x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Spotkanie nad Rzeką Królów [Laishia, Shamar i Ganju]

Awatar użytkownika
Shamar
Posty: 51
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 08 mar 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 55
Zręczność: 65
Percepcja: 30
Kontakt:

Re: Spotkanie nad Rzeką Królów [Laishia, Shamar i Ganju]

#91

Post autor: Shamar » 13 cze 2020, 16:46

Wyczekiwałem reakcji młodej. Nie kazała mi jednak długo an to czekać. Zaśmiałem się głośno kiedy ta "zaatakowała" mi łeb i na nim zawisła.
-co za piękny widok- Mówiłem z wyraźnie wyczuwalnym śmiechem.
-Możesz wejść mi an grzywę na łeb będzie ci wygodniej- Dodałem lekko zastrzygując uchem.
-Ganju powiedz jaki to widok?- Zapytałem mając na myśli młodą tak uczepiona mojego pyska.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ganju
Posty: 449
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 sty 2018
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 50
Kontakt:

#92

Post autor: Ganju » 13 cze 2020, 18:12

Na reakcję Laishii nie trzeba było długo czekać. Najwyraźniej nie spodobały się jej zaczepki Shamara gdyż nagle wybiegła z jamy, w której przez chwilę się ukrywała. Po czym ni stąd ni zowąd skoczyła mu na głowę zasłaniając oczy. - Haha... mówiłem, że tak będzie - roześmiał się Ganju, wszak uprzedzał towarzysza, że może do tego dojść
Brata samiczki spotkało dokładnie to samo co wcześniej zielonookiego. Krótko mówiąc lwiczka bardzo polubiła wskakiwać innym na głowę.
- Hmm, wyglądasz jakbyś miał pasażera na gapę - odparł obserwując dokładnie to co się dzieje
Cała sytuacja była naprawdę komiczna więc nie sposób było się nie śmiać.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laishia
Posty: 673
Tytuł: Postać Miesiąca
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 17 lut 2020
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 54
Kontakt:

#93

Post autor: Laishia » 13 cze 2020, 23:33

Atak na pysk był najskuteczniejszy. Co z tego, że wskoczyłaby mu na grzbiet? Ganju może jeszcze jakoś by się przejął, obejrzał za nią czy coś, ale Shamar najprawdopodobniej nie poczułby nawet większej różnicy w wadze. Laika była mniejsza niż inne lwiątka w jej wieku i naprawdę niewiele ważyła.
- Tu mi wygodnie. - Shamarowi za to z pewnością nie bardzo. Lwiczka zaczęła przebierać tylnymi łapami, by i nimi oprzeć się o pysk brata. Końcowo odbiła się od jego nosa i wskoczyła mu jednak na głowę. Lubiła jego bujną grzywę. Zwykle starała się podróżować na własnych łapach, ale gdy droga już ją znużyła, to właśnie to było jej ulubione miejsce.
- Sam jesteś gapa. - Nie do końca zrozumiała to co mówił Ganju.
Maluch | Obecnie | Od Tako | Od Tako 2Obrazek
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Shamar
Posty: 51
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 08 mar 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 55
Zręczność: 65
Percepcja: 30
Kontakt:

#94

Post autor: Shamar » 26 cze 2020, 8:46

-No cóż, mam nadzieję, że jak dorośnie to już nie będzie próbować tak podróżować- Zażartowałem sobie. Młoda anie przeszkadzała mi a skoro może sobie odpocząć to czemu nie?
-Jak myślisz ile można tutaj spotkać grup czy stad?- Sam nie wiedziałem, nie spotkałem żadnego a samiec może coś wie? Zawsze dobrze mieć jakąś wiedzę an te tematy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ganju
Posty: 449
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 sty 2018
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 50
Kontakt:

#95

Post autor: Ganju » 26 cze 2020, 12:50

Lwiczka po krótkiej chwili wgramoliła się na głowę Shamara i ułożyła się w jego bujnej grzywie. Wyglądało to dość specyficznie ale skoro jej bratu to nie przeszkadzało, a jej było wygodnie to nie należało się temu dziwić. - Niech korzysta puki może - roześmiał się, spoglądając na ich dwójkę. Na pewno mała była zadowolona, że mogła trochę odpocząć. Kiedy Laishia powiedziała zielonookiemu, że sam jest gapą młody samiec w ogóle się tym nie przejął. Mała najwyraźniej nie rozumiała co to znaczy pasażer na gapę. - Jakie są tu stada? Na razie wiem o jednym, zwią się Lwioziemcy... - odparł odwracając głowę w kierunku Shamara. - ...ale przypuszczam, że zapewne jest ich więcej - dodał drapiąc się po łbie gdyż właśnie w tym momencie usiadł na nim jakiś owad.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laishia
Posty: 673
Tytuł: Postać Miesiąca
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 17 lut 2020
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 54
Kontakt:

#96

Post autor: Laishia » 28 cze 2020, 21:52

Mała nie uczestniczyła w rozmowie. Słuchała jedynie wymiany zdań samców. Ułożyła się wygodnie i przymknęła powieki. Była trochę zmęczona całodziennym bieganiem po okolicy i skakaniem po skałach. Momentami trochę się wierciła szukając najwygodniejszej pozycji, ale poza tym można było uznać, że śpi.
Zainteresowała ją nazwa jakiegoś stada. Zastrzygła uchem, jednak był to jedyny wykonany przez nią ruch.
Maluch | Obecnie | Od Tako | Od Tako 2Obrazek
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Shamar
Posty: 51
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 08 mar 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 55
Zręczność: 65
Percepcja: 30
Kontakt:

#97

Post autor: Shamar » 29 cze 2020, 2:56

Ruszyłem w jakieś spokojne miejsce, gdzie cała nasza trójka mogłaby sobie odpocząć.
-Zamierzasz ich szukać?- Zapytałem samcza patrząc na niego kątem oka- Chciałbyś dołączyć do nich?- Może trochę za bardzo pcham nos gdzie nie trzeba ale to tylko takie luźne pytanie. Jeśli Ganju uzna, ze nie ma ochoty odpowiadać to spoko. nic na siłę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ganju
Posty: 449
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 sty 2018
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 50
Kontakt:

#98

Post autor: Ganju » 06 lip 2020, 21:54

Ganju od razu ruszył za Shamarem oraz jego małą pasażerką. - Szukać? Nie, nie muszę, wiem gdzie są członkowie tego stada - odparł zielonooki odwracając głowę do swojego towarzysza. - Tak, bardzo bym chciał do nich dołączyć - zamyślił się na chwilę. W sumie wypadałoby się w końcu o to postarać. Jednak czy to na pewno to miejsce w którym powinien zostać? Nagle mnóstwo pytań przemknęło mu przez głowę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laishia
Posty: 673
Tytuł: Postać Miesiąca
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 17 lut 2020
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 54
Kontakt:

#99

Post autor: Laishia » 08 lip 2020, 21:19

- Ale po szo? - Wypaliła nagle po odpowiedzi Ganju. Trochę niewyraźnie to wyszło, ale po prostu leżała na szczęce i nie postarała się by przed otwarciem pyska unieść głowę. Do tego jej głos tłumiło trochę futro brata.
Nie rozumiała po co dołączać do stada. Ona miała rodzinę i nie było jej potrzebne takie... coś. Bo czym właściwie było stado? Grupą przypadkowych lwów, które bały się pozostać same?
Maluch | Obecnie | Od Tako | Od Tako 2Obrazek
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Shamar
Posty: 51
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 08 mar 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 55
Zręczność: 65
Percepcja: 30
Kontakt:

#100

Post autor: Shamar » 15 lip 2020, 19:50

-Myślę, że bez problemu ci sie uda, kto nie chciał by takiego młodzieńca w swoich szeregach?- Uważałem, że jest interesujący i ma w sobie taka dobrą energię. Każde stado kogoś takiego chciało by. Byłem tego bardziej niż pewnym.
Pytanie młodej rozbawiło mnie lekko. To jednak pytanie było dla młodego.
Obrazek

Odpowiedz

Wróć do „Zakończone”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości