x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Kamienista plaża

Powolny nurt niesie życiodajną wodę, sprawiając że okolica pokryta jest obficie zielenią. Nad brzegami rosną rozłożyste drzewa, a cała ziemia pokryta jest soczystą trawą i ziołami. Dno jest dość głębokie, przez co dla niewprawionego pływaka przeprawa przez rzekę może okazać się niebezpieczna.

Awatar użytkownika
Ferimalkia
Posty: 54
Gatunek: lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 11 mar 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 55
Zręczność: 65
Percepcja: 30
Kontakt:

Re: Kamienista plaża

#41

Post autor: Ferimalkia » 24 sty 2020, 16:19

Kiedy zadał jej pytanie, przestała się patrzeć na niego jak zaczarowana, już się napatrzyła, zresztą uznałby ją za dziwną, gdyby patrzyła się przez ten cały czas tak na niego.
-Sama? Nieeee, jestem przecież z tobą.-zażartowała i uśmiechnęła się-A tak na serio to ja sobie wędruję po części zwiedzając a po części szukając. A ty co tu robisz oprócz gaszenia pragnienia?- Spojrzała na niego pytającym wzrokiem.
Nietypowe ozdoby: Na obojga uszu ma perły, które nie dają jej żadnych zdolności, czy lepszych statystyk. To są tylko przedmioty kosmetyczne.

Awatar użytkownika
Nyeupe
Posty: 43
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 03 maja 2017
Zdrowie: 100
Waleczność: 50
Zręczność: 70
Percepcja: 30
Kontakt:

#42

Post autor: Nyeupe » 24 sty 2020, 19:29

Zaśmiał się z jej żartu, a potem jej wysłuchał. - Ja wracam do swego stada. Był w innym stadzie załatwić pewną sprawa i wracam do domu. A ty należysz do jakiegoś stada? Masz jakiś dom? s Spytał.

Awatar użytkownika
Ferimalkia
Posty: 54
Gatunek: lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 11 mar 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 55
Zręczność: 65
Percepcja: 30
Kontakt:

#43

Post autor: Ferimalkia » 24 sty 2020, 20:18

Czyżby natknęła się na posłańca lub na osobę, która jest reprezentantem stadnym? Jeśli tak to fajnie by było, może akurat spodobałoby się jej to stado i dołączyłaby, a skoro byłby taką osobistością, to wytłumaczył jej zasady i powiedział czy to możliwe, by dołączyła?
-No właśnie dom mam, ale w wędrówkę wyruszyłam za szukaniem stada, w którym mogłabym wejść w życie polityczne. A do stada to należałam, tylko skoro wyruszyłam w świat, to musiałam odejść z niego, gdyż każdy członek ma jakieś zobowiązania, ale ie było z tym większych problemów. Ale wspominałeś, że wracasz do swojego stada. Opowiesz mi o nim proszę?- Po czym usiadła gotowa wysłuchać samca.
Nietypowe ozdoby: Na obojga uszu ma perły, które nie dają jej żadnych zdolności, czy lepszych statystyk. To są tylko przedmioty kosmetyczne.

Awatar użytkownika
Nyeupe
Posty: 43
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 03 maja 2017
Zdrowie: 100
Waleczność: 50
Zręczność: 70
Percepcja: 30
Kontakt:

#44

Post autor: Nyeupe » 24 sty 2020, 21:58

Lew wysłuchał pokornie lwicy po czym przydział na chwilę jak ona. - Moje stado znacząco różni się od tych, które są na tych ziemiach. U nas rządzi lud, a nie jakiś król, czy władca. Jeśli chciałabyś do nas dołączyć to z radością ciebie przyjmiemy. - Odpowiedział. Wiedział, że im teraz ich w stadzie więcej, tym lepiej.

Awatar użytkownika
Ferimalkia
Posty: 54
Gatunek: lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 11 mar 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 55
Zręczność: 65
Percepcja: 30
Kontakt:

#45

Post autor: Ferimalkia » 24 sty 2020, 23:36

Zainteresował ją tym stadem. Również ucieszyła się wewnątrz, że chętnie przyjęliby ją. Ale nie jest taka głupia na jaką wygląda, nie wejdzie praktycznie w ciemno do tego stada nic o nim nie wiedząc.
-Ciekawe... A czy możesz mi wymienić prawa jakie obowiązują oraz obowiązki poszczególnych grup społecznych? Muszę to wiedzieć bo inaczej nie da rady, nie dołączę. Wolę wiedzieć w co się pakuję.
Off Topic
Jak coś, to nie musisz wszystkiego wypisywać, tylko wystarczy napisać, że wymienił jej to wszystko i wyjaśnił. No chyba, że nie chcesz nim jej tego wymienić. :D
Nietypowe ozdoby: Na obojga uszu ma perły, które nie dają jej żadnych zdolności, czy lepszych statystyk. To są tylko przedmioty kosmetyczne.

Awatar użytkownika
Nyeupe
Posty: 43
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 03 maja 2017
Zdrowie: 100
Waleczność: 50
Zręczność: 70
Percepcja: 30
Kontakt:

#46

Post autor: Nyeupe » 25 sty 2020, 0:52

Off Topic
tak nie chce mi się ;)
Lew przez dłuższą chwilę tłumaczył lwicy jakie mają rangi w stadzie. Powiedział też na tyle ile mógł jak działa u nich system władzy.
Na koniec dodał z lekkim uśmiechem na twarzy.. - Mam nadzieję, że nie wystraszyłem ciebie jakoś, bo zresztą nie ma czego tu się bać.
Przez chwilę lew miał wrażenie, że lwica chciałaby dołączyć, ale się bardzo waha. Z drugiej strony co się dziwić rozmawiała z dopiero co przed chwilą poznanym lwem. Zastanawiał się przez chwilę jak mógłby ją bardziej przekonać, ale na razie nie miał pomysłu.

Awatar użytkownika
Ferimalkia
Posty: 54
Gatunek: lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 11 mar 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 55
Zręczność: 65
Percepcja: 30
Kontakt:

#47

Post autor: Ferimalkia » 25 sty 2020, 1:14

Słuchała go uważnie przez cały ten czas. Ani na moment nie stała się nieuważna. Ciekawe rozwiązania panowały w tym stadzie. Tylko był jeden problem. Czy ona mogłaby działać tam politycznie jako radczyni na przykład?
-Nie, absolutnie. Tylko jest jedno pytanie: czy byłaby taka możliwość, że mogłabym być częścią życia politycznego? Przykładowo czy mogłabym być panią radną? Jeśli tak to chętnie dołączyłabym, lecz wpierw chciałabym zobaczyć to stado.- Po czym oczekiwała na odpowiedź pozytywną.
-Zresztą, może też przed tym powinniśmy się bliżej poznać?- Wypowiedziawszy to lwica uśmiechnęła się.
Nietypowe ozdoby: Na obojga uszu ma perły, które nie dają jej żadnych zdolności, czy lepszych statystyk. To są tylko przedmioty kosmetyczne.

Awatar użytkownika
Nyeupe
Posty: 43
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 03 maja 2017
Zdrowie: 100
Waleczność: 50
Zręczność: 70
Percepcja: 30
Kontakt:

#48

Post autor: Nyeupe » 25 sty 2020, 19:10

Pokiwał twierdzącą głową. - Jasne, że tak, każdy u nas ma taką szanse i ty również byś miała. - Powiedział z radością.
Po jej końcowym pytaniu lew spojrzał na nią lekko zdezorientowany. - Bliżej...? - Spytał. Był trochę zaskoczony takim pytaniem.

Awatar użytkownika
Ferimalkia
Posty: 54
Gatunek: lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 11 mar 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 55
Zręczność: 65
Percepcja: 30
Kontakt:

#49

Post autor: Ferimalkia » 25 sty 2020, 19:32

Uradowała się wewnątrz siebie, gdy usłyszała odpowiedź, której oczekiwała.
-Niezmiernie mnie to cieszy, czyli chyba to stado jest dla mnie.-Powiedziała z lekkim uśmiechem na pysku.
Musiał nie zrozumieć tego co miała na myśli, więc spróbowała mu wyjaśnić inaczej i jakby bardziej opisowo.
-No wiesz... skąd pochodzimy, jakie mamy zainteresowania, trochę zrobić wymianę poglądów. Ale może to niech będzie w trakcie drogi do twojego stada, co?
Off Topic
Co do ostatniej kwestii to proponuję, by to było tak samo jak w przypadku opowiadania o tym prawie. :)
Nietypowe ozdoby: Na obojga uszu ma perły, które nie dają jej żadnych zdolności, czy lepszych statystyk. To są tylko przedmioty kosmetyczne.

Awatar użytkownika
Nyeupe
Posty: 43
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 03 maja 2017
Zdrowie: 100
Waleczność: 50
Zręczność: 70
Percepcja: 30
Kontakt:

#50

Post autor: Nyeupe » 25 sty 2020, 22:17

Ahaaaa... - Wydusił z siebie Nyeupe.
No cóż zacznijmy od tego... - Zaczął opowiadać wstając oraz udając się w kierunku Republiki.
/zt

Odpowiedz

Wróć do „Rzeka Królów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości