x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Kamienne Wzgórza

Zielona dolina znajduje się pomiędzy dwoma pasmami ściętych gór. Na ich płaskich szczytach rozpościerają się trawiaste łąki. Niższe obszary gór jak i dolina porośnięte są rożnymi drzewami i ziołami. Przepływa tutaj potok, który łączy się z Wielką Wodą. Sielankowy krajobraz potrafi być jednak niebezpieczny jeśli będzie się nieostrożnym.

Regulamin forum
Teren stada jest strzeżony przez członków stada i stadne NPC. W związku z tym trudno dostać się na niego niepostrzeżenie i należy odczekać 24 h po wejściu żeby opuścić teren stada.

Kary i negatywne efekty
  • Przebywająca górach postać jest narażona na lawiny, burze albo inne przeszkody.
  • Większe ryzyko złapania choroby - nie dotyczy stada zamieszkującego w tych terenach.
Awatar użytkownika
Ragir
Król
Król
Posty: 926
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 sie 2016
Specjalizacja:
rzemieślnik 3
Rzemieślnik 3
zbrojmistrz
Zbrojmistrz
zbieracz
Zbieracz
garbarz
Garbarz
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 69
Zręczność: 59
Percepcja: 30

Kamienne Wzgórza

#1

Post autor: Ragir » 13 maja 2019, 15:56

Obrazek

Nieduże wzgórza z kamienia,które porośnięte są krótką roślinnością. Nie ma tutaj drzew, jedynie niewysokie krzaki.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2019, 16:35 przez Ragir, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Ragir
Król
Król
Posty: 926
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 sie 2016
Specjalizacja:
rzemieślnik 3
Rzemieślnik 3
zbrojmistrz
Zbrojmistrz
zbieracz
Zbieracz
garbarz
Garbarz
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 69
Zręczność: 59
Percepcja: 30

#2

Post autor: Ragir » 13 maja 2019, 15:57

Przyszedłem tutaj i rozejrzałem się uważniej. Wszedłem na jedn większy kamień aby widzieć okolice i dolinę. Czułem jak wiatr rozwiewa mi grzywę. Ryknąłem zajmując dla siebie i stada te ziemie. Miałem zamiar idąc następnie na nadrzecze porozmawiać trochę z Lyanną i jej zachowaniem.

Awatar użytkownika
Lyanna
Valarjar
Valarjar
Posty: 1021
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 04 wrz 2016
Specjalizacja:
łowca 3
Łowca 3
zebra
Zebra
krokodyl
Krokodyl
słoń
Słoń
survivalista
Przewodnik
Zdrowie: 35
Waleczność: 58
Zręczność: 66
Percepcja: 38
Kontakt:

#3

Post autor: Lyanna » 13 maja 2019, 17:17

Tak więc przybyła tu w milczeniu za kuzynem, emocje mieszały się z napływającą z ekscytacji adrenaliną, była wniebowzięta. Przejmowanie terenów to było to... No może brakowało jakiejś krwawej akcji przy okazji, ale i tak nie było wcale najgorzej. Spokój też się sobie ceni. Zawyła synchronicznie z hersztem, po czym kolejny raz rzuciła okiem na pofałdowane tereny rozpościerające się przed jej łapami. Miało to swój urok, w końcu coś co nie jest pełne popiołu i nieurodzaju.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ragir
Król
Król
Posty: 926
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 sie 2016
Specjalizacja:
rzemieślnik 3
Rzemieślnik 3
zbrojmistrz
Zbrojmistrz
zbieracz
Zbieracz
garbarz
Garbarz
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 69
Zręczność: 59
Percepcja: 30

#4

Post autor: Ragir » 13 maja 2019, 19:04

Spojrzałem na kuzynkę i lekko otarłem swój łeb o jej.
-Powiedz co jest nie tak? Widzę, że nie jesteś w zbytnim humorze ostatnio- Nie dało sie tego nie zauważyć. Chciałem znać tego przyczynę. Machnąłem mocniej ogonem. Z tego wzgórza przejdźmy znowu niżej.

Awatar użytkownika
Lyanna
Valarjar
Valarjar
Posty: 1021
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 04 wrz 2016
Specjalizacja:
łowca 3
Łowca 3
zebra
Zebra
krokodyl
Krokodyl
słoń
Słoń
survivalista
Przewodnik
Zdrowie: 35
Waleczność: 58
Zręczność: 66
Percepcja: 38
Kontakt:

#5

Post autor: Lyanna » 14 maja 2019, 20:15

- Nie za bardzo mam ochotę o tym rozmawiać, panie... - oficjalny ton w jakim się do niego zwróciła nie był jej codziennym. Nie wiedziała jednak jak mogłaby to wszystko ładnie spiąć i ująć w słowa, by nie powiedzieć zbyt wiele i później tego żałować. Podeszła do brązowego i otarła o jego bok, po czym znowu obejrzała okolicę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ragir
Król
Król
Posty: 926
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 sie 2016
Specjalizacja:
rzemieślnik 3
Rzemieślnik 3
zbrojmistrz
Zbrojmistrz
zbieracz
Zbieracz
garbarz
Garbarz
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 69
Zręczność: 59
Percepcja: 30

#6

Post autor: Ragir » 14 maja 2019, 21:34

-Panie?- Uniosłem lekko jedna brew- Od kiedy tak się do mnie zwracasz?- Nie przypomniałem sobie aby wcześniej tak mówiła. Czyżby miała coś do mnie?
-Widzę, że coś jest nie tak, niema tutaj innych, nie musisz byc tak oficjalna- Do tego nie byłem królem.
-Tam jest lwia ziemia- Wskazem łbem tereny oddalone o wiele kilometrów.

Awatar użytkownika
Lyanna
Valarjar
Valarjar
Posty: 1021
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 04 wrz 2016
Specjalizacja:
łowca 3
Łowca 3
zebra
Zebra
krokodyl
Krokodyl
słoń
Słoń
survivalista
Przewodnik
Zdrowie: 35
Waleczność: 58
Zręczność: 66
Percepcja: 38
Kontakt:

#7

Post autor: Lyanna » 15 maja 2019, 21:51

- Wybacz... - skarciła się samoistnie w myślach zaklinając swój język. Nie mogła zrozumieć dlaczego wszystko tak nagle się jej sypnęło spod łap. Nikomu nie pasuje jej bycie i wszyscy odbierają jej zachowanie nie tak jak trzeba. Mruknęła lekko podłamana tą sytuacją.
- Nie chcę na Lwią Ziemię. - rzuciła stanowczo - Nie widzisz jak bardzo wszystkim wadzę? Nienawidzą mnie, wiem o tym bardzo doskonale. - jęknęła na koniec spoglądając na kuzyna.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ragir
Król
Król
Posty: 926
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 sie 2016
Specjalizacja:
rzemieślnik 3
Rzemieślnik 3
zbrojmistrz
Zbrojmistrz
zbieracz
Zbieracz
garbarz
Garbarz
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 69
Zręczność: 59
Percepcja: 30

#8

Post autor: Ragir » 16 maja 2019, 12:22

-nie idziemy tam, my kierujemy się niżej aby zając tamte tereny do rzeki- Oznajmiłem lwicy, chciałem przejąc cały ten kawałek aby było jasne co nasze a co nie.
-Wadzisz?- Zaskoczyła mnie tymi słowami. Skierowałem się na niższe partie-Nie wadzisz ale wszyscy są zmęczeni i rozdrażnienie. Jak przejmiemy te krainę i zostaną przydzielone funkcje, będzie inaczej- Na to liczyłem

Awatar użytkownika
Lyanna
Valarjar
Valarjar
Posty: 1021
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 04 wrz 2016
Specjalizacja:
łowca 3
Łowca 3
zebra
Zebra
krokodyl
Krokodyl
słoń
Słoń
survivalista
Przewodnik
Zdrowie: 35
Waleczność: 58
Zręczność: 66
Percepcja: 38
Kontakt:

#9

Post autor: Lyanna » 16 maja 2019, 21:04

- W porządku musiałam źle zrozumieć... - zaśmiała się kwaśno, bo humor jej również nie dopisywał, lecz inne rozumowanie i odbiór słów herszta ją rozśmieszył.
- Oby tak było, nie chcę czuć się tutaj jak wkurwiająca wszystkich persona, wszystkim cokolwiek tylko zrobię i powiem. - powiedziała mega poważnie.
Chciała mieć już za sobą przejmowanie nowych terenów, ale wiedziała, że nie wszystko można ot tak przeskoczyć i pójść kawałek dalej. Ruszyła za Ragirem płynnym krokiem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ragir
Król
Król
Posty: 926
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 sie 2016
Specjalizacja:
rzemieślnik 3
Rzemieślnik 3
zbrojmistrz
Zbrojmistrz
zbieracz
Zbieracz
garbarz
Garbarz
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 69
Zręczność: 59
Percepcja: 30

#10

Post autor: Ragir » 17 maja 2019, 0:34

-Widzę, że nie jesteś w nastroju- Nie stałem, szedłem. Wysłuchałem jej słowa. Owszem ostatnio między lwicami było spięcie.
-Nie palisz się do przewodzenia grupa łowiecką, jako kto się byś widziała- Zapytałem idąc ale spoglądałem na nią kątem oka. Jeśli coś ja gryzło to był czas aby wyrzuciła to z siebie. Czas, kiedy jeszcze wszystko się kształtuje.

Odpowiedz

Wróć do „Dolina Wichrów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość