x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Skargi i zażalenia

Awatar użytkownika
Gunter
Posty: 788
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 lut 2011
Zdrowie: 0
Waleczność: 0
Zręczność: 0
Percepcja: 0
Kontakt:

Re: Skargi i zażalenia

#91

Post autor: Gunter » 26 lip 2020, 14:06

Dzięki za czujność, już poprawiam link :)

Awatar użytkownika
Baako
Posty: 14
Gatunek: Krokuta
Płeć: Samica
Data urodzenia: 02 lut 2016
Specjalizacja: Szaman poziom 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 15
Zręczność: 45
Percepcja: 65
Kontakt:

#92

Post autor: Baako » 28 lip 2020, 23:12

Gunter nie płaci Zus za działalność artystyczną.

Awatar użytkownika
Gunter
Posty: 788
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 lut 2011
Zdrowie: 0
Waleczność: 0
Zręczność: 0
Percepcja: 0
Kontakt:

#93

Post autor: Gunter » 28 lip 2020, 23:18

A no nie płacę, z zerowych dochodów trudno coś na ZUS przekazać :D Ale miło mi Baako, że z taką uwagą śledzisz moją działalność

Awatar użytkownika
Atlas
Posty: 24
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 16 wrz 2017
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Kontakt:

#94

Post autor: Atlas » 04 sie 2020, 2:47

Mistrz Gry pisze:
03 sie 2020, 1:10
To jest ostrzeżenie udzielone przez moderatora lub administratora forum:
To jest ostrzeżenie mające związek z twoim postem: viewtopic.php?f=62&p=33201#p33201.
To jest pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. Na tym forum panują niepisane zasady etykiety pomiędzy graczami, a wśród nich jest szanowanie innych. Także takiego typu chamstwa, nie są tolerowane i nigdy nie będą. Nie mówiąc już, że tworząc taki post nie pokazujesz nim totalnie niczego poza dziecinnym zachowaniem.
Pozdrawia MG
Przekażcie temu komuś żeby mi takimi pierdołami skrzynki nie spamił. Nie wiem kto to pisał ale widocznie ma więcej niż jednego kija w dupie xd
Samiec o niezwykle ciężkich gabarytach nawet jak na lwa. Nie należy do grubych tylko bujna sierść w parze z i tak sporymi rozmiarami czynią z niego olbrzyma.

Awatar użytkownika
Gunter
Posty: 788
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 lut 2011
Zdrowie: 0
Waleczność: 0
Zręczność: 0
Percepcja: 0
Kontakt:

#95

Post autor: Gunter » 04 sie 2020, 10:03

To jest ostrzeżenie jakie otrzymałeś od Mistrza Gry za niekulturalne zachowanie wobec innych graczy. Jako admin popieram że zasłużyłeś na ostrzeżenie. Radzę poprawić swoje zachowanie, bo następnym razem będzie trwały ban.

Awatar użytkownika
Atlas
Posty: 24
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 16 wrz 2017
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Kontakt:

#96

Post autor: Atlas » 04 sie 2020, 11:08

Mówisz tak bo to twoja postać padła ofiarą męskiego i POTĘŻNEGO pierdnięcia. Trzeba odróżnić zachowanie postaci od zachowania gracza.
Jak dla mnie to ostrzeżenie jest z dupy. Pretensje za chamską postać, bo pierdnęła postaci administratorki w twarz. Jak komuś splunie w twarz to też dostanę ostrzeżenie?
Samiec o niezwykle ciężkich gabarytach nawet jak na lwa. Nie należy do grubych tylko bujna sierść w parze z i tak sporymi rozmiarami czynią z niego olbrzyma.

Awatar użytkownika
Mjinga
Posty: 310
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 31 gru 2016
Waleczność: 45
Zręczność: 60
Percepcja: 45
Kontakt:

#97

Post autor: Mjinga » 04 sie 2020, 12:09

Do postaci nikt by nic nie miał, ale chamskie zachowanie z tekstem "nic mi nie zrobicie w odwecie" nie jest typowo wymierzone w postać, ale jest zachowaniem zwyczajnie mającym na celu wQ. innych Graczy - więc jest wymierzone już ściśle w osobę. I to tylko dlatego, iż zwrócono Ci uwagę na punkty regulaminu, które - najwyraźniej - w całej swojej otoczce "zabawy" zwyczajnie zignorowałeś.
I kto tutaj ma problem z odróżnianiem postaci od Usera? ; > Wierz mi, były postaci zachowujące się gorzej, mordujące i gwałcące, ale z szacunkiem do Gracza, nie czyniące tego po prostu "na złość, ja wam pokażę i gunwo mi zrobicie" - i póki co nikt z nich ostrzeżenia nie dostał. Proponuję zatem zagłebić się w kwestie netykiety i szacunku do innych osób, zanim przeniesiesz chamstwo na postać, szukając w tym usprawiedliwienia ;)

szach mat. XD

Awatar użytkownika
Atlas
Posty: 24
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 16 wrz 2017
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Kontakt:

#98

Post autor: Atlas » 04 sie 2020, 12:27

Zagłębiłem się w kwestie netykiety zgodnie z którą jesteście mi winni przeprosiny za chamstwo.
Samiec o niezwykle ciężkich gabarytach nawet jak na lwa. Nie należy do grubych tylko bujna sierść w parze z i tak sporymi rozmiarami czynią z niego olbrzyma.

Awatar użytkownika
Mjinga
Posty: 310
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 31 gru 2016
Waleczność: 45
Zręczność: 60
Percepcja: 45
Kontakt:

#99

Post autor: Mjinga » 04 sie 2020, 12:29

Oczywiście :)
Faktycznie, chamstwem jest reagowanie na chamstwo innych, przepraszam, że nie przemilczałam i nie pozwoliłam nadużywać regulaminu pod pretekstem czerpania zabawy niezrozumiałego dla starych pryków sortu. I wybacz, ale nie mam dzisiaj czasu na jałowe gadki, tak więc jak masz jakiś problem ze mną - zapraszam jutro albo wieczorem, wtedy jestem dostępna :D
Miłego dnia!

Awatar użytkownika
Atlas
Posty: 24
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 16 wrz 2017
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Kontakt:

#100

Post autor: Atlas » 04 sie 2020, 12:31

Wstawaj Mjinga, zesrałaś się xD
Samiec o niezwykle ciężkich gabarytach nawet jak na lwa. Nie należy do grubych tylko bujna sierść w parze z i tak sporymi rozmiarami czynią z niego olbrzyma.

Odpowiedz

Wróć do „Archiwum ogłoszeń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości