x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Sadzawka

Nie ma w krainie drugiego tak romantycznego zakątka. Czy to przez subtelny szum wodospadu, lekko przyćmione światło padające spod koron gęstych drzew, czy też może wszechobecny zapach kocimiętki, serce nawet najbrutalniejszego wojownika zabije szybciej. Wśród barwnych kwiatów, miękkiej trawy i bujnych drzew owocowych można odnaleźć idealne miejsce na odpoczynek.

Regulamin forum
Kary i negatywne efekty
  • podróżujące po terenach leśnych postacie mogą się zgubić
Awatar użytkownika
Asani
Posty: 42
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 14 mar 2018
Zdrowie: 100
Waleczność: 50
Zręczność: 65
Percepcja: 35
Kontakt:

Re: Sadzawka

#71

Post autor: Asani » 05 sty 2020, 17:47

-Czyli to jest ta słynna demokracja?- Powiedział ironicznie. -Szkoda, polubiłem te drzewo. Myślę, że stanowilibyśmy zgrany duet. Ale, jak trzeba to trzeba, chodźmy obczaić tamtą miejscówkę, może będzie lepsza od tej dziury.- Mruknął do Nyeupe i podrapał łapą drzewo, pod którym sobie odpoczywał. Tak na znak, że to jego.
-Powodzenia chłopaki i widzimy się przy tej skale.- Zwrócił się do dwójki. Im to dobrze, pójdą sobie pozwiedzać tamto stadko, a Asani musi iść do jakiegoś kamyczka. Życie.

zt za Nyeupe

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2882
Kontakt:

#72

Post autor: Mistrz Gry » 05 sty 2020, 22:04

Utami zdziwił się słysząc ryki lwów. Odkąd spotkał Leona i Kumezę nie pojawiało się tu zbyt wiele osobników tego gatunku. Zazwyczaj koty źle znosiły unoszący się w powietrzu zapach kocimiętki. Surykatka poprawiła wieniec kocimiętki na szyi i wychyliła się zza krzaka by wybadać sytuację. Same samce w Upendi? No nic, nie jemu oceniać.
- Witajcie panowie! Czy ktoś reflekuje na świeżą kocimiętkę? Dziś cena promocyjna, wyborny towar. - zachwalał, prezentując swe zbiory.
- Proszę obejrzeć z bliska! - zachęcił, wyciągając sznur ziela ku lwom by mogły poczuć ten odurzający zapach.
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Nyeupe
Posty: 43
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 03 maja 2017
Zdrowie: 100
Waleczność: 50
Zręczność: 70
Percepcja: 30
Kontakt:

#73

Post autor: Nyeupe » 06 sty 2020, 1:42

Nyeupe zatrzymała w ostatni chwili jakaś surykatka. Staną w miejscu, gdy ją zobaczył i przyjrzał się jej uważnie oraz wysłuchał.
Od razu poczuł intensywny zapach jego towaru, przez co od razu potarł łapą intensywnie łapą. - Ja podziękuje. - Odwrócił łeb do reszty. - A wy chcecie?

Awatar użytkownika
Lapis
Posty: 291
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 kwie 2017
Specjalizacja:
rzemieślnik 1
Rzemieślnik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 55
Zręczność: 65
Percepcja: 30
Kontakt:

#74

Post autor: Lapis » 06 sty 2020, 13:00

-Niestety nie możemy jeszcze.-Powiedział do Amana i usiadł.
-Musimy wymyślić co możemy im dać, zapewnić ich o czymś. Raczej sojusz nie będzie tylko po naszej stronie korzystny.-Powiedział z zastanowieniem.
-Masz jakieś pomysły?-Zwrócił się do samca, kiedy nagle Nyeupe i Asaniego zatrzymała jakaś surykatka. Na widok kocimiętki Lapis odsunął się i zatkał nos. Chciał coś powiedzieć, ale wtedy nie będzie za miło. Po prostu się odwrócił by zapach nie mógł się tak łatwo przedostać.
-Nie dzięki.-Powiedział kąśliwie i spojrzał lekko poirytowany. Nie przeszkadzałoby mu, jakby mieszkała sobie tu surykatka. Gorzej, że ma kocimiętkę i ją sprzedaje.

Awatar użytkownika
Aman
Posty: 42
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 22 kwie 2017
Zdrowie: 100
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 30
Kontakt:

#75

Post autor: Aman » 06 sty 2020, 15:23

- Co im zaoferować? - zamyślił się, kiedy nagle podeszła do nich surykatka z zapasem kocimiętki, pytając czy chcą ją kupić. - A co za to chcesz? - zapytał zaskoczony, ponieważ nigdy dotąd nie miał styczności z surykatką sprzedającą lwom zioła.

Awatar użytkownika
Nyeupe
Posty: 43
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 03 maja 2017
Zdrowie: 100
Waleczność: 50
Zręczność: 70
Percepcja: 30
Kontakt:

#76

Post autor: Nyeupe » 06 sty 2020, 21:05

Zastanowił się chwilę i stwierdził, że ma kilka pomysłów. - Tak mam. Myślę, że lepiej by było jakbyś wskazał mi drogę na tą Lwią Ziemię i sam się tam udam. Nie jestem raczej w stanie ci tego wyjaśnić teraz na szybko, bo to zawiłe. W tym czasie, ty poszedłbyś w stronę tej skały z Asanim. - Popatrzył się na Lapisa, czekając na to, czy odpowiada mu ten plan. Zauważył, że chwile wcześniej lwy się chyba posprzeczali, ale jeżeli zostaliby sam na sam, byłaby szansa na jakąś reakcję z ich strony.

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2882
Kontakt:

#77

Post autor: Mistrz Gry » 06 sty 2020, 22:57

Niestety dwa koty oparły się zapachowi kocimiętki, ale do trzech razy sztuka jak to mówią.
- Najlepiej paciorki, przepadam za błyskotkami. I miło mieć solidną walutę w łapie. - wyszczerzył się i zdjął wieniec z szyi by zaprezentować towar.
- Proszę powąchać, sam król Mufasa był miłośnikiem kocimiętki i podobno kazał sobie wyściełać nią jaskinię. Jest to wprost cudowne zioło, które rozwiąże wszystkie problemy natury zdrowotnej jak i uczuciowej. - tutaj Utami mrugnął znacząco. Skoro nie widać tu było żadnej samicy, lwy chyba nie miały powodzenia wśród płci pięknej.
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Aman
Posty: 42
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 22 kwie 2017
Zdrowie: 100
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 30
Kontakt:

#78

Post autor: Aman » 07 sty 2020, 15:47

- Przykro mi, ale nie posiadam żadnych błyskotek - odsunął się od surykatki, by nie nęcił go zapach posiadanych przez nią ziół. - To jak? Wyruszamy na tereny tego stada? Muszę sprawdzić, czy jest tam mój brat - oznajmił spoglądając na Lapisa i Nyeupego.

Awatar użytkownika
Asani
Posty: 42
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 14 mar 2018
Zdrowie: 100
Waleczność: 50
Zręczność: 65
Percepcja: 35
Kontakt:

#79

Post autor: Asani » 07 sty 2020, 21:14

-Ale to cuchnie! Nie mogę znieść tego okropnego, ale za zarazem tak cudownego zapachu... Nie ja chyba podziękuje... Zabierz to stąd, proszę.- Poczuł mocny zapach kocimiętki i aż dostał przez to lekkie zawroty głowy. Nie, żeby mu się to nie podobało, a wręcz przeciwnie, ta miła woń zdecydowanie działała na brązowego i to z zdwojoną siłą. Zasłonił nozdrza łapą, aby choć trochę uchronić się od silnego działania tejże właśnie rośliny.
-Jak chcesz. Równie dobrze mogę iść z Lapisem.- Powiedział zirytowany. Może po drodze nawiążą że sobą jakąś rozmowę, chociaż Asani trochę w to wątpił.

Awatar użytkownika
Lapis
Posty: 291
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 kwie 2017
Specjalizacja:
rzemieślnik 1
Rzemieślnik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 55
Zręczność: 65
Percepcja: 30
Kontakt:

#80

Post autor: Lapis » 08 sty 2020, 18:34

Odsunął się jeszcze trochę, by być w ogóle poza zasięgiem zapachu. Przytaknął na plan Amana
-Chodźmy już.-Powiedział do Asaniego i skierował się do niedalekiej skały, ponieważ to Nyeupe idzie z Amanem na Lwią Ziemie. Gdy już miał odchodzić odwrócił się jeszcze na chwile.
-Ile bierzesz paciorków?-Rzucił patrząc na ,,sprzedawce''. Może się przydać do czegokolwiek. Jeśli jednak będzie za drogo to sobie odpuści albo wymusi zniżenie ceny. Nie toleruje wysokich cen.
Zauważył też zirytowanie Asaniego, ale jakoś go to nie ruszyło. Niech się focha, przejdzie mu, a teraz muszą iść do skały. Oby nie było tam żadnego irytującego kurdupla, sklepikarza. Będzie musiał pewnego dnia oczyścić te okolice.

Odpowiedz

Wróć do „Upendi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości