x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Zielony plac przed wejściem

Jaskinia, która skrywa wiele sekretów. Posiada różne korytarze jak i większe groty. Wiele świecących robaczków rozświetla to miejsce jak i kryształy czy też dziwne grzyby. Grobowiec jest piękny ale potrafi być niebezpieczny.

Regulamin forum
Teren stada jest strzeżony przez członków stada i stadne NPC. W związku z tym trudno dostać się na niego niepostrzeżenie i należy odczekać 24 h po wejściu żeby opuścić teren stada.

Kary i negatywne efekty
  • Przebywająca górach postać jest narażona na lawiny, burze albo inne przeszkody.
  • Większe ryzyko złapania choroby - nie dotyczy stada zamieszkującego w tych terenach.
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2882
Kontakt:

Re: Zielony plac przed wejściem

#21

Post autor: Mistrz Gry » 11 lip 2020, 0:51

- Jeśli poczekasz zdarzy się coś pięknego, coś co odmieni los tej krainy... - Powiedział niemalże wychwalając to co ma się wydarzyć. - ...jednak jeśli tam wejdziesz, możesz tego nie dożyć - Dopowiedział.
- Jeśli cię to nie zniechęca, to nie zabronię ci tam wejść i zaspokoić poczucia obowiązku - Powiedział ze smutkiem jakby twój los był już przesądzony, a była nim pewna śmierć.
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Tendai
Posty: 379
Gatunek: leff
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 20 lis 2019
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
łowca 1
Łowca 1
bawół
Bawół
Zdrowie: 70
Waleczność: 55
Zręczność: 60
Percepcja: 35
Kontakt:

#22

Post autor: Tendai » 11 lip 2020, 11:06

-Coś pięknego?- Uniosłem lekko jedną brew- To znaczy co?- No nie wiem, ten ptaszor zamiast gadać kornety to wszystko tak owija w tajemnice.
-Co tam takiego jest,że nie przeżyłbym tego- Uniosłem lekko uszy patrząc pytająco na ptaszora.
mały Obrazek podrostek Obrazek dorosły
Obrazek
We live, we love, we lie

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2882
Kontakt:

#23

Post autor: Mistrz Gry » 11 lip 2020, 15:07

- Poczekasz to zobaczysz... jak ciemne światło powróci do swojej dawnej świetności. Przynosząc wszędzie spokój i ukojenie - Odpowiedział ci na pytanie.
- Jeśli tam wejdziesz, prawdopodobnie spotkasz strażnika ciemności... jeśli będziesz miał szczęście, szybko zginiesz od jego okazałości - Powiedział, mogłeś odczuć coś rodzaju zniecierpliwienia, wyraźnie czekał na to o czym ci mówił.
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Tendai
Posty: 379
Gatunek: leff
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 20 lis 2019
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
łowca 1
Łowca 1
bawół
Bawół
Zdrowie: 70
Waleczność: 55
Zręczność: 60
Percepcja: 35
Kontakt:

#24

Post autor: Tendai » 11 lip 2020, 15:22

-Dziwny jesteś- Podsumowałem ptaka ale moze warto poczekać? Siadłem an tyłku. Może ktoś jeszcze słyszał hałas i moze wpadnie tutaj? Zastukałem ogonami o ziemię.
-A skąd o tym wszystkim wiesz? I skąd ten strażnik sie tam wziął?-No w końcu mieszkam tutaj do urodzenia i nikim takim nie slłyszałem.
mały Obrazek podrostek Obrazek dorosły
Obrazek
We live, we love, we lie

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2882
Kontakt:

#25

Post autor: Mistrz Gry » 11 lip 2020, 15:41

Orzeł jedynie kiwał głową na boki - Poczekasz i zobaczysz - Powiedział.
- Wiem bo słyszę, a słucham szamana, który przyszłość piękną przepowiada. Wszedł do groty i mnie przestrzegł, że strażnik ciemności mnie na miazgę zetrze. Także mówię to i tobie, abyś przeżył, a nie skończył w grobie - Odpowiedział na twoje pytania dwa, po czym spoglądać zaczął w dal.
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Tendai
Posty: 379
Gatunek: leff
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 20 lis 2019
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
łowca 1
Łowca 1
bawół
Bawół
Zdrowie: 70
Waleczność: 55
Zręczność: 60
Percepcja: 35
Kontakt:

#26

Post autor: Tendai » 12 lip 2020, 14:16

-A ile trzeba czekać?- Byłem może trochę niecierpliwy ale chciałem wiedzieć a nie miałem czasu na to aby wyczekiwać nie wiem czego. Machnąłem ogonami.
-Idę tam, nik nie wychodzi a hałas trzeba sprawdzić!- Powiedziałem przytakując sam sobie. W końcu czy ptak mówił prawdę? A co jeśli ktoś tam był i to spadło na te osobę? Potrzebuje pomocy i to już, a ja jestem jedyny ze stada tutaj jak widzę. Nie chciałem tego tak zostawić. Mimo ostrzeżeń wszedłem.
(mam potem pisać gdzieś czy tutaj?)
mały Obrazek podrostek Obrazek dorosły
Obrazek
We live, we love, we lie

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2882
Kontakt:

#27

Post autor: Mistrz Gry » 12 lip 2020, 17:58

Na to pytanie nie otrzymałeś odpowiedzi… w sumie, to po nim nawet orzeł zaczął się zastanawiać i dumać ile trzeba czekać, aby rzeczy z przepowiedni się spełniły. Był teraz w swoim świecie, gdzie pewnie analizował to. Natomiast pewny siebie wkroczyłeś do wnętrza jaskini, uważnie obserwując otoczenie, gdyż wciąż z tyłu głowy miałeś ostrzenie Erina…


/Z względu na zaistniałą sytuację poprowadzę cię po wybranych tematach oraz oznaczę, aby nie doszło do spotkania. Także zapraszam do centralnego grobowca/
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2882
Kontakt:

#28

Post autor: Mistrz Gry » 12 sie 2020, 0:23

Gdy tylko znaleźliście się już poza jaskinią, mogliście odetchnąć z ulgą, nikt was nie gonił, ale również nikt na was nie czekał. Poza śladami stup małpy, które urywały się niemalże zaraz po wyjściu, nie zastaliście tam również orła Erina, z którym rozmawiał wcześniej Tendai. To co zobaczyliście w grocie na pewno powinno dojść do uszu dorosłych, szczególnie szamanów w waszym stadzie oraz ostrzec pozostałych członków Szkarłatnych Grzyw, że Grobowiec Świetlików nie jest już opuszczonym i bezpiecznym miejscem. To co teraz zrobicie, do kogo pójdziecie, kogo ostrzeżecie, zależy tylko i wyłącznie od was samych.


A ja dziękuje za wzięcie udziału w tym wydarzeniu fabularnym i mam nadzieję, że podobało wam się. Także do zobaczenia zapewne niedługo ^^

Oraz nie byłbym sobą, gdybym nie wyróżnił jednej rzeczy.
Także - Tendai - Otrzymujesz od MG tytuł “Cichociemny” za pozostanie niewykrytym podczas całego wątku. Co prawda, nic ci to dodatkowo nie daje, ale zawsze możesz się pochwalić osiągnięciem ^^
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Tendai
Posty: 379
Gatunek: leff
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 20 lis 2019
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
łowca 1
Łowca 1
bawół
Bawół
Zdrowie: 70
Waleczność: 55
Zręczność: 60
Percepcja: 35
Kontakt:

#29

Post autor: Tendai » 12 sie 2020, 11:48

Udało się. Westchnąłem z duża ulga i spojrzałem w gląb. To jest na prawdę dziwne i niepokojące.
-Baniek, odnajdź matkę i powiadom ją o tym moze?- Zaproponowałem bratu- Ja poszukam ciotkę- Albo kogokolwiek jeszcze z dorosłych, a z tym moze być problem? Nie wiem co tam się dzieje ale ta małpa coś stworzyła.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2020, 16:51 przez Tendai, łącznie zmieniany 1 raz.
mały Obrazek podrostek Obrazek dorosły
Obrazek
We live, we love, we lie

Awatar użytkownika
Kurdybanek
Posty: 52
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 20 lis 2019
Zdrowie: 100
Waleczność: 42
Zręczność: 40
Percepcja: 38
Kontakt:

#30

Post autor: Kurdybanek » 12 sie 2020, 16:19

-Poszukam jej - odpowiedział i zaczął się zastanawiać gdzie mógłby ją znaleźć. Przypomniało mu się coś co być może naprowadzi go na nią.
-Czekaj, wspominałeś że mama jest w ciąży... Wiesz może jak długo? - Jest szansa że będzie w pobliżu tamtego miejsca gdzie Kudi się urodził.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2020, 17:51 przez Kurdybanek, łącznie zmieniany 1 raz.

Odpowiedz

Wróć do „Grobowiec świetlików”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości