x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Nad rzeczką, opodal krzaczka (Thanatos, Moyo)

Awatar użytkownika
Moyo
Posty: 209
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 22 mar 2017
Waleczność: 65
Zręczność: 45
Percepcja: 40
Kontakt:

Nad rzeczką, opodal krzaczka (Thanatos, Moyo)

#1

Post autor: Moyo » 01 maja 2019, 1:09

/ rzecz dzieje sie przed dotarciem Moya na Lwią ziemię/
Moyo szedł zbierając jagody. Uwielbiał te owoce I szukał ich wszędzie. Teraz miał chwilę czasu i podczas gdy Ua odpoczywała, on wybrał się na zbieranko. Zaszedł dosc daleko I szzerze troche martwil sie o zostawienie lwicy samej. Westchnął. Teraz chyba trochę połazi zanim znajdzie drogę powrotną.
Obrazek

Awatar użytkownika
Thanatos
Posty: 513
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 15 paź 2015
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 34
Kontakt:

#2

Post autor: Thanatos » 01 maja 2019, 21:16

/ rzecz dzieję się przed sytuacją na bagnach (konflikt między pierworodnymi, a zła ziemią)

Thanatos był akurat na zwiadzie. Wyszedł kawałek poza tereny Pierworodnych. Gwardzista zrobił się trochę głodny wiec zaczął rozglądać się za jakimś jedzeniem. Po chwili zauważył krzaki z jagodami, pomyślał więc, że taka przekąska mu wystarczy. Podszedł do krzaków i zerwał kilka i już miał je wkładać do ust gdy kilka metrów dalej zauważył lwa. Przez chwile nie wiedział czy podchodzić ale postanowił. Zjadł jagody i przeszedł obok krzaków podchodząc do lwa na odległość kilku metrów i usiadł. Od razu wiedział, że nie może być on ze Złej Ziemi. Oni wyglądali paskudnie, natomiast on wyglądał jakby był od pierworodnych lub strażników kręgu. Szybko poszukał w pamięci ale był pewien, że widzi jegomościa pierwszy raz.
Hej kolego. Co się stało, że chodzisz po takich pustkowiach całkiem sam? - zapytał.

Awatar użytkownika
Moyo
Posty: 209
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 22 mar 2017
Waleczność: 65
Zręczność: 45
Percepcja: 40
Kontakt:

#3

Post autor: Moyo » 01 maja 2019, 23:10

Lew zastygł, zauważywszy nieznajomego. Szybko przełknął jagody i otarł pysk łapą po czym odchrząknął.
- YYy... Witam Zacny Panie. Przybyłem tu po śniadanie. Oddalim się nieco i ... och wybacz mi proszę, rymem znów świergoczę. - zaśmiał się. Cały czas zapominal o tutejszych zwyczajach. - Knysałem sie po tutejszych włościach i zagubiałem się. Iż to czyjaś posesja, żem nie wiedział.- odpowiedział z uśmiechem. Na razie nie wspominał o czekającej niedaleko Ule. W końcu ten gość może chcieć ich zabić. I to na śmierć.
Obrazek

Awatar użytkownika
Thanatos
Posty: 513
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 15 paź 2015
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 34
Kontakt:

#4

Post autor: Thanatos » 02 maja 2019, 0:10

Gdy Than wysłuchał tego co powiedział ten lew, a tak na prawdę w jaki sposób to powiedział trochę się zdziwił. Chłopaczyna mówił dość niecodziennym językiem, lecz dało się go zrozumieć.
Nie spokojnie. Ten teren nie należy do nikogo. Ja jestem tylko na patrolu, a czasami musimy wyjść trochę poza nasze tereny, by sprawdzić co się dzieje tuż przy granicy. Nazywam się Thanatos i jestem ze stada pierworodnych.
Mogę ci pomóc jeśli się zgubiłeś. - po chwili dodał.

Awatar użytkownika
Moyo
Posty: 209
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 22 mar 2017
Waleczność: 65
Zręczność: 45
Percepcja: 40
Kontakt:

#5

Post autor: Moyo » 02 maja 2019, 9:42

Potrząsnął głową.
- Nie potrzeba mocium panie. Hnetki drogę sam odnajdę. Lecz rozjaśnij mi to nieco. Kim są owi pierworodni? -spytał. Ach patrole... ile by dał by znów byc strażnikiem.-Byłem też niegdys hajdukiem, stada swego również strzegłem. No I co mi z jego przyszło? Wygnańca uczyniono ze mnie. - zafrasował się. Jednak zaraz. Przecież mogli mieć ,,ogon."
- Iżem zważać na nich musisz. Mogą przybyć za ciemności. Wyszkoleni, uzbrojeni. Dla nas zbiegłych bezlitośni.- ostrzegł powaznym głosem. Może I był jeszcze młody, ale znał metody swego stada. Jego zdrada stanu bedzie surowo ukarana.
Obrazek

Awatar użytkownika
Thanatos
Posty: 513
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 15 paź 2015
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 34
Kontakt:

#6

Post autor: Thanatos » 02 maja 2019, 13:33

Niestety Thanatos nie mógł jednak czasami zrozumieć co mówi ten lew. I w pewnym monecie popatrzył na niego z dziwna wyrazem twarzy. - Przykro mi, ale czasami nie mogę ciebie zrozumieć. Skąd u ciebie taki akcent?
Pierworodni to takie stado, którego tereny są niedaleko stąd. Jest na terenach kiedyś istniejącej Lwiej Ziemi. Lecz wszystko się zmieniło po tej strasznej powodzi. - Than przypomniał sobie ten straszny moment w swoim życiu.
Dlaczego ciebie gonią. Zrobiłeś coś? - Powiedział z zaciekawieniem.

Awatar użytkownika
Moyo
Posty: 209
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 22 mar 2017
Waleczność: 65
Zręczność: 45
Percepcja: 40
Kontakt:

#7

Post autor: Moyo » 09 maja 2019, 19:13

Pokręcił głową.
- Gonią mnie niesprawiedliwe oskarżenia drogi przyjacielu. O zdradę stanu. A co do akcentu mego... z domu go wyniosłem. Pani matka ma tak mi mówiła i pan ojciec tak mi mówił. Choroba ich zabrała. - zasmucił się. Jednak po chwili zmarszczył brwi- Powódź? Co się stało?
Obrazek

Awatar użytkownika
Thanatos
Posty: 513
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 15 paź 2015
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 34
Kontakt:

#8

Post autor: Thanatos » 12 maja 2019, 11:50

Ok? Pani matka i pan ojciec... rzeczywiście mówił w naprawdę niecodzienny sposób.
Than na pytanie kolegi musiał pogrzebać w pamięci. - Ehhhh... to już było tak dawno temu. Gdy udało się pogodzić, wtedy rozdzielone wcześniej nasze stado na dwie części. Wszyscy myśleli, że będzie już wszystko dobrze. Całe stado było szczęśliwe, ale niestety pewnego dnia pogoda się bardzo pogorszyła. I niestety doszło do powodzi, która zabiła prawie całą rodzinne królewską, ale nie tylko. Zginęło też dużo innych zwierząt. Na przykład cześć mojej rodzinny. - Thanatos chciał skończyć już ten temat, bo nie lubił o nim gadać. Dlatego postanowił się spytać kolegi jak się nazywał, bo ten jeszcze tego nie powiedział. - A jak sie nazywasz?

Odpowiedz

Wróć do „Zakończone”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości