x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Nieobecności

Awatar użytkownika
Arkhantess
Posty: 632
Gatunek: Lew.
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 05 maja 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 30
Kontakt:

Re: Nieobecności

#291

Post autor: Arkhantess » 08 paź 2020, 15:26

Mam problem z weną, więc tym co wiszę odpisy mówię; przepraszam Was...

._.

Awatar użytkownika
Moyo
Posty: 209
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 22 mar 2017
Waleczność: 65
Zręczność: 45
Percepcja: 40
Kontakt:

#292

Post autor: Moyo » 08 paź 2020, 16:47

Nie wiem czy to dobry dział, ale już trudno ;) Na pbf'ie jestem od roku 2016, najpierw na poprzednim poprzednim forum ( ale już go nawet nie pamiętam bo byłam wtedy nowa) potem na starym forum pbf.krollew.pl, no i oczywiście na tym bieżącym :) Wiem że wiele osób może mnie już nie kojarzyć ponieważ znikałam bardzo często i pisałam bardzo nie równomiernie ( za co wszystkich z całego serduszka przepraszam), ale po ostatnim zniknięciu postanowiłam, że jest to nie fair. Nie w porządku w stosunku do innych graczy z którymi umawiałam się na sesje, zaczynałam wątki, często bardzo ważne dla ich rozgrywki, po czym bez uprzedzenia znów przestawałam grać. Teraz we wrześniu chciałam wrócić, ale po miesiącu szkolnym uznałam że nie ma to sensu. Znowu nie pisałabym regularnie. Dlatego chciałam wszystkim podziękować za te lata rozgrywki, była to dla mnie przeogromna przyjemność ;) Żegnam się z forum. W razie czego można jeszcze do mnie pisać w tym tygodniu, potem znikam z discorda. Może kiedyś wrócę, ale na razie kończę i nie zapowiada się żebym miała szybko zmienić zdanie. I w związku z tym:
- Moya przekazuję Lwiej ziemi jako NPC - uwielbiam tą postać i nie chcę żeby znów zniknęła ani nie chcę jej zabijać więc byłoby super gdyby się przydała. Prośbę mam tylko taką żeby jego odtwórca utrzymał go w niezmienionej formie, razem z jego dziwactwami :) Może jeśli kiedyś wrócę przyjmę go z powrotem. @Haki Ufam że o niego zadbasz ^^
- Maisha. Napisałam nią ostatni post w Jaskini Kości. Jest już duchem.
-Ndogo- zniknął razem z Narie, prawdopodobnie uciekł razem z nią.
- Ari - na razie uznajcie ją po prostu za zaginioną, bo nie będę jej na siłę uśmiercać, a i tak lubiła opuszczać tereny Szkarłatnych więc uznajmy że po prostu nie wróciła.
- Viseria- Jest do przejęcia, chyba że chcecie ją do LZ jako NPC. Wstawię post w adopcji postaci ale tak naprawdę jest mi wszystko jedno.
- Tahti - tak naprawdę nic nią nie napisałam więc po prostu zawracam ją do adopcji.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim graczom za wspaniałe wspomnienia które tworzyliśmy <3
Obrazek

Awatar użytkownika
Thanatos
Posty: 513
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 15 paź 2015
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 34
Kontakt:

#293

Post autor: Thanatos » 11 paź 2020, 13:14

Nie będzie mnie przez nieco dłuższy i nieokreślony czas. Muszę sobie zrobić przerwę ze względu na mój stan psychiczny oraz na to, że posty byłyby słabej jakości.
Dotyczy to postaci Nuru oraz Thanatosa.

Awatar użytkownika
Sheeba
Posty: 390
Gatunek: Lew afrykański
Płeć: Samica
Data urodzenia: 22 gru 2013
Specjalizacja:
medyk 2
Medyk 2
czyste łapy
Czyste łapy
Waleczność: 35
Zręczność: 55
Percepcja: 61
Kontakt:

#294

Post autor: Sheeba » 13 paź 2020, 16:19

Raczej mnie nie będzie do piątku. Mam trochę roboty i dodatkowo ta pogoda mnie wykańcza X'D
Konta: Sheeba, Lokatt, Maelvius, Jioni.

Awatar użytkownika
Rodana
Posty: 50
Gatunek: lew afrykański
Data urodzenia: 05 kwie 2020
Zdrowie: 100
Waleczność: 30
Zręczność: 40
Percepcja: 50
Kontakt:

#295

Post autor: Rodana » 25 paź 2020, 16:42

jestem chora, jeszcze nie wiem na co ale oby nie słowo na "k" :/ także nie mam sił
Obrazek

Awatar użytkownika
Hiraeth
Posty: 341
Gatunek: fenek
Płeć: Samica
Data urodzenia: 13 wrz 2018
Zdrowie: 100
Waleczność: 10
Zręczność: 21
Percepcja: 55
Kontakt:

#296

Post autor: Hiraeth » 28 paź 2020, 10:00

Poniewaz pyrga mnie kolejna odoba, czuje potrzebe wytlumaczenia sie.

Wiekszosc z Was zapewne widzi, co sie dzieje dookola od dłuższego czasu, a obecnie przybiera na sile. Tak sie sklada, ze jestem w samym srodku tego rozpierdzielnika, i zabiera mi to duzo sil witalnych, emocjonalnych i czasu, w pracy i poza nią.
W zwiazku z tym nie bardzo mam zasoby na pisanie Hirką.

Nie zrozumcie mnie zle, ja naprawde nie lubie zostawiać watkow niedokończonych. I jak sie mi troche uspokoi, w co watpie, bo moze byc tylko gorzej, to bede probowac sukcesywnie odpisywac, chocby po troszku. Ale moze to potrwac.

Tak że uwazajcie na siebie, nie wychodzcie niepotrzebnie z domu i noście maseczki, nawet jesli troche w nie watpicie, bo zapewniam was, ze jest gorzej niz widac w mediach, bo one widza tylko te karetki z zewnatrz.

Badzcie zdrowi. Oby do napisania.
Hiraeth - (z jęz. walijskiego) - tęsknota za domem, do którego nie można już powrócić, za miejscem, które być może nigdy nie istniało; nostalgia; smutek z powodu miejsc utraconych (też: a deep, inborn sence of yearning for a home, a feeling, a place or a person that is beyond this plane of existence)

"Kto ci powiedział, że wolno się przyzwyczajać?
Kto ci powiedział, że cokolwiek jest na zawsze?
Czy nikt ci nie powiedział, że nie będziesz nigdy
w świecie
czuł się jak u siebie w domu?"
/S. Barańczak/

Awatar użytkownika
Rodana
Posty: 50
Gatunek: lew afrykański
Data urodzenia: 05 kwie 2020
Zdrowie: 100
Waleczność: 30
Zręczność: 40
Percepcja: 50
Kontakt:

#297

Post autor: Rodana » 28 paź 2020, 20:04

welp, jednak częstotliwość moich odpisów może się nie zmienić, dopiero zbieram siły a to dopiero początek :/ odpiszę, jasne, ale na pewno nic nie przyśpieszę. także tak, potwierdziło się, że to co mnie ścięło z nóg to nic innego jak słynna choroba, o której się tyle mówi. :deszcz:
Obrazek

Awatar użytkownika
Arkhantess
Posty: 632
Gatunek: Lew.
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 05 maja 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 30
Kontakt:

#298

Post autor: Arkhantess » 02 lis 2020, 20:28

Znowu mam problem z weną... i zaczynam mieć wrażenie, że to ilość wątków jakie podjęłam. :x
Będę musieć kilka pokończyć (przepraszam, bo jeszcze nie wiem które), ale no...
Jeśli to coś da to będzie super.

Zastanowię się, może zrobię to dziś i zobaczymy co dalej. A jeśli nie dziś, to przepraszam za brak odpisów przez kilka następnych dni.

Awatar użytkownika
Lokatt
Posty: 107
Gatunek: Lew afrykański
Płeć: Samica
Data urodzenia: 22 lip 2016
Zdrowie: 95
Waleczność: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Kontakt:

#299

Post autor: Lokatt » 05 lis 2020, 17:08

Jednak nie będzie mnie do soboty, bo mam trochę zamieszania. Przepraszam wszystkich za zamulanie D:
Konta: Sheeba, Lokatt, Jioni, Malahir, Maelvius

Awatar użytkownika
Shanteeroth
Posty: 995
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 04 sie 2015
Specjalizacja:
medyk 2
Medyk 2
Waleczność: 40
Zręczność: 55
Percepcja: 60

#300

Post autor: Shanteeroth » 21 lis 2020, 15:36

Chciałabym zgłosić weekendową nieobecność. Może pojawi się jakiś odpis, ale sporadycznie (i jak już to raczej na fabule, marginesy mogę nieco zaniedbać). Od poniedziałku powinnam już wrócić na pełnych obrotach.


Shantee / Ushindi / Yakuti / Mjinga / Theluji / Dumat
Obrazek

Odpowiedz

Wróć do „Archiwum ogłoszeń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości