie rozumiała. Nie żeby jej nie zależało na Egonie, Piegusie i rodzinie, ale... No nie była taka super bezbronna! Na jego pytanie zastanowiła się chwilę.
- Niewiele się zmieniło. Hehe. Myślę, że uzdrowicielką na pewno. Mama zawsze mówiła, że mam umysł i zmysły stworzone do leczenia innych. A przy okazji może łowczyni, albo wojowniczka. Chociaż polowania mnie tak nie interesują jak brata - Odpowiedział na to pytanie, w sumie nie zmieniając zbyt wiele. Aczkolwiek jednego była już pewna. Na pewno będzie chciała pomagać innym wracać do zdrowia... i Zbierać Kwiatki!

Awatar użytkownika
Piegus
Strażnik
Strażnik
Posty: 367
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 12 cze 2019
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 65
Zręczność: 55
Percepcja: 30
Kontakt:

#28

Post autor: Piegus » 10 gru 2023, 21:29

-No oczywiście!- Rzekł do młodej- To jest naturalne jak oddychanie. My bracia czujemy taka potrzebę- Przynajmniej większość. Lwice nie są słabe ale to siostra.
-To bardzo odpowiedzialne zadanie i polować możesz i ćwiczyć walkę też. Nie musisz przez to do razu być łowca czy wojownikiem- Szedł z nią spokojniej- Warto zawsze poznać techniki różnych czynności. Mogą się przydać, a znając i wiedząc coś o wojaczce czy polowaniach, będziesz lepiej leczyć- W końcu będzie bardziej świadoma tego co to za obrażenia, jak faktycznie mogły powstać i inne takie... Tak przynajmniej on rozumował.

@Diana

Awatar użytkownika
Diana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 50
Gatunek: Panthera Leo
Płeć: Samica
Data urodzenia: 16 lis 2023
Zdrowie: 100
Waleczność: 14
Zręczność: 15
Percepcja: 51
Kontakt:

#29

Post autor: Diana » 10 gru 2023, 21:49

- Nigdy nie myślałam o tym w ten sposób... - Przyznała młoda, niekoniecznie nawet miała perspektywę, aby na to spojrzeć w ten sposób. Jak to dobrze, że miała braci od tego.
- A co jest naturalne dla sióstr wobec braci? - Zapytała się mądrego dużego brata. Bo w sumie ją to zaczęło ciekawić jeszcze bardziej. Jeśli bracia czuli potrzebę chronienia sióstr, to chyba i ona powinna coś robić więcej w tym kierunku..?
- W sumie masz rację, jeśli będę umiała walczyć, to prościej będzie mi leczyć rany. Aczkolwiek mam nadzieję, że nie tylko na jaszczurki... - Stwierdziła, jednakże z uśmiechem. W końcu zawsze na jedzonko mieli mięso. @Piegus

Odpowiedz

Wróć do „Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości