x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Sawanna [Koto i Ragir]

Awatar użytkownika
Koto
Posty: 53
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 17 kwie 2018
Waleczność: 20
Zręczność: 60
Percepcja: 40
Kontakt:

Sawanna [Koto i Ragir]

#1

Post autor: Koto » 21 cze 2019, 15:27

Południowa część lwiej ziemii gdzie rzeki wychodzące z bagien wpływają na szlachetną ziemię oblaną słońcem. Przestraszył się nie na żarty. Wódz, który łatwo traci nerwy to władca, który omyłkowo może urwać głowę swoim podwładnym. Mimo, że nie doszło do żadnych łapoczynów to Koto nadal czuł strach przed agresywną reakcją Kanclerza. Może strach to złe słowo ale w momencie gdy pozwolono mu odejść czmychnął byle dalej od lwiej skały. Obawiał się, że jego bezczelne wystąpienie zasłużyło na jakąś puentę. Dlatego szedł wzdłuż, rzeki tak długo aż odgłosy warczących lwów zupełnie ucichły.
Nie zamierzał opóścić lwiej ziemii, o nie! Może nie wiele pamiętał ale przez te kilka dni bytowania tu udało mu się zjeść przynajmniej połowę tego co przez resztę życia. Jeśli okazjonalny strach a nawet lanie są ceną za taki dobrobyt to był gotowy zapłacić tę cenę.
Wędrując doszedł do miejsca, w którym sceneria wydawała rozciągać sawanne po horyzont. Zasiadł na jednej z wydm wygodnie rozciągając się na słońcu. Nie położył jednak głowy a obserwował krajobraz powoli relaksując się.

@Ragir
Wygląd:
Smukły lew, który dopiero co wkracza w swoje młodzieńcze lata. Ma dość ciemne umaszczenie ale nie jest to brąz. Raczej coś pomiędzy złotem i brązem. Ciało pokrywa trochę blizn co jest o tyle dziwne, że lew jest jeszcze młody. Przez to sierść nie rośnie na nim równomiernie i wydaje się jakby miał dziurki w swym poszyciu. Największa z blizn umieszczona jest na lewej łopatce i wygląda jakby była tam celowo. Sierść jest w niektórych miejscach wytarta jakby się obtarł lub nie miał zbyt dobrej diety. Ma też zielone oczy a końcówka ogona wydaje się nieco wystrzępiona.

Awatar użytkownika
Ragir
Król
Król
Posty: 926
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 sie 2016
Specjalizacja:
rzemieślnik 3
Rzemieślnik 3
zbrojmistrz
Zbrojmistrz
zbieracz
Zbieracz
garbarz
Garbarz
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 69
Zręczność: 59
Percepcja: 30

#2

Post autor: Ragir » 21 cze 2019, 18:31

Kręciłem się po różnych terenach tak tez trafiłem tutaj. Nie wchodziłem jednak na tereny sawanny, nie miałem ochoty nagle dostać zlotu lwioziemskich paranoików i debili. nie miałem dobrej opinii o nich. Jak do tej pory miałem głownie negatywne doświadczenie z nimi. Dostrzegłem jakiegoś młodego samca. Lekko zastrzygłem uchem.
-Wszystko w porządku?- Rzuciłem mocniejszym głosem patrząc się na niego. Nie zbliżałem sie i byłem bliżej granicy.

Awatar użytkownika
Koto
Posty: 53
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 17 kwie 2018
Waleczność: 20
Zręczność: 60
Percepcja: 40
Kontakt:

#3

Post autor: Koto » 21 cze 2019, 22:13

Wpatrując się przez pewien czas w przestrzeń Koto uspokoił się ale i zapomniał. Nagle rozbrzmiewający głos sprawił, że nieco podskoczył. Nie spłoszył się jednak tylko wbił łapy w wydmę jakby trzymał się jej kurczowo pomimo silnego wiatru. Spojrzał na lwa który wędrował po sawannie i zamarł wpatrując się w niego dłuższą chwilę. Wydawało się, że oceniał przez chwile czy nie powinien czmychnąć.
Tak,Powiedział w końcu śledząc lwa szmaragdowymi oczyma. Jesteś z lwiej ziemii? Zapytał bo jego "troska" właśnie to sugerowała a Koto nie rozpoznawał go. Co prawda nie znał wszystkich lwioziemców ale tego lwa cieżko było nie zauważyć.
Wygląd:
Smukły lew, który dopiero co wkracza w swoje młodzieńcze lata. Ma dość ciemne umaszczenie ale nie jest to brąz. Raczej coś pomiędzy złotem i brązem. Ciało pokrywa trochę blizn co jest o tyle dziwne, że lew jest jeszcze młody. Przez to sierść nie rośnie na nim równomiernie i wydaje się jakby miał dziurki w swym poszyciu. Największa z blizn umieszczona jest na lewej łopatce i wygląda jakby była tam celowo. Sierść jest w niektórych miejscach wytarta jakby się obtarł lub nie miał zbyt dobrej diety. Ma też zielone oczy a końcówka ogona wydaje się nieco wystrzępiona.

Odpowiedz

Wróć do „Zakończone”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości