x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Skargi i zażalenia

Awatar użytkownika
Arlekin
Posty: 94
Gatunek: Kot czarnołapy
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 30 cze 2017
Specjalizacja: Szaman poziom 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 10
Zręczność: 20
Percepcja: 60
Kontakt:

Re: Aktywacja/zawieszenie postaci

#111

Post autor: Arlekin » 19 wrz 2020, 13:18

Hexados pisze:
18 wrz 2020, 21:27
Nie jest przyjemnym, gdy ktoś nie chce z tobą sesji i fabuły tylko dlatego że uważa cię za trolla, choć w swoim mniemaniu nie dałem do tego żadnych powodów.
Widzę nowy poziom osiągnięty. Teraz oprócz publicznego nagadywania jest odmawianie aspektów gry pod podejrzeniem trollowania.

Co będzie następne? Ban dla każdego nowego, niepewnego gracza.
Najlepszym dowodem tego jest Tib, który napisał na czacie "gdyby to ode mnie zależało banowałbym za same podejrzenie trollowania".

Na koniec wspomnę, że wylogowywanie się z konta tylko do przeczytania shoutboxa jest niewygodne.
Księga Voodoo Arlekina

Awatar użytkownika
Gunter
Posty: 788
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 lut 2011
Zdrowie: 0
Waleczność: 0
Zręczność: 0
Percepcja: 0
Kontakt:

#112

Post autor: Gunter » 19 wrz 2020, 13:25

@Arlekin spójrz proszę na nazwę tematu, bo nie jest to właściwe miejsce na takie komentarze. Gracz który to zrobił został ukarany za złe zachowanie, mam nadzieję że pozostali także wyciągną z tego nauczkę i nie widzę powodu do dalszego komentowania. Temat zamknięty a posty przeniosę do właściwego działu.
Proszę też o niewyciąganie cytatów z czatu bez kontekstu :)

Awatar użytkownika
Arlekin
Posty: 94
Gatunek: Kot czarnołapy
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 30 cze 2017
Specjalizacja: Szaman poziom 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 10
Zręczność: 20
Percepcja: 60
Kontakt:

#113

Post autor: Arlekin » 19 wrz 2020, 13:41

Szkoda, że jedni jako karę dostają tylko ostrzeżenie a innych izoluje się od społeczności bezterminowo bez szansy obrony.

Lyanna pisze:
18 wrz 2020, 22:51
RÓWNI I RÓWNIEJSI!!!
Księga Voodoo Arlekina

Awatar użytkownika
Gunter
Posty: 788
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 lut 2011
Zdrowie: 0
Waleczność: 0
Zręczność: 0
Percepcja: 0
Kontakt:

#114

Post autor: Gunter » 19 wrz 2020, 13:53

Arlekin, na początku zostałeś wyproszony z forumowego discorda bo zaprosiłeś tam Claya, którego spamu każdy miał dość, a jest jasno napisane że zaproszenia dają tylko admini. Na tym by się skończyło. Zacząłeś jednak wyzywać ludzi na czacie, więc dostałeś na niego blokadę. Możesz bez problemu pisać na pogaduszkach i innych tematach offtopowych, więc nie jesteś odizolowany.

Awatar użytkownika
Tendai
Posty: 379
Gatunek: leff
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 20 lis 2019
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
łowca 1
Łowca 1
bawół
Bawół
Zdrowie: 70
Waleczność: 55
Zręczność: 60
Percepcja: 35
Kontakt:

#115

Post autor: Tendai » 19 wrz 2020, 14:06

Nie wiem czy dobrze mi się wydaje ale mu chodzi chyba o Lyanne? i jej sytuacje?
mały Obrazek podrostek Obrazek dorosły
Obrazek
We live, we love, we lie

Awatar użytkownika
Arlekin
Posty: 94
Gatunek: Kot czarnołapy
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 30 cze 2017
Specjalizacja: Szaman poziom 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 10
Zręczność: 20
Percepcja: 60
Kontakt:

#116

Post autor: Arlekin » 19 wrz 2020, 14:48

Nie obrażałem. Napisałem ripostę "Nie zesraj się".
Taka Enasalin co obraża ma już z dwa ostrzeżenia za obrażanie na czacie a blokady jak nie dostała tak nie dostanie zgodnie z prawem przez was uznawanym:
RÓWNI I RÓWNIEJSI


Bezterminowa izolacja. Nie podano żadnej daty, która wskazywałaby, że to faktycznie jest kara albo nauczka. Wykluczono mnie z pewnych części życia forum, do których większe prawa ma gość bez konta czyt. samo widzenie wiadomości na sb.


Tak tu wyglądają "kary" dla nowych. Poczytajcie, sami oceńcie.
@Kioo
@Felix
@Yeti
Księga Voodoo Arlekina

Awatar użytkownika
Gunter
Posty: 788
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 lut 2011
Zdrowie: 0
Waleczność: 0
Zręczność: 0
Percepcja: 0
Kontakt:

#117

Post autor: Gunter » 19 wrz 2020, 14:58

Proszę, nie przekrecaj bo to nie była wcale jedna riposta. Zaraz się dokopię do historii czatu i wstawię screeny

Awatar użytkownika
Gunter
Posty: 788
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 lut 2011
Zdrowie: 0
Waleczność: 0
Zręczność: 0
Percepcja: 0
Kontakt:

#118

Post autor: Gunter » 19 wrz 2020, 15:05

Proszę bardzo: pisałam żebyś napisał do mnie na priv i wszystko wyjaśnimy. Wolałeś rzucać bluzgami tylko dlatego że gracze nie dali ci linku do discorda, który dają tylko admini.


Awatar użytkownika
Lyanna
Valarjar
Valarjar
Posty: 1021
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 04 wrz 2016
Specjalizacja:
łowca 3
Łowca 3
zebra
Zebra
krokodyl
Krokodyl
słoń
Słoń
survivalista
Przewodnik
Zdrowie: 35
Waleczność: 58
Zręczność: 66
Percepcja: 38
Kontakt:

#119

Post autor: Lyanna » 19 wrz 2020, 15:43

Odniosę się do tej sytuacji. Chociaż niektóre osoby latają mi co prawda koło d*py to za takie coś powinien być jakiś ost? No, ale oczywiście nie mnie oceniać. Plus muszę zgłosić, że kilka osób napisało mi, że również myślało, że Hex jest trollem, mam ich teraz wydać żeby również dostali osty? Widzę, że administracji sprawia przyjemność wyciąganie konsekwencji z cudzych PRYWATNYCH wiadomości NIE toczonych na samym forum.
Obrazek

Awatar użytkownika
Arlekin
Posty: 94
Gatunek: Kot czarnołapy
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 30 cze 2017
Specjalizacja: Szaman poziom 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 10
Zręczność: 20
Percepcja: 60
Kontakt:

#120

Post autor: Arlekin » 19 wrz 2020, 16:28

Nagadywania publiczne było problemem kiedy jeszcze nie miałem bana na discorda. Dobrze wiedzieć, że później przerzuciliście się na prywatne nagadywanie bo tego nie można kontrolować.
Potem izolowanie od społeczności za podejrzenie bycia trollem.
Teraz blokowanie innym graczom aspektów gry bo się między sobą nagadaliście, że ktoś jest trollem.
Kolejne będą bany bo nagadaliście się między sobą i wydaje się wam że ktoś (zwłaszcza nowy) jest trollem.
Oczywiście to wy będziecie decydować na discordzie między sobą kto jest trollem. To się nazywa kółeczko adoracji.


Na sb padł cytat, że na starym Klu było kółeczko wzajemnej adoracji. Na nowym też jest tylko skład inny.
Księga Voodoo Arlekina

Odpowiedz

Wróć do „Archiwum ogłoszeń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości