x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Poszukiwania do gry

Awatar użytkownika
Bjarma
Posty: 32
Gatunek: lew afrykański
Płeć: Samica
Data urodzenia: 11 mar 2013
Zdrowie: 100
Waleczność: 55
Zręczność: 60
Percepcja: 35
Kontakt:

Re: Poszukiwania do gry

#71

Post autor: Bjarma » 16 sie 2019, 13:13

Z chęcią rozegram jakiś wąteczek poboczny, przy czym takie spotkanie musiałoby się odbyć poza granicami krainy, jako że Bjarma ledwo tu przybyła. Może to być zwyczajne zapoznanie się na spontanie, a możemy dopisać sobie do tego jakieś ciekawe okoliczności. Bjarma rozbijała się przez ostatnie powiedzmy dwa lata w różnych zakątkach i w najróżniejszym towarzystwie, więc myślę, ze nietrudno będzie coś wymyślić. Może próbowała ci coś ukraść na czyjeś zlecenie? Może robiła za przydupasa komuś, kto groził ci dekapitacją, a teraz spotykasz ją samą i chcesz wyrazić pogardę wobec jej rodzaju lwów, a okazuje się ostatecznie, że wcale nie jest taka zła? A może w efekcie trochę się pogryziemy? Może znalazłeś ją ranną i osłabioną i musi liczyć na twoją dobrą wolę, żebyś jej przypadkiem nie dobił? A może ona znalazła ciebie? Może przepędziłeś hieny, które omal nie dobrały się już do jej mięsa? Jestem naprawdę otwarta na - niemal - wszystko, więc zapraszam na pw czy na discord ♡
Obrazek

Awatar użytkownika
Nechbet
Posty: 37
Gatunek: lew afrykański
Płeć: Samica
Data urodzenia: 14 gru 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 40
Zręczność: 40
Percepcja: 70
Kontakt:

#72

Post autor: Nechbet » 18 sie 2019, 11:50

ktoś chętny na początek Nechbet w krainie? preferowałabym może spotkanie gdzieś na pustkowiach ^^ brzydula idzie od północy w stronę południa i szuka swojego kuzyna. może ktoś chciałby razem z nią powędrować w stronę oazy?

Awatar użytkownika
Aravis
Posty: 11
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 08 lut 2015
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 40
Percepcja: 50
Kontakt:

#73

Post autor: Aravis » 27 sie 2019, 21:14

Zapraszam na fabułę c:
viewtopic.php?f=53&p=14083#p14083

Awatar użytkownika
Saoirse
Posty: 54
Gatunek: lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 23 lis 2015
Waleczność: 65
Zręczność: 40
Percepcja: 45
Kontakt:

#74

Post autor: Saoirse » 30 sie 2019, 14:22

zapraszam, siędzę i czekam :) viewtopic.php?f=79&t=820

Awatar użytkownika
Lyanna
Valarjar
Valarjar
Posty: 1021
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 04 wrz 2016
Specjalizacja:
łowca 3
Łowca 3
zebra
Zebra
krokodyl
Krokodyl
słoń
Słoń
survivalista
Przewodnik
Zdrowie: 35
Waleczność: 58
Zręczność: 66
Percepcja: 38
Kontakt:

#75

Post autor: Lyanna » 14 wrz 2019, 23:22

Nowa królowa Szkarłatnych Grzyw chętnie zwerbuje świeżej krwi w szeregi swojego stada! Wszyscy mile widziani! Zapraszam na fabułę jak i wątki poboczne, pisać priv!
Obrazek

Awatar użytkownika
Invicta
Posty: 25
Gatunek: lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 20 kwie 2015
Zdrowie: 100
Waleczność: 55
Zręczność: 55
Percepcja: 40
Kontakt:

#76

Post autor: Invicta » 15 wrz 2019, 9:10

Zapraszam na PW - chętnie się spotkam. Najlepiej z samicą, ale to nie warunek :P może też jakiś werbunek, chociaż na razie mam problem z wyborem stada.

Awatar użytkownika
Mti
Posty: 48
Gatunek: Fenek
Płeć: Samica
Data urodzenia: 13 kwie 2015
Zdrowie: 100
Waleczność: 15
Zręczność: 50
Percepcja: 20
Kontakt:

#77

Post autor: Mti » 18 wrz 2019, 22:05

Jeśli ktoś by chciał jakąś szybką fabułę z liskiem to zapraszam tutaj: viewtopic.php?f=52&t=571&p=15310#p15310 .

Awatar użytkownika
Hazir
Posty: 76
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 01 gru 2016
Waleczność: 50
Zręczność: 50
Percepcja: 50
Kontakt:

#78

Post autor: Hazir » 27 wrz 2019, 12:32

Po dłuższej nieobecności i po zmianie właściciela Hazir chętnie spotka się z jakąś dobrą (albo i też nie) duszyczką. Miejsce do ustalenia. Zapraszam na PW! :)

Awatar użytkownika
Askari
Posty: 105
Gatunek: lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 28 sie 2014
Waleczność: 60
Zręczność: 50
Percepcja: 40
Kontakt:

#79

Post autor: Askari » 27 wrz 2019, 13:37

w sumie ja mogę, gdziekolwiek :P
Obrazek
Bring me the head of the lion king
Let me see the things he's seen.

Awatar użytkownika
Fatum
Posty: 46
Gatunek: gepard
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 24 lip 2017
Zdrowie: 100
Waleczność: 20
Zręczność: 70
Percepcja: 40

#80

Post autor: Fatum » 30 wrz 2019, 21:41

Cześć! Jestem tu nowy i wypada rozwinąć fabułę. Do głównej rozgrywki poszukuję kogoś, kto w miarę płynnie odpisuje wieczorami. Ogółem jestem otwarty na kilka fabuł na raz, poradzę sobie. ;P
Szczegółowo interesuje mnie:
° ktoś na wyprawę z MG.
° samica, która zawróci Fatumowi w głowie bez wzajemności.
° ktoś do wprowadzenia w świat stad.
° kumpel do wkurzania.
Oczywiście pozostaję otwarty na inne propozycje. Zapraszam na pw. :)
XD Raz, dwa trzy...
...gonisz Ty! :cat:

Albo ja?
Berek!

Odpowiedz

Wróć do „Archiwum ogłoszeń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości