x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Tragiczna miłość zrodzona z cierpienia [Karol, Zawadi]

Awatar użytkownika
Karol
Posty: 40
Gatunek: Ichneumon (mangusta egipska)
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 13 lip 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 10
Zręczność: 40
Percepcja: 40
Kontakt:

Re: Tragiczna miłość zrodzona z cierpienia [Karol, Zawadi]

#31

Post autor: Karol » 25 mar 2020, 16:31

- Z największą przyjemnością poznam Twoich znajomych. Liczę na to, że wkrótce będę mógł stanąć na nogi - powiedziałem, ponieważ miałem już naprawdę dość siedzenia w jaskini. Choć nikt mi się tu nie naprzykrzał i mogłem w spokoju dojść do siebie. W dodatku było w niej całkiem przytulnie, a towarzystwo nowo poznanej lwicy sprawiało, że się nie nudziłem. - Mieszkasz tu od zawsze? - spytałem chcąc dowiedzieć się o niej czegoś więcej.
Skomplikowany projekt musi być dziełem inteligentnego umysłu.

Awatar użytkownika
Zawadi
Posty: 172
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 25 wrz 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Kontakt:

#32

Post autor: Zawadi » 25 mar 2020, 17:28

- Raczej tak będzie. Na razie wracaj jednak do zdrowia. Nie chcemy, żeby twoje życie znowu było narażone. - odpowiedziała, dalej z uśmiechem, po czym położyła swoją łapę delikatnie na tej nowego towarzysza. Taki zwykły przyjacielski gest.
Zawahała się, słysząc jego pytanie. Nie chciała wracać do czasu swojej podróży. Jeśli nie zauważył jej zmieszania, to odczekała trochę, zanim odpowiedziała.
- Tak, od zawsze. Jestem rodowitą lwioziemką.
Obrazek

Awatar użytkownika
Karol
Posty: 40
Gatunek: Ichneumon (mangusta egipska)
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 13 lip 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 10
Zręczność: 40
Percepcja: 40
Kontakt:

#33

Post autor: Karol » 26 mar 2020, 16:25

- Myślę, że mógłbym wyjść choć krótką na chwilę. Świeże powietrze z pewnością dobrze mi zrobi - stwierdziłem usiłując się podnieść z miejsca, na którym leżałem, jednak wciąż byłem mocno osłabiony, przez co zakręciło mi się w głowie. Podniosłem się jednak, podtrzymując się ściany. - Widzisz? Nie jest tak źle - uśmiechnąłem się do niej stojąc na drżących łapach.
Skomplikowany projekt musi być dziełem inteligentnego umysłu.

Awatar użytkownika
Zawadi
Posty: 172
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 25 wrz 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Kontakt:

#34

Post autor: Zawadi » 27 mar 2020, 20:36

Lwica obserwowała jego próby wstania na równe łapy i udowodnienia, że czuje się bardzo dobrze. Wywróciła oczami.
- Świeże powietrze może dobrze zrobi, ale lepiej, żebyś jeszcze poleżał. - odparła, podchodząc do niego bliżej. - No już, połóż się i może teraz ty mi trochę o sobie opowiesz?
Zaproponowała.
Obrazek

Awatar użytkownika
Karol
Posty: 40
Gatunek: Ichneumon (mangusta egipska)
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 13 lip 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 10
Zręczność: 40
Percepcja: 40
Kontakt:

#35

Post autor: Karol » 29 mar 2020, 19:05

- Tak, chyba masz rację - stwierdziłem opadając z powrotem na posłanie z powodu nagłego zawrotu głowy, jaki poczułem. - No cóż, dobrze. A zatem pochodzę z kolonii mangust znajdującej się na pustyni. Postanowiłem jednak opuścić to miejsce, bowiem tam nie pasowałem. Mangusty nie są zbyt inteligentnymi stworzeniami, ale ja stanowię wyjątek - uśmiechnąłem się cierpko. - Słyszałem różne opowieści o lwach - o waszej sile i inteligencji, dlatego zapragnąłem was poznać, by przekonać się ile w nich prawdy - wyjaśniłem siedząc naprzeciwko niej.
Skomplikowany projekt musi być dziełem inteligentnego umysłu.

Awatar użytkownika
Zawadi
Posty: 172
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 25 wrz 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Kontakt:

#36

Post autor: Zawadi » 31 mar 2020, 13:12

- Z pewnością mam. - odparła pewnym głosem.
Zastygła w bezruchu, obserwując jak Karol kładzie się z powrotem, a potem uważnie go słuchała, próbując dowiedzieć się jak najwięcej.
- Potrafiłeś opuścić swoją kolonię? - spytała ze zdziwieniem. Nie mieściło jej się w głowie, żeby tak zostawić najbliższych. Zaśmiała się cicho następnie, trafił jej się bardzo pewny siebie osobnik. - Oczywiście.
Siedziała naprzeciwko niego.
- I sądzisz, że opowieści mówiły prawdę? - spytała, wpatrując się w niego niebieskimi oczami, czekając na opinię o swoich pobratymcach.
Obrazek

Awatar użytkownika
Karol
Posty: 40
Gatunek: Ichneumon (mangusta egipska)
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 13 lip 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 10
Zręczność: 40
Percepcja: 40
Kontakt:

#37

Post autor: Karol » 31 mar 2020, 18:21

- Oczywiście. Nie czułem się tam mile widziany, bo najzwyczajniej w świecie do nich nie pasowałem. Założę się, że żadne z nich nie zauważyło nawet mojego zniknięcia - wyjaśniłem z odcieniem pogardy w głosie, jaką to żywiłem do swych pobratymców, z którymi nie chciałem mieć już nic wspólnego. - Sądzę, że tak. Z pewnością jesteście znacznie inteligentniejsi od mangust, które skupiają się tylko na zdobywaniu pożywienia i toczeniem bezsensownej wojny z surykatkami. Tak właśnie wyglądało życie w miejscu, w którym przyszło mi żyć - opowiedziałem jej.
Skomplikowany projekt musi być dziełem inteligentnego umysłu.

Awatar użytkownika
Zawadi
Posty: 172
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 25 wrz 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Kontakt:

#38

Post autor: Zawadi » 06 kwie 2020, 19:59

- Może jesteś w stosunku do nich zbyt surowy? - mruknęła.
Wysłuchała swojego nowego znajomego, co jakiś czas kiwając głową.
- Lwy to szlachetny gatunek, ale my również mamy swoje wady. - wzruszyła ramionami. - Kiedyś się pewnie o tym przekonasz, jeśli zdecydujesz się zostać na Lwiej Ziemi.
Obrazek

Awatar użytkownika
Karol
Posty: 40
Gatunek: Ichneumon (mangusta egipska)
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 13 lip 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 10
Zręczność: 40
Percepcja: 40
Kontakt:

#39

Post autor: Karol » 07 kwie 2020, 16:17

- Naprawdę sądzisz, że mógłbym tu pozostać? - spytałem z ożywieniem. To była naprawdę kusząca perspektywa, którą warto było rozważyć, o ile wszystkie lwy były takie jak ona i Athastan.
Skomplikowany projekt musi być dziełem inteligentnego umysłu.

Awatar użytkownika
Zawadi
Posty: 172
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 25 wrz 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Kontakt:

#40

Post autor: Zawadi » 10 kwie 2020, 18:14

- Tak. Myślę, że nie będzie żadnych problemów. - odparła niemal od razu lwica, po czym dodała z rozbawieniem. - No chyba, że jesteś szpiegiem.
Spoglądała przy tym na towarzysza.
Obrazek

Odpowiedz

Wróć do „Zakończone”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości