x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Nieobecności

Możesz tutaj założyć własny temat z dowolnym ogłoszeniem.
Regulamin forum
Możesz tutaj założyć własny temat z dowolnym ogłoszeniem
Awatar użytkownika
Gunter
Posty: 788
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 lut 2011
Zdrowie: 0
Waleczność: 0
Zręczność: 0
Percepcja: 0
Kontakt:

Nieobecności

#1

Post autor: Gunter » 27 lip 2023, 11:26

Tutaj można zgłaszać dłuższe nieobecności na forum

Awatar użytkownika
Chini
Posty: 115
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 20 sty 2019
Zdrowie: 100
Waleczność: 33
Zręczność: 52
Percepcja: 65
Kontakt:

#2

Post autor: Chini » 16 sie 2023, 12:44

Jestem na futerkonie, do końca tygodnia może mnie nie być, chyba że znajdę chwilkę.
Konta: Chini i Lian

Awatar użytkownika
Ushindi
Król
Król
Posty: 609
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 lip 2019
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
łowca 1
Łowca 1
zebra
Zebra
Waleczność: 52
Zręczność: 60
Percepcja: 40
Kontakt:

#3

Post autor: Ushindi » 18 sie 2023, 22:41

Przez cały przyszły tydzień raczej mnie nie będzie wcale. Jedziemy się urlopować do rodzinki, więc raczej nie będę siedzieć przed kompem :3

Awatar użytkownika
Giza
Posty: 39
Gatunek: Lew Afrykański
Płeć: Samica
Data urodzenia: 15 paź 2012
Specjalizacja:
szaman 1
Szaman 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 50
Zręczność: 30
Percepcja: 70
Kontakt:

#4

Post autor: Giza » 31 sie 2023, 22:40

Przepraszam za brak odpisu dzisiaj, coś mi wypadło i nie będzie mnie do kolejnego czwartku - mój internet będzie, ale za słaby, żeby odpisywać. Uznajcie, że Giza zaczęła medytować i robi to cały czas, czy coś.

Awatar użytkownika
Malahir
Posłaniec
Posłaniec
Posty: 320
Gatunek: Lew afrykański
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 15 sty 2019
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
Waleczność: 55
Zręczność: 50
Percepcja: 45
Kontakt:

#5

Post autor: Malahir » 02 wrz 2023, 17:30

Przez niedzielę mnie nie będzie, bo impreza w rodzinie i nie będę mieć na nic czasu D:

Awatar użytkownika
Lyarra
Posty: 320
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 04 sty 2018
Specjalizacja:
łowca 1
Łowca 1
zebra
Zebra
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 54
Percepcja: 40
Kontakt:

#6

Post autor: Lyarra » 08 wrz 2023, 18:55

Od poniedziałku do niedzieli moja aktywność będzie mocno ograniczona - postaram się odpisywać, ale będę miała bardzo słaby internet, więc posty będą się pojawiać tylko jak akurat złapię zasięg.

Lyarra, Narie, Ua

Awatar użytkownika
Giza
Posty: 39
Gatunek: Lew Afrykański
Płeć: Samica
Data urodzenia: 15 paź 2012
Specjalizacja:
szaman 1
Szaman 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 50
Zręczność: 30
Percepcja: 70
Kontakt:

#7

Post autor: Giza » 13 wrz 2023, 15:31

(Piszę tutaj, bo nie mogłam znaleźć działu do pisania o odejściach)

Przede wszystkim, chciałabym przeprosić wszystkich, którzy czekali na mój odpis. Miałam wrócić siódmego, tymczasem jest trzynasty, a ja nadal nie odpisałam, ani nawet nie wyjaśniłam przyczyny swojej nieobecności. To bardzo nieładnie z mojej strony, wiem. Zwlekałam, bo próbowałam zebrać się w sobie, żeby odpisać, chociaż naprawdę mi się nie chciało, ale sądziłam, że w końcu uda mi się do tego zmusić i "odblokować" w ten sposób w sobie chęć do pisania. Ale to chyba nie ma sensu. Obawiam się, że w moim życiu przeminęła epoka pisania na PBFach. Za każdym razem czuję, że muszę się zmuszać do napisania posta, nawet, jeśli od opublikowania poprzedniego nie minął więcej niż dzień. A przecież pisanie powinno być przyjemnością, nie przykrym obowiązkiem. Co więcej, ostatnio dużo się u mnie dzieje, mam wrażenie, że dni są zbyt krótkie i zwyczajnie nie mam czasu. Tak więc z żalem odchodzę z forum. Dziękuję wszystkim za wspólną grę, przez lata świetnie się tu bawiłam i będę za Wami tęsknić. Nie będę póki co przekazywać moich postaci do adopcji, bo wszystkie są drogie mojemu serduszku i nie chcę ich tracić; ani zamykać sobie szansy do powrotu do grania nimi, gdybym kiedyś zdecydowała się wrócić (nie wykluczam całkiem takiej możliwości, choć nie kryję, szanse są małe). Do widzenia!

Awatar użytkownika
Bastet
Tarcza
Tarcza
Posty: 60
Gatunek: Lampart
Płeć: Samica
Data urodzenia: 01 lis 2020
Specjalizacja:
łowca 2
Łowca 2
ptak
Ptak
krokodyl
Krokodyl
survivalista
Survivalista
rzemieślnik 1
Rzemieślnik 1
Zdrowie: 93
Waleczność: 50
Zręczność: 50
Percepcja: 40
Kontakt:

#8

Post autor: Bastet » 08 paź 2023, 6:20

Wylatuję dzisiaj do Tajlandii i nie będzie mnie przez kilka dni. Pewnie będę zerkać z telefonu, mooożeTM nawet coś naskrobię, ale zobaczymy :) W każdym razie dużo pisania ode mnie przez większość przyszłego tygodnia nie będzie
► Pokaż Spoiler
Obrazek

Awatar użytkownika
Lyanna
Valarjar
Valarjar
Posty: 1021
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 04 wrz 2016
Specjalizacja:
łowca 3
Łowca 3
zebra
Zebra
krokodyl
Krokodyl
słoń
Słoń
survivalista
Przewodnik
Zdrowie: 35
Waleczność: 58
Zręczność: 66
Percepcja: 38
Kontakt:

#9

Post autor: Lyanna » 01 lis 2023, 20:08

Sypnęła mi się ważna dla mnie relacja... potrzebuję kilku dni odcięcia się od wszystkiego. Prawdopodobnie w sobotę postaram się coś odpisać.
Obrazek

Awatar użytkownika
Noc Bez Gwiazd
Posty: 14
Gatunek: Krokuta Cętkowana
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 15 lis 2019
Specjalizacja:
szaman 1
Szaman 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 25
Percepcja: 55
Kontakt:

#10

Post autor: Noc Bez Gwiazd » 12 lis 2023, 8:01

Zapomniałam tu dać posta po napisaniu na czacie :ashamed:
Wciąż jestem chora, jednak powoli już zaczyna odpuszczać, więc posty zaczną wskakiwać jakoś w przyszłym tygodniu :)
► Pokaż Spoiler

Odpowiedz

Wróć do „Ogłoszenia użytkowników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość