x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Strumień Młodości /miejsce wyjątkowe/

Wysokie drzewa, sięgające nieba swymi potężnymi konarami oraz rozłożyste krzewy tworzą trudne do przebycia szlaki. Mimo to las tętni życiem i napotkać tu można wiele drobnych zwierząt mieszkających wśród zarośli. Przez gęste liście do ziemi docierają tylko pojedyncze promienie światła słonecznego i panuje delikatny chłód.

Regulamin forum
Teren stada jest strzeżony przez członków stada i stadne NPC. W związku z tym trudno dostać się na niego niepostrzeżenie i należy odczekać 24 h po wejściu żeby opuścić teren stada.

Kary i negatywne efekty
  • podróżujące po terenach leśnych postacie mogą się zgubić
Awatar użytkownika
Thanatos
Posty: 513
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 15 paź 2015
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 34
Kontakt:

Re: Strumień Młodości

#81

Post autor: Thanatos » 10 lis 2019, 23:30

Nie wiedział co odpowiedzieć, gdy usłyszał, że nadal go kocha. A czy on nadal ją? Czy coś do niej czuł po tym wszystkim? Tak na prawdę przez mętlik w głowię nie był w stanie teraz na to odpowiedzieć.
Gdy lew usłyszał imię Datury zbytnio się nie zdziwił, bo kto mógłby być większa szmatą by coś takiego chamskiego i parszywego zrobić...
Than ze wściekłości wbił pazury prawej łapy w ziemie i pociągnął ją energicznie do tyłu. - I co? myślałaś, że ona ci mówi prawdę? Datura nie na widzi samców i zawsze zrobi wszystko by ich wytępić. - Powiedział zdenerwowany.

Awatar użytkownika
Raisa
Posty: 321
Gatunek: Lew Afrykański
Płeć: Samica
Data urodzenia: 04 sty 2018
Waleczność: 60
Zręczność: 61
Percepcja: 30
Kontakt:

#82

Post autor: Raisa » 10 lis 2019, 23:34

Królowa wiedziała że tak mogło się zle skończyć z powodu takiej akcji wtedy jednakże nie chciała tego tak naprawdę. Gdy oderwała się od jego grzywy.
- Ona prawdopodobnie traktowała mnie jak dziecko, które nie potrafi za pewne myśleć samodzielnie i ocenić sytuacji ale ja jestem dorosła. Potrafię dokonywać wyborów tylko nie rozumiem czemu na mnie tak wpłynęła pewnie dlatego z powodu braku rodzonej matki która za pewne zginęła po tamtym żywiole. Proszę nie denerwuj się - odpowiedziała krótko czując, że ma braki w wychowaniu jednakże je nadgoniła zostając sama matką piątki dzieci.
- Co teraz zrobimy? - spytała się go nie wiedząc w takim momencie co o tym myśleć bo sama miała mętlik w głowie.

Awatar użytkownika
Thanatos
Posty: 513
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 15 paź 2015
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 34
Kontakt:

#83

Post autor: Thanatos » 11 lis 2019, 0:08

Jak mam się nie denerwować, jak ta wredna... rozpieprzyła moją rodzinne i prawie spowodowała, że się zabiłem? - Poczuł, że za dużo jej powiedział. Odwrócił się więc do niej tyłem.

Awatar użytkownika
Raisa
Posty: 321
Gatunek: Lew Afrykański
Płeć: Samica
Data urodzenia: 04 sty 2018
Waleczność: 60
Zręczność: 61
Percepcja: 30
Kontakt:

#84

Post autor: Raisa » 11 lis 2019, 0:15

Raisa była przerażona nie wiedząc co naprawdę teraz się działo. Datura spowodowałaby śmierć jej bliskiej osoby? Jak kto możliwe, nie mogła tego tak zostawić.
- Zrozum że nasze relacje możemy jeszcze to naprawić, ja tego chcę - odpowiedziała krótko.
- Nikt mi nie powiedział tego że chciałeś popełnić samóbojstwo bo najwyrazniej nikt nie miał zamiaru powiedzieć prawdy jak było naprawdę - była teraz zła w takim momencie na te osoby, którzy wiedzieli o jego sytuacji a ona zawsze na końcu. Jednakże wybaczyć nie mogła tego sobie.
- Jeszcze by nasze dzieci stracili rodzonego ojca - odpowiedziała rozżalona.
- Nie zostawię tego tak - rzekła chcąc odnalezc po rozmowie ich kanclerza. Nie potrafiła swojej złości opanować gdyż wbiła mocno pazury w ziemię ponownie. Po chwili musiała się uspokoić wtedy wstała chcąc uspokoić jak potrafiła jednakże zdała sobie sprawę, że może być to trudne w takim momencie.
- Nie chcę Cię stracić i obiecaj mi że nigdy więcej czegoś takiego nie zrobisz? - powiedziała prosząc o to, żeby nie popełniał takich radykalnych błędów. - bo mi serce pęknie - dopowiedziała krótko wtulając się jak zbliżyła do samca.

Awatar użytkownika
Thanatos
Posty: 513
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 15 paź 2015
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 34
Kontakt:

#85

Post autor: Thanatos » 11 lis 2019, 1:20

Odwrócił do niej łeb znów. - Tak, przez to wszystko co się stało i przez to, że miałem uczucie, że jestem odrzucony przez całe stado.
No i by straciły, było bardzo blisko. Tak mało z nimi byłem, że nawet nie pamiętam jak wyglądają i mają na imię. - Powiedział spuszczając łeb.
Na resztę nie wiedział jak jej odpowiedzieć.

Awatar użytkownika
Raisa
Posty: 321
Gatunek: Lew Afrykański
Płeć: Samica
Data urodzenia: 04 sty 2018
Waleczność: 60
Zręczność: 61
Percepcja: 30
Kontakt:

#86

Post autor: Raisa » 11 lis 2019, 1:26

Raisa spokojnym wzrokiem na niego spojrzała chcąc powiedzieć imiona ich pociech.
- Tak naprawdę mamy piątkę lwiątek: Mkali następca tronu, Tauro, który przypomina mojego ojca i jak mnie ale ma oczy po Tobie, Ushindi który jest wykapany po Tobie z wyglądu, Firya jest połowiczna pomiędzy nami i Sarina wykapana po mnie - powiedziała wszystkie imiona ich pociech.
- Nadal trwają poszukiwania naszej córki Sariny, która nie wróciła do nas - odparła zmartwionym głosem, nie wiedziała co wstąpiło córkę żeby od tak wyjść z terenów. Liznęła go w pyszczek dając do zrozumienia że nadal jest on ważny dla niej.
- Pamiętaj nie straciłeś mnie, jestem cały czas przy Tobie - odpowiedziała wtulając się do ciepłej grzywy Thanatosa.
- Nigdy więcej Cię nie opuszczę, obiecuję - odpowiedziała krótko dając mu obietnicę do końca życia.

Awatar użytkownika
Thanatos
Posty: 513
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 15 paź 2015
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 34
Kontakt:

#87

Post autor: Thanatos » 11 lis 2019, 16:35

Chciał jej jakoś odpowiedzieć, ale był nadal zszokowany jej zachowanie. Nagle jej podejście w stosunku do niego się tak zmieniło?
Dla Thanatosa za szybko to wszystko się rozkręcało. Teraz miał dopiero bałagan w głowie. Odszedł na krok od lwicy, aby ta przestała się w niego wtulać. - Proszę, na razie nie rób tak, jeszcze niedawno nienawidziliśmy się, a ty miałaś mnie gdzieś, więc jeśli chcesz aby coś się zmieniło to potrzeba na to dużo czasu. - Nie miał zamiaru zranić jej tymi słowami, ale chciał jej powiedzieć prawdę.

Awatar użytkownika
Raisa
Posty: 321
Gatunek: Lew Afrykański
Płeć: Samica
Data urodzenia: 04 sty 2018
Waleczność: 60
Zręczność: 61
Percepcja: 30
Kontakt:

#88

Post autor: Raisa » 11 lis 2019, 17:25

Lwica nieświadomie wykonywała ten ruch, zatem zdała sobie sprawę że musi przestać to robić.
- Dobrze, przepraszam i wiem o tym jednakże wtedy byłam zmieszana i nie mogłam racjonalnie myśleć. Tamta sytuacja nie powinna wydarzyć się pomiędzy nami - odpowiedziała krótko robiąc dwa kroki do tyłu i usiadła na ziemi.
- Rozumiem Cię Thanatosie, czas zagoi rany z przeszłości - rzekła okazując delikatny uśmiech pokrzepiający zdając sobie sprawę, że czas zagoi rany.
- Jednakże nie zmienię zdania, że będę chciała pomówić z Tibem o tamtym zajściu - odpowiedziała.

Awatar użytkownika
Thanatos
Posty: 513
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 15 paź 2015
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 34
Kontakt:

#89

Post autor: Thanatos » 11 lis 2019, 17:30

Gdy lwica odeszła na kawałek ucieszył się, bo poczuł, że nie ma już takiego nacisku na niego. Pokiwał tylko łbem. - Owszem, nie powinna się zdarzyć.
Następnie zdziwiony zapytał się. - Chcesz z nim pomówić o czym?

Awatar użytkownika
Raisa
Posty: 321
Gatunek: Lew Afrykański
Płeć: Samica
Data urodzenia: 04 sty 2018
Waleczność: 60
Zręczność: 61
Percepcja: 30
Kontakt:

#90

Post autor: Raisa » 11 lis 2019, 19:04

- Na temat twojego zdarzenia, ponieważ jakby nie patrzeć pod kątem monarchy czy prezentantki królewskiego rodu obchodzą mnie losy członków stada. Nie jestem zadowolona z tego faktu, że nic nie wiem o tej sytuacji - odpowiedziała krótko przymrużając i wypuszczając powietrze z nosa.
- Najważniejsze że nic Ci nie jest - odparła do Thanatosa.

Odpowiedz

Wróć do „Las”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości