x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Skargi i zażalenia

Awatar użytkownika
Ragir
Król
Król
Posty: 926
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 sie 2016
Specjalizacja:
rzemieślnik 3
Rzemieślnik 3
zbrojmistrz
Zbrojmistrz
zbieracz
Zbieracz
garbarz
Garbarz
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 69
Zręczność: 59
Percepcja: 30

Re: Skargi i zażalenia

#41

Post autor: Ragir » 26 lut 2019, 20:19

Tib serio ty łapiesz sie wszystkiego by wytłumaczyć swoje zachowanie jak jeden argument jest jakoś oblany wyciągasz kolejne :
"A może nim jestem- Dodałem lekko unosząc jedna brew ku górze i szczerząc lekko kiełki. Może będzie okazja czegoś się dowiedzieć-" Tyle moja postać powiedział, nie przytknęła ani tez nie zaprzeczyła, wiec nie wciskaj mi, ze mój ragir w prost powiedział mu, ze jest złoziemcem. Toja postac jak dobrze czytam ale może źle. To nie wnioskował, ze nim jestem tylko, ze jestem gburem.

"Dlaczego twoim zdaniem LZ też nie może od czasu do czasu kogoś od tak zamordować? "
Bo sam mówiłeś, że jesteście tymi dobrymi i już zmieniacie zdanie.

dodam:
"Dlatego Lwią Ziemię należy odbudować jako ostoję porządku i bezpieczeństwa dla wszystkich którzy pragną dobrego i godnego życia, jednocześnie nie powielając przy tym błędów poprzednich władców. Nadszedł czas by udowodnić całej krainie, że naszej woli walki nie można złamać i niezależnie od przeciwności jakie spotkamy na swojej drodze to i tak osiągniemy nasz cel. "

Wasz opis nie sugeruje, że oklepanie innych randomowy czy mordowanie jest tym co opis sugeruje. Sugeruje, że walczycie za cele za lepszego jutra a tutaj piszesz czemu nie mogą od czasu do czasu mordować.. super.
Zaprzeczacie trochę charakterowi stada, który można wywoskować jako dobre ale zdyscyplinowane stado.

Awatar użytkownika
Nefthis
Posty: 255
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 17 lut 2016
Waleczność: 40
Zręczność: 60
Percepcja: 50
Kontakt:

#42

Post autor: Nefthis » 26 lut 2019, 21:05

dwa razy przyłapani na Lwiej Ziemi
ale to są wolne tereny duh?
Jak dla mnie obecność potencjalnych zwiadowców, to dobra przesłanka by móc podejrzewać, ze kroi się coś grubszego.
po raz kolejny... to są tereny niczyje? że oglądali sobie granice? Przecież z różnych wysokich punków na ZZ też można obserwować LZ. Może nawet lepiej? Oni tam po prostu są i dwie postacie z czterech się szarpią?
Pozwól, że pytania dlaczego nie tłukli swojej nawet nie skomentuję, oki?
a to oni się bili z "nielwioziemcami" w tej wojnie domowej? :y
Dobra ale jak to się ma do tego, że Tadij usunął swój post? Chyba trochę zgubiłem wątek.
Nie mam pojęcia, może Ty mi powiesz? Chyba pomyliłeś posty xD
I nie jestem pewien kto zostanie bardziej skrzywdzony
gdybyście nie zmienili postów prawdopodobnie za karę wpadlibyście wszyscy na siebie xD więc zrobilibyście sobie krzywdę

Awatar użytkownika
Nuzira
Posty: 357
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 22 paź 2016
Waleczność: 50
Zręczność: 40
Percepcja: 60
Kontakt:

#43

Post autor: Nuzira » 26 lut 2019, 22:42

A ja jestem za tym by wprowadzić zasadę która może pomoże uniknąć przyszłym chaosom.
Jeśli ktoś jest fabularnie w jakimś temacie - zakaz nagle dawania zt i w tym samym momencie wbijania do takich akcji.
Wybacz Tib ale to jest oczywiste że skoro Datura nie mogła sobie wcześniej uciec, to wszedł plan B czyli robiąc na złość wleziemy wszystkimi i im damy popalić, a co!
Serio czy wy chcecie robić z tego jedno wielkie zamieszanie? Macie dobre stado, to co to za teksty o mordowaniu? Nagle im się zachciało? Proszę cię.
Jestem za walkami, porwaniami, tak jak to się kiedyś grywało, ale bez jaj że jak coś się dzieje postaci to albo ktoś ucieka albo wzywa pół stada na ratunek, no litości.
A już zmienianie postaci pod aktualny moment to po prostu cyrk, raz jest miły i pokojowy a raz ma chęć mordu w oczach... polecam wizytę u szamana bo może to już z głową coś nie tak u tego lwa.

Co do wątku w Pływających Kwiatach, zachęcam do zakończenia dyskusji bo nie wiem czy widzicie, ale nie idzie ona w jakąkolwiek stronę, jedynie są to słowne przepychanki. Zamiast wytykania słowo po słowie, może jakieś zmiany w regulaminie zaproponujcie, chociażby zakaz wchodzenia w ten sam dzień/odczekanie dwóch/trzech dni, czy też trzymanie się jasno opisu stada, lub fabularnie jego zmiana. A przede wszystkim zrobiłabym INFORMATOR (lub dodać to do kp) gdzie będzie krótka notka dla mg na jakie obrażenia się zgadzamy (trwałe, lekkie, psychiczne itd.)
Przykład w spoilerze:
► Pokaż Spoiler
Ułatwiłoby to MG pracę, nam brak zbędnego chaosu jak w tym przypadku. Wszystko będzie jasne i może nie będzie już trzeba tak interweniować jak w tym temacie.

Awatar użytkownika
Amana
Posty: 29
Gatunek: lew beryberyjski
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 12 mar 2016
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 30
Kontakt:

#44

Post autor: Amana » 26 lut 2019, 23:17

Ja bym była przeciwna takim spisom xd ktoś da sobie wszystko na "nie" i będzie nietykalny xd A poza tym to mało realistyczne. Prędzej bym dała jakieś ograniczenia w stylu ile postać musi czekać z zt jeśli jest szansa na reakcję postaci.

Awatar użytkownika
Nuzira
Posty: 357
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 22 paź 2016
Waleczność: 50
Zręczność: 40
Percepcja: 60
Kontakt:

#45

Post autor: Nuzira » 26 lut 2019, 23:27

Gram na forum gdzie jest taki informator i ludzie nie dają raczej nie do wszystkich punktów, jedynie czasem do śmierci i trwałych uszkodzeń ciała. I da się grać, mg bierze to pod uwagę przy walkach (+osoby same sprawdzają informator przeciwnika i wiadomo od razu na co można sobie pozwolić). A tak póki co to uciekanie/unikanie/wzywanie pomocy. Aż dziwię się że udało się tu kogokolwiek zabić na forum xD

Awatar użytkownika
Amana
Posty: 29
Gatunek: lew beryberyjski
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 12 mar 2016
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 30
Kontakt:

#46

Post autor: Amana » 27 lut 2019, 0:06

Mi się wydaje to absolutnie zbędne. Przecież nie każdy jest takim paranoikiem i od tego są takie tematy by rzeczy logicznych pilnować

Awatar użytkownika
Raisa
Posty: 321
Gatunek: Lew Afrykański
Płeć: Samica
Data urodzenia: 04 sty 2018
Waleczność: 60
Zręczność: 61
Percepcja: 30
Kontakt:

#47

Post autor: Raisa » 27 lut 2019, 17:49

Ja grając na różnych forach są "informatory" które bardzo dobrze się przyjęły, ponieważ mistrz gry by wiedział, na co sobie pozwolić. W dodatku nie uważam to za "zbędne" bo zauważ, że w niektórych momentach na forum jest chaos jak napisała Nuzira. Tym bardziej, gdyby inni administratorzy tak myśleli jak piszesz Amana że takie rzeczy trzeba pilnować to by nikt tego nie wprowadził i nie patrzyliby na losy graczy.

Awatar użytkownika
Ragir
Król
Król
Posty: 926
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 sie 2016
Specjalizacja:
rzemieślnik 3
Rzemieślnik 3
zbrojmistrz
Zbrojmistrz
zbieracz
Zbieracz
garbarz
Garbarz
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 69
Zręczność: 59
Percepcja: 30

#48

Post autor: Ragir » 27 lut 2019, 17:53

Uważam za zbędne. Nie chcesz krzywdy? nie chcesz umrzeć? nie opchaj się do walk do sesji i żyj sobie z boku. Takie zasady są dla tych, co chcą kozaczyć i mieć najmniej konsekwencji. Już raz pewna osoba pokazała jak postępuje bardzo nielogicznie i głupio a potem foch, że może coś jej się stać. Ryzyko= okaleczenie/śmierć. Unikanie walk/ryzyka= spokojne życie.

Awatar użytkownika
Hazir
Posty: 76
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 01 gru 2016
Waleczność: 50
Zręczność: 50
Percepcja: 50
Kontakt:

#49

Post autor: Hazir » 27 lut 2019, 17:59

Ragir pisze:
27 lut 2019, 17:53
Uważam za zbędne. Nie chcesz krzywdy? nie chcesz umrzeć? nie opchaj się do walk do sesji i żyj sobie z boku. Takie zasady są dla tych, co chcą kozaczyć i mieć najmniej konsekwencji. Już raz pewna osoba pokazała jak postępuje bardzo nielogicznie i głupio a potem foch, że może coś jej się stać. Ryzyko= okaleczenie/śmierć. Unikanie walk/ryzyka= spokojne życie.
Nie byłabym taka pewna, jeśli chodzi o niewpychanie się do walk, ponieważ osoba która nie ma zamiaru walczyć i tak zostanie zaatakowana, bo czemu by nie? Gdy osoba w poście powiedzmy napisze "Nie mam zamiaru walczyć" to i tak drugiej osoby, która ma zamiar uszkodzić nie obchodzi jego słowa. Dlatego to co napisałaś nigdy nie sprawdzi się na 100% w każdej sytuacji napotkanej na fabule.

Awatar użytkownika
Ragir
Król
Król
Posty: 926
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 sie 2016
Specjalizacja:
rzemieślnik 3
Rzemieślnik 3
zbrojmistrz
Zbrojmistrz
zbieracz
Zbieracz
garbarz
Garbarz
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 69
Zręczność: 59
Percepcja: 30

#50

Post autor: Ragir » 27 lut 2019, 20:33

tak temu takie coś jest głupie bo sprawia, ze osoba jest nietykalna. Nie powala na to i na to. więc ani npc ani gracz nie może zaatakować czy skrzywdzić. To nie ma nic do ani realizmu ani rozwoju postaci czy fora. Daje tylko pewność siebie, że gracz może dowalać a i tak nie rusza bo nie zgadza się.
To jest moja opinia i nie musisz sie zgadzać z tym, to oczywiste. Dla mnie to coś zbędnego. Zawsze daje mi to dreszcz, ze jak wchodzi MG czy "zła" postać to może się oberwać i trza pomyśleć czy nie lepiej zwijać sie nim cos się stanie lub ryzykować zostanie. <jak akcja z Nyks mogła wiać ale ryzykowałam bo why not?>
w walce w lochach liczyłam się z tym, że na dobrą sprawę mogę stracić oczy czy serio coś poważnego ale skoro mówię "a" to i mówię "b". Nie chce uszkodzeń to staram się ich unikać.

Odpowiedz

Wróć do „Archiwum ogłoszeń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości