x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Na ratunek ukochanej [Silver Hunter, Zawadi, Mane]

Awatar użytkownika
Silver Hunter
Posłaniec
Posłaniec
Posty: 803
Gatunek: Gepard grzywiasty
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 25 lip 2017
Specjalizacja:
łowca 1
Łowca 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 39
Zręczność: 61
Percepcja: 35
Kontakt:

Re: Na ratunek ukochanej [Silver Hunter, Zawadi, Mane]

#61

Post autor: Silver Hunter » 10 gru 2019, 18:05

- No ja Ci powiem, że początkowo byłem pod wrażeniem tych ogromnych gór piachu. Ale przestało mi być do śmiechu, kiedy się okazało, że ta pustynia zdaje się nie mieć końca. Myślałem, że tam padnę z głodu i pragnienia, zwłaszcza po tym jak ta przeklęta sępica wyprowadziła mnie w pole. Miałem naprawdę dużo szczęścia, że w porę zdołałem odnaleźć tę oazę, bo byłem już u kresu wytrzymałości - opowiedział jej o swojej przeprawie przez pustynię.- A wielka woda to naprawdę piękny widok. Nasi sąsiedzi mają naprawdę ładne tereny. Są dość podejrzliwi, ale w gruncie rzeczy nie ma się czemu dziwić. Mieli prawo uznać mnie za szpiega, skoro tak nieoczekiwanie wtargnąłem na ich tereny. Ale czego się nie robi dla swoich? - zaśmiał się kuśtykając dalej przed siebie. - No to jesteśmy u siebie - oznajmił z zadowoleniem rozpoznając znajome tereny i zapachy. - Jak dobrze jest wrócić do domu - uśmiechnął się rozglądając się wokoło.
Zaczekaj nad brzegiem rzeki - wkrótce przypłynie ciało twojego wroga.

Obrazek

Awatar użytkownika
Zawadi
Posty: 172
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 25 wrz 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Kontakt:

#62

Post autor: Zawadi » 14 gru 2019, 19:32

-Pustynia jest bardzo duża. Piasek niby ciepły, niby malutki, ale jak przyczepi się do łapy, to nie da się go tak łatwo pozbyć. Miałeś dużo szczęścia, że udało ci się trafić do oazy.-odparła Zawadi.-Chciałabym kiedyś zobaczyć wielką wodę. Musi robić na żywo świetne wrażenie, skoro tak mówisz. Nie można się im dziwić. Wyglądasz dość podejrzliwie.
Zaśmiała się, by dać mu znać, że ostatnie zdanie wypowiada w żartach. Raczej nie musiała się go obawiać, zdobył jej sympatie i może pewnego dnia, również jej zaufanie. Zawadi cały czas, szła u jego boku, starając się iść w miarę powoli. Rany dawały o sobie znać, wywołując lekki ból. Brązowa lwica z niespodziewaną radością, powitała więc łagodny, spokojny teren. Znajome drzewa, gęsta trawa i liczna zwierzyna, świadczyły o tym, że dotarli na Lwią Ziemię.
-Bardzo dobrze.
Obrazek

Awatar użytkownika
Silver Hunter
Posłaniec
Posłaniec
Posty: 803
Gatunek: Gepard grzywiasty
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 25 lip 2017
Specjalizacja:
łowca 1
Łowca 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 39
Zręczność: 61
Percepcja: 35
Kontakt:

#63

Post autor: Silver Hunter » 15 gru 2019, 16:06

- Tak, to prawda. Pustynia zdaje się nie mieć końca, tak samo jak morze, dlatego miałem naprawdę wiele szczęścia, że zdołałem przez nią przejść - stwierdził z uśmiechem, choć wzdrygnął się w głębi duszy na wspomnienie tego, co przeżył na pustyni. Na szczęście miał już to dawno za sobą i nie zamierzał tego powtarzać.
- Nie ma to jak w domu - odetchnął z ulgą na widok znajomych terenów. - Mieszkasz daleko od Lwiej Skały? - spytał widząc ów charakterystyczną skałę majaczącą w oddali pośrodku sawanny, na którą właśnie dotarli. Słońce chyliło się już ku zachodowi i na trawie kładły się wysokie cienie.
Zaczekaj nad brzegiem rzeki - wkrótce przypłynie ciało twojego wroga.

Obrazek

Awatar użytkownika
Zawadi
Posty: 172
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 25 wrz 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Kontakt:

#64

Post autor: Zawadi » 15 gru 2019, 16:17

Pogorzelisko zostawili dawno za sobą. Wraz z nim, również nieprzyjemne wspomnienia. Zawadi tylko co jakiś czas, wzdrygała się, na samą myśl o tym, co mogło się wydarzyć, gdyby sprawy posunęły się zbyt daleko. Szkoda, że dla niektórych przestrzeń osobista, nie była zrozumiała. Z ulgą przyjęła widok znajomych terenów Lwiej Ziemi. Trawa w kolorze zieleni i złota, mieszała się ze sobą, dając miękkość zmęczonym łapą. Idąc dalej, rozglądała się z fascynacją, obserwując powolny ruch zwierzyny. Dobrze było wrócić do domu.
Powolnym krokiem wdrapała się na Lwią Skałę, u boku swojego towarzysza.
-Właściwie to mieszkam na Lwiej Skale. Mam swoją jaskinię, chociaż przydałoby się na nowe posprzątać. A ty, Silver? Chyba nie musisz spać bliżej granicy?-spytała, będąc szczerze zaciekawiona jego odpowiedzi.
Obrazek

Awatar użytkownika
Silver Hunter
Posłaniec
Posłaniec
Posty: 803
Gatunek: Gepard grzywiasty
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 25 lip 2017
Specjalizacja:
łowca 1
Łowca 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 39
Zręczność: 61
Percepcja: 35
Kontakt:

#65

Post autor: Silver Hunter » 16 gru 2019, 15:09

- Ja mieszkam bliżej rzeki. Wiesz, czasem lubię pobyć sam, a przy Lwiej Skale ciągle coś się dzieje - odparł odprowadziwszy ją kawałek, po czym przystanął rozglądając się wokoło. - No dobra, to ja idę do siebie. W końcu trzeba odpocząć po tak długiej nieobecności. Mam nadzieję, że nikt nie zajął mi legowiska - zaśmiał się. - Cieszę się, że mogłem Cię poznać i ocalić przed tym stukniętym bydlakiem. Wpadnij kiedyś do mnie przy okazji - puścił jej oko, posławszy jej szeroki uśmiech, po czym skierował swe kroki w stronę wodopoju.

z/t
Zaczekaj nad brzegiem rzeki - wkrótce przypłynie ciało twojego wroga.

Obrazek

Awatar użytkownika
Zawadi
Posty: 172
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 25 wrz 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Kontakt:

#66

Post autor: Zawadi » 17 gru 2019, 19:30

Skinęła głową.
-To prawda, ale im nas więcej, tym weselej.-odparła lwica.
Akurat znaleźli się na Lwiej Skale, miejscu tak dobrze jej znanym. Zawadi zrobiło się na krótką chwilę smutno, że jej towarzysz, musi już iść. Chętnie porozmawiałaby z nim dłużej, w końcu mogli się lepiej poznać, a przebywanie w jego towarzystwie, było przyjemne. Doskonale zdawała sobie sprawę jednak z tego, że odpoczynek jest potrzebny, by prawidłowo funkcjonować.
-Miło było ciebie poznać i chętnie wpadnę cię odwiedzić.-uśmiechnęła się.-Dla mnie jesteś bohaterem.
Obserwowała chwilę, jak gepard oddala się, kierując swoje kroki w stronę wodopoju, po czym odwróciła się. Szorując ogonem po ziemi, skierowała się przed siebie. Musiała odpocząć. Kiedy ponownie została sama, miała czas na rozmyślania. To co się wydarzyło w przeciągu całego dnia, było zarówno zaskakujące, jak i stresujące. Mimo wszystkich przeciwności, przynajmniej coś ciekawego wydarzyło się w jej życiu. Raczej nieprędko przyjdzie jej o tym zapomnieć.

z/t
Obrazek

Odpowiedz

Wróć do „Zakończone”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości