x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Nieco czarów | Avatarnia Kal

Miejsce do pochwalenia się swoimi zdolnościami.

Awatar użytkownika
Kalaren
Posty: 45
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 23 mar 2015
Specjalizacja: Szaman poziom 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 30
Zręczność: 65
Percepcja: 55
Kontakt:

Nieco czarów | Avatarnia Kal

#1

Post autor: Kalaren » 29 sie 2020, 12:29

Hej, hej~
Wiele osób miewa problemy z avatarami i swoimi postaciami, więc oferuje swoje usługi całkowicie za darmo (jednak byłoby mi niezmiernie miło, gdyby ktoś chciałby odpłacić się ładnymi base, lineartami, bo jak wiadomo te potrafią kosztować [*]). Przechodząc do konkretów!

1. Styl avków jest taki, jak sami widzicie. Przykłady:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

2. Wykonuję wyłącznie łby z kawałkiem ciała. Ciągle uczę się w anatomię, a rysowanie całego lwa do avatara, i to w tych rozmiarach, byłoby zbyt wyczerpujące.

3. Pracę wykonuję w wolnej chwili, jednak postaram się, by nie trwało to dłużej niż dwa tygodnie [wiadomo, życie osobiste]. Może być to kilka godzin, dzień, a może i tydzień. Zależy jak w chwili obecnej leżę z czasem.
b) W przypadku zlecenia z gotowcem mogę zrobić art w przeciągu tygodnia, najczęściej jeszcze tego samego dnia.

4. Mogę pokolorować gotowiec, dodać cienie, wybrać tło, dorysować dodatki, grzywy czy inne elementy wskazane przez zleceniodawce POD WARUNKIEM, że autor gotowca zezwala na jego modyfikacje.

5. Avatary wykonane przeze mnie można stosować tylko i wyłącznie na tym forum.

6. Na jedną postać przypada jeden avatar maksymalnie. Może w przyszłości zmieni to się, ale na chwilę obecną pozostanie tak, jak jest.

7. Nie robię podpisów, chyba, że jest to gotowiec [patrz. punkt 4.]

8. Przyjmuję po 3 zamówienia maks aż do wstawienia posta z wykonanymi pracami. Jeśli będę mogła więcej, po trzecim zamówieniu w kolejce zaznaczę, że zbieram kolejną ilość zamówień.

9. Rysuję wyłącznie lwy. Inne zwierzęta mogę pokolorować i wycieniować oraz dodać na tło zgodnie z punktem 4.

A oto mały wzór!

Kod: Zaznacz cały

[b]Dla:[/b] Postać dla której ma być zamówienie.
[b]Co:[/b] Avatar/podpis
[b]Link do gotowca[/b]: W przypadku korzystania z base/lineartu 
[b]Autor gotowca:[/b]: ^
[b]Prośby & Modyfikacje:[/b] Trzeba coś zmienić w gotowcu? A może życzysz sobie, by Twoja postać miała konkretną mimikę bądź tło? To miejsce właśnie na to.
ZAPRASZAM!
Obrazek

Tacitus
Posty: 112
Gatunek: Panthera leo
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 01 sty 2015
Specjalizacja: Rzemieślnik poziom 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Kontakt:

#2

Post autor: Tacitus » 29 sie 2020, 13:16

Dla: Tacitus
Co: Avatar
Link do gotowca: -
Autor gotowca: -
Prośby & Modyfikacje:
- tu i tu znajdziesz refki mojej postaci
- mimika musi być obojętna/apatyczna/poważna
- tło zrób wedle uznania, daję tu wolną rękę, byleby pasowało
- w razie pytań pisz na priv, powodzonka :3

Awatar użytkownika
Nuzira
Posty: 357
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 22 paź 2016
Waleczność: 50
Zręczność: 40
Percepcja: 60
Kontakt:

#3

Post autor: Nuzira » 29 sie 2020, 13:46

Wybacz brak formularza, ale chciałam dać ci pełną dowolność :)
Trochę tych postaci mam, więc jak będziesz mieć chwilkę chętnie zobaczę którąś z nich twoją kreską <3 Pięknie rysujesz <3

Awatar użytkownika
Davu
Tarcza
Tarcza
Posty: 154
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Specjalizacja:
łowca 2
Łowca 2
ryba
Ryba
ptak
Gnu
survivalista
Survivalista
Zdrowie: 100
Waleczność: 50
Zręczność: 60
Percepcja: 40
Kontakt:

#4

Post autor: Davu » 30 sie 2020, 0:57

Dla: Tunu
Co: Avatar
Link do gotowca: -
Autor gotowca:: -
Prośby & Modyfikacje: Mimika obojętna, fajne by było jakby padało na nią światło tak jak na Tacosa... Tacitusa ♥♥

Awatar użytkownika
Fedha
Posty: 340
Gatunek: Lew Afrykański
Płeć: Samica
Data urodzenia: 06 cze 2016
Waleczność: 40
Zręczność: 50
Percepcja: 60
Kontakt:

#5

Post autor: Fedha » 30 sie 2020, 1:04

Dla: Fedha
Co: Avatar
Link do gotowca: -
Autor gotowca:: -
Prośby & Modyfikacje: Cóż, nie jest lwicą, która się często uśmiecha ;) Super by było, gdyby udało Ci się choć trochę odwzorować rysy jej pyska z refka, bo jednak te Sarabi trochę nie pasują ;p I jeśli można, prosiłabym, żeby miała przyciemnienie nad nosem, jak można zobaczyć na refku, bo to taki szczegół, o którym łatwo zapomnieć, a dla mnie wiele znaczy.

Wiem, że pewnie zamówienia już zamknięte, bo trzy osoby się zgłosiły, ale i tak to wyślę, najwyżej narysujesz, kiedy skończysz obdarowywać pozostałych ;) Wtedy też wyślę Ci wszystkie obrazki z jej kolorkami itp.

Odpowiedz

Wróć do „Nasza twórczość”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość