x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Dno'n'wodorosty

Miejsce do pochwalenia się swoimi zdolnościami.

Awatar użytkownika
Kamui
Posty: 9
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 31 maja 2013
Waleczność: 30
Zręczność: 65
Percepcja: 55
Kontakt:

Dno'n'wodorosty

#1

Post autor: Kamui » 30 kwie 2019, 10:30

No może nie ma aż takiej tragedii, inaczej nie było by się czym chwalić, ale nie będzie tu nic spektakularnego :P

Słowem wstępu:Ogólnie temat jest taki, że mimo zawodu "grafik-malarz", trochę zalegam z tradycyjnym rysunkiem (co trochę odbiera mi zawodowy Status Pro xd) i z tego względu często robię sobie różne wyzwania.

I tak sobie pomyślałam, że jak powstawiam je tutaj, to nie tylko będę mogła liczyć na dodatkową motywację i trochę konstruktywnej krytyki, ale może zmotywuję też kogoś do pracy nad swoim własnym skillem. Ja sama nie mogłam się zebrać, aż wreszcie zainspirowała mnie taka właśnie seria wstawionych przez kogoś wyzwań


Czasem powstawiam kilka pojedynczych prac w temacie zwierząt i KL. No, także krytykujcie, piszcie, co wam się podoba i nie podoba, chętnie przyjmę też fajne pomysły na nowe wyzwania ^^ Jeśli kogoś z Was faktycznie to zmotywuje, to chętnie też obejrzę podesłane cudzesy. Aha, no i żeby nie było, że nabijam posty, nie zawszę będę wstawiać regularnie, bo czasem mnie nie ma, np. w weekendy. Ale postaram się nadrabiać.

Na początek:

Wczoraj zaczęłam popularne wyzwanie "100 twarzy". Przez 10 dni będę rysować 10 twarzy dziennie techniką dowolną, z minimalnym użyciem gumki, więc niektóre twarze będą naprawdę tragiczne xD
Życzcie powodzenia!

Z dnia 1:
Obrazek
Obrazek

I taka namalowana kiedyś tam Zira na zachętę:
Obrazek

Awatar użytkownika
Moyo
Posty: 209
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 22 mar 2017
Waleczność: 65
Zręczność: 45
Percepcja: 40
Kontakt:

#2

Post autor: Moyo » 30 kwie 2019, 17:27

numer 5 chyba najlepszy. A Zira jest wprost boska <3
Obrazek

Awatar użytkownika
Silver Hunter
Posłaniec
Posłaniec
Posty: 803
Gatunek: Gepard grzywiasty
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 25 lip 2017
Specjalizacja:
łowca 1
Łowca 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 39
Zręczność: 61
Percepcja: 35
Kontakt:

#3

Post autor: Silver Hunter » 13 lip 2019, 18:05

Świetne rysunki! Weź, narysuj coś dla mnie. xD
Zaczekaj nad brzegiem rzeki - wkrótce przypłynie ciało twojego wroga.

Obrazek

Odpowiedz

Wróć do „Nasza twórczość”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość