x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Okruchy Serca [Klan hien]

Awatar użytkownika
Nana
Posty: 309
Gatunek: Crocuta crocuta
Płeć: Samica
Data urodzenia: 13 paź 2015
Specjalizacja: Medyk poziom 2
Szaman poziom 1
Waleczność: 10
Zręczność: 45
Percepcja: 70

Re: Okruchy Serca [Klan hien]

#11

Post autor: Nana » 02 gru 2019, 18:25

Nie zamierzała poruszać dalej tematu straty, również nie oczekiwała współczucia. Czasu nikt nie cofnie. Zapadła na moment cisza, w której to samiec się przeciągał.
- Zabawna sprawa ale nie takiej zasadzie było to partnerstwo. -Wyraziła się poniekąd mało precyzyjnie ale tak, tamci zachowywali się jak stare małżeństwo. Mimowolnie uśmiechnęła się lekko na samo wspomnienie.
Zerknęła na Ndevu.
- Co masz na myśli?

Awatar użytkownika
Ndevu
Posty: 191
Gatunek: Crocuta crocuta
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 kwie 2015
Zdrowie: 100
Waleczność: 40
Zręczność: 56
Percepcja: 30
Kontakt:

#12

Post autor: Ndevu » 02 gru 2019, 18:43

— Nie takie partnerstwo... no cóż, zdążyłem to sobie wyobrazić, więc za późno — Zaśmiał się ponownie. Gdy Nana zadała pytanie zawahał się chwilę.
— No wiesz, jakby nie patrzeć jesteśmy teraz rodziną... chciałbym by nasze relacje były dobre, piękne samice trzeba trzymać przy sobie! — Uśmiechnął się, ale po chwili zorientował się jak durnie to zabrzmiało... — Wybacz, nie chciałem zabrzmieć jak tandetny podrywacz — wypuścił powietrze nosem, po czym uśmiechnął się ponownie.

Awatar użytkownika
Nana
Posty: 309
Gatunek: Crocuta crocuta
Płeć: Samica
Data urodzenia: 13 paź 2015
Specjalizacja: Medyk poziom 2
Szaman poziom 1
Waleczność: 10
Zręczność: 45
Percepcja: 70

#13

Post autor: Nana » 03 gru 2019, 14:02

Trzeba przyznać, że samiec ma bogatą wyobraźnię. Nana choćby próbowała to nie mogła sobie wyobrazić takowej zbliżeniowej relacji międzygatunkowej. Zmarszczyła tylko czoło w zadumie nad czymś tak trywialnym. Szybko jednak wyrzuciła dzikie obrazy ze łba.
- Zabrzmiałeś jak tandetny podrywacz. - Stwierdziła z przekąsem. Dawniej potrafiła co rusz rzucać niewybrednymi tekstami. Stara Nana odeszła wraz z siostrami.
- Tak, jesteśmy rodziną. -Choć szybkie stwierdzenie to musiała przywyknąć do nowej sytuacji. Zbyt długo tkwiła w niewielkich grupach by powoli zapomnieć czym są zażyłe relacje rodzinne, mimo braku powiązania krwi.

Awatar użytkownika
Ndevu
Posty: 191
Gatunek: Crocuta crocuta
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 kwie 2015
Zdrowie: 100
Waleczność: 40
Zręczność: 56
Percepcja: 30
Kontakt:

#14

Post autor: Ndevu » 03 gru 2019, 15:15

— Cieszy mnie to bardzo. — Puścił oczko do samicy, rozmowy wskoczyły na poważne tematy, nie do końca tego chciał, chciał odejść od nich durnymi żartami, ale nie do końca miał pomysł jak...
— A jakie wrażenie zrobił mój braciszek? Wiem, że może wydawać się podejrzany. — Żart to nie był, no ale cóż...

Awatar użytkownika
Nana
Posty: 309
Gatunek: Crocuta crocuta
Płeć: Samica
Data urodzenia: 13 paź 2015
Specjalizacja: Medyk poziom 2
Szaman poziom 1
Waleczność: 10
Zręczność: 45
Percepcja: 70

#15

Post autor: Nana » 04 gru 2019, 16:43

Westchnęła, przymykając na chwilę powieki.
- Dla mnie wszyscy jesteście podejrzani. -Ot tak szczerze wypowiedziane słowa. Po prostu potrzebowała więcej czasu by dostrzec, że nowe osoby są godne bezgranicznego zaufania.
Zamyśliła się na chwilę wydawać nawet by się mogło, że przysnęła ale po krótkiej przerwie odezwała się ponownie.
- Miałeś w poprzednim klanie partnerkę? - Wystrzeliła oderwanym pytaniem od poprzednich tematów.

Awatar użytkownika
Ndevu
Posty: 191
Gatunek: Crocuta crocuta
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 kwie 2015
Zdrowie: 100
Waleczność: 40
Zręczność: 56
Percepcja: 30
Kontakt:

#16

Post autor: Ndevu » 04 gru 2019, 18:48

Uśmiechnął się.
— Podejrzane typki z nas! — zaśmiał się, gdy Nana milczała rzeczywiście uznał, że przysnęła, ale po chwili zadała mu pytanie.
— Nie miałem, gdybym miał, nie zostawił bym jej z pomysłu brata, prędzej zabrał ze sobą — też chwilę się zamyślił — Oprócz troski o brata, to właśnie była moja motywacja, wiesz każdy chce w końcu kogoś poznać i założyć rodzinę — Odpowiedział szczerze, to był jego z najważniejszych powodów z których wyruszył podróż.
Ostatnio zmieniony 05 gru 2019, 18:01 przez Ndevu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Nana
Posty: 309
Gatunek: Crocuta crocuta
Płeć: Samica
Data urodzenia: 13 paź 2015
Specjalizacja: Medyk poziom 2
Szaman poziom 1
Waleczność: 10
Zręczność: 45
Percepcja: 70

#17

Post autor: Nana » 05 gru 2019, 17:51

- A co gdyby nie chciała opuszczać klanu? -Drążyła dalej temat ale jego odpowiedź już w jakimś stopniu była satysfakcjonująca. Chciała poznać jego tok myślenia, po części charakter. Niby z pozoru głupie pytania ale skrywały swoje podwójne dno. Przekręciła się ponownie na bok, tak by widzieć samca. obserwowała go uważnie, jego mimikę, ruchy.

Awatar użytkownika
Ndevu
Posty: 191
Gatunek: Crocuta crocuta
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 kwie 2015
Zdrowie: 100
Waleczność: 40
Zręczność: 56
Percepcja: 30
Kontakt:

#18

Post autor: Ndevu » 05 gru 2019, 18:14

— To cóż... błagał bym brata by został? — Ndevu wydawał się zamyślony, nigdy w ten sposób nie gdybał. — Martwiłbym się o brata gdyby wyruszył sam, ale nie mógłbym zostawić partnerki, szczególnie gdybym ja kochał, a z młodymi to już w ogóle... — czuł lekki niepokój, z podzieleniem się kolejnymi poglądami, wszak Nana straciła siostry. Ale w końcu zdał się na odwagę
— Rodzeństwo to bardzo ważne więzi, ale w ostatecznym rozrachunku, myślę, że to ten który kazałby wybierać miedzy sobą a własną rodziną byłby ten zły, nie ten co wybrał własną rodzinę. wybrałbym partnerkę, ale do końca życia dręczyłoby mnie sumienie... — Spojrzał samicy głęboko w oczy i uśmiechnął się znowu — A przynajmniej tak mi się wydaję! Teraz budujemy własny klan, nikt się nigdzie nie wybiera, będzie dobrze! — Zauważył, że zaczęła go baczniej obserwować, dlatego starał się spoglądać w jej ślepia, jakby wyzwał ją na walkę na spojrzenia.

Awatar użytkownika
Nana
Posty: 309
Gatunek: Crocuta crocuta
Płeć: Samica
Data urodzenia: 13 paź 2015
Specjalizacja: Medyk poziom 2
Szaman poziom 1
Waleczność: 10
Zręczność: 45
Percepcja: 70

#19

Post autor: Nana » 05 gru 2019, 18:25

- Podoba mi się twój tok myślenia.- Odparła gdy usłyszała jego odpowiedź. W życiu nie ma nigdy łatwych wyborów. Często te, które wydawały się najprostsze z czasem przekształcały się w ciężki tor przeszkód. I naprawdę starała się utrzymać kontakt wzrokowy i nie mrugnąć pierwsza ale przegrała z wielkim kretesem. powieki same się zamykały. Ziewnęła ponownie.
- Chciałabym mieć znowu dużą rodzinę. - Wszystko wskazywało na to, że ich niewielka grupka będzie początkiem czegoś nowego. Fakt, zaginięcie jej sióstr bolało niesamowicie ale nie oznaczało to, że na każde wspomnienie o słowie rodzeństwo czy rodzina będzie się rozklejać.
- Choć więcej czasu spędzam poza domem niż w nim. - Takie to już uroki jej profesji.

Awatar użytkownika
Ndevu
Posty: 191
Gatunek: Crocuta crocuta
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 kwie 2015
Zdrowie: 100
Waleczność: 40
Zręczność: 56
Percepcja: 30
Kontakt:

#20

Post autor: Ndevu » 05 gru 2019, 18:39

Uśmiechnął się szerzej gdy wygrał pojedynek. Niepewnie położył łapię na jej łapie i powiedział pewnym siebie głosem:
— I będziesz, już wciągu jednego dnia przybyło nas trzech, a czuję, że to dopiero początek, wierzę w ten klan i w królową. — Pościł oczko do Nany, bardzo miło mu się z nią rozmawiało.
— Każdy wędrowiec chce czuć, że gdzieś czeka rodzina na jego powrót, a gdybyś potrzebowała towarzystwa na wyprawach, wystarczy powiedzieć ,z chęcią dotrzymam towarzystwa. — Ciągle trzymał łapę na jej łapie, ale na tyle luźno, że gdyby chciała mogłaby natychmiast ją zabrać.

Odpowiedz

Wróć do „Zakończone”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości