x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Polana

Tereny przy rzece rozciągają się od północy aż na południe do Wielkiej Wody. Rzeka stanowi naturalną granice między terenami. Na północy rozciąga się nieduża sawanna, a czym bliżej morza tereny stają się bardziej żyzne przechodząc w bagnisko.

Awatar użytkownika
Kavo
Posty: 75
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 23 lis 2015
Waleczność: 55
Zręczność: 55
Percepcja: 40
Kontakt:

Re: Polana

#11

Post autor: Kavo » 23 paź 2019, 22:42

-Rozumiem- Skinął swemu rozmówcy łbem- Jesteś jednak dorosły, twój ojciec może nawet cię nie poznać tak jak ty jego skoro byleś młody wtedy- W końcu czas płynął i różne rzeczy mogły się wydarzyć- Do tego nie uważasz, ze jakby żył to sam zacząłby was szukać?- nie chciał być chamski mówiąc w prost, że jego ojciec nie żyje lub w gruncie założył sobie inną rodzinkę tę starą skreślając.
-Nie myślałeś aby się ustabilizować? Dołączyć do jakieś grupy założyć rodzinę czy coś takiego?- A może lubił samotniczy tryb życia. Nie robiłem mu sugestii aby dołączył do nas. Było to pytanie czysto ciekawskie. Zasiadłem i zastukałem ogonem o ziemię.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sheria'ya Om
Posty: 116
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 02 wrz 2015
Zdrowie: 92
Waleczność: 40
Zręczność: 60
Percepcja: 50
Kontakt:

#12

Post autor: Sheria'ya Om » 23 paź 2019, 23:23

Pokiwał głową.-Owszem jestem. Tylko, że takich sytuacji raczej się nie zapomina.-Po czym dodał.:Tylko problem w tym, że nie miał jak mnie znaleźć, skoro byłem na wyspie na południe stąd i nie wiedział, że mógłbym tam się znaleźć. A wejście do kryjówki naszej było zagrodzone zwalonymi kamieniami.-Powiedział uświadamiając się, że jak w przyszłości będzie opowiadać czy odpowiadać, to będzie musiał podawać więcej informacji, by nie było żadnych nieporozumień.
-A jeżeli chodzi o to.-Zaczął odpowiadać na temat osiedlenia się.-To musiałbym najpierw poznać bardziej tę krainę, obyczaje, zachowania. Tam skąd przybyłem, nie było żadnego lwa, nie licząc mnie. Ale tak sobie myślę, że jeśli miałbym dołączyć do jakiegoś stada, to być może do takiego, co jest wrogo nastawione, niechętne czy neutralne do tamtego przy tej wielkiej skale.-Obejrzał się w stronę Lwiej Skały.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kavo
Posty: 75
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 23 lis 2015
Waleczność: 55
Zręczność: 55
Percepcja: 40
Kontakt:

#13

Post autor: Kavo » 24 paź 2019, 19:55

Słuchałem spokojnie. Zaskoczył mnie informacją, że pochodzi z miejsca gdzie nie było innych lwów.
-Pierwszy raz spotykam kogoś, kto nie żył z lwami- Nie ukrywałem tego zaciekawienia- To kto uczył cie polować?- Może nie powinienem być aż tak ciekawski ale zaintrygował mnie rudy.
-Nie wiem czy maja z kimś sojusz, my nie przepadamy za nimi ale to nasza królowa mogłaby więcej powiedzieć- Sam nie byłem bardzo długo, wiedziałem tyle i ile mi powiedziano. W detale nie pogłębiałem swej wiedzy. Chciałem po prostu być i realizować swoje plany a ci przy skale? Idioci i tyle.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sheria'ya Om
Posty: 116
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 02 wrz 2015
Zdrowie: 92
Waleczność: 40
Zręczność: 60
Percepcja: 50
Kontakt:

#14

Post autor: Sheria'ya Om » 24 paź 2019, 20:18

-Polowania jako tego prawidłowego uczyłem się od panter, a jeden wybitny goryl nauczył mnie jak robić zasadzki, pułapki i tym podobne na poszczególne grupy gatunkowe zwierząt.
Gdy usłyszał, że mają królową zaciekawiło go to.: Pierwszy raz słyszę, by królowa sprawowała władzę. We wszystkich opowieściach, które słyszałem była mowa o królach. Nie to, że uważam to za coś złego. Ciekawe jak różnią się rządy kobiety od mężczyzny.-Po czym dodał.-Chętnie dowiedziałbym się czegoś więcej o tamtym stadzie, by wiedzieć jak się poprawnie zachować w przypadku spotkania jednego z nich i na co uważać przy interakcji z nimi. Ale wątpię, by królowa zechciała gadać na ten temat z pierwszym lepszym przybłędą.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kavo
Posty: 75
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 23 lis 2015
Waleczność: 55
Zręczność: 55
Percepcja: 40
Kontakt:

#15

Post autor: Kavo » 26 paź 2019, 18:39

-Interesujące- Nie spotkał nikogo kto nauczany był przez tyle zwierząt. Było to bardzo nietypowe.
-Zazwyczaj samce są przywódcami ale samice nie raz również- Cięzko było by Kavo określić jak bardzo się różnią. Sam po raz pierwszy jest w grupie gdzie to samica rządzi. Stado ponoć w nie najlepszej formie jest ale cóż. Daje to szanse ale nie mu to oceniać.
-No cóż, jeśli nie spróbujesz to się nie przekonasz- W końcu królowa sama nie raz polowała czy pilnowała terenów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sheria'ya Om
Posty: 116
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 02 wrz 2015
Zdrowie: 92
Waleczność: 40
Zręczność: 60
Percepcja: 50
Kontakt:

#16

Post autor: Sheria'ya Om » 26 paź 2019, 18:53

-Racja. Czy wybierasz się może do niej? Wolałbym sam nie iść, bo zapewne jest chroniona, a skoro ja nie jestem w waszym stadzie, to mogłaby wyniknąć nieciekawa sytuacja. A gdybym był z Tobą to raczej nie miałaby takich powodów do obaw.- Miał nadzieję, że nie będzie musiał iść sam, lub przynajmniej dowie się, gdzie mógłby spotkać królową, lub dowie się jak wygląda. Bo jakby to przecież wyglądało, gdyby podchodził na obcym terenie do każdej samicy i pytał się czy jest królową. Zapewne śmiesznie, bądź ktoś wykorzystałby jego niewiedzę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2882
Kontakt:

#17

Post autor: Mistrz Gry » 30 paź 2019, 18:03

Niebo, dotąd przejrzyste, zaczęło się chmurzyć i robiło się ciemno. Gdzieś w oddali rozlegały się pierwsze grzmoty zwiastujące nadchodzącą burzę. Już za chwilę spadną pojedyncze krople deszczu, by następnie zmienić się w ulewę. Wiatr zyskiwał na sile, niosąc ze sobą przejmujący chłód i wilgoć, która wywoływała ciarki na grzbiecie.
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Kavo
Posty: 75
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 23 lis 2015
Waleczność: 55
Zręczność: 55
Percepcja: 40
Kontakt:

#18

Post autor: Kavo » 31 paź 2019, 9:59

-Nie ma problemu, ruszajmy- Powiedział spokojnym tonem do samca. W tym czasie pogoda jakoś tak zmieniła się. Spojrzał w niebo.
-Najpierw poszukajmy schronienia- Nie był zadowolony z takiej sytuacji ale co poradzić. Potrząsnął grzywą. Gdzieś tutaj powinna być jakaś grota czy chociaż skała, która pozwoli się uchronić przed zmoknięciem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sheria'ya Om
Posty: 116
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 02 wrz 2015
Zdrowie: 92
Waleczność: 40
Zręczność: 60
Percepcja: 50
Kontakt:

#19

Post autor: Sheria'ya Om » 31 paź 2019, 13:13

Spojrzał lew na niebo w stronę, skąd zbliżała się burza. Poczuł się niekomfortowo, bo przecież musiałby jak najszybciej opuścić teren stadny, by nie przedłużać swej wizyty z powodu burzy. Lecz usłyszawszy od tubylca, by poszukali schronienia ulżyło mu. Po czym z powrotem patrzył na nieznajomego i rzekł: Dobrze, prowadź więc proszę, bo przecież nie znam waszych terenów, lecz mogę pomóc w poszukiwaniach.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kavo
Posty: 75
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 23 lis 2015
Waleczność: 55
Zręczność: 55
Percepcja: 40
Kontakt:

#20

Post autor: Kavo » 31 paź 2019, 16:11

-Nieopodal coś jest jak będziemy szybko się poruszać to dotrzemy nim burza całkowicie nas zmoczy.- Byli już mokrzy ale zawsze może być gorzej. Grafitowy pobiegł truchtem. W jednym momencie odwrócił się i spojrzał na rudego czy podąża za nim. Zaraz potem ruszył szybciej.

\\zt
Obrazek

Odpowiedz

Wróć do „Nadrzecze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości