x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Strumień Młodości /miejsce wyjątkowe/

Wysokie drzewa, sięgające nieba swymi potężnymi konarami oraz rozłożyste krzewy tworzą trudne do przebycia szlaki. Mimo to las tętni życiem i napotkać tu można wiele drobnych zwierząt mieszkających wśród zarośli. Przez gęste liście do ziemi docierają tylko pojedyncze promienie światła słonecznego i panuje delikatny chłód.

Regulamin forum
Teren stada jest strzeżony przez członków stada i stadne NPC. W związku z tym trudno dostać się na niego niepostrzeżenie i należy odczekać 24 h po wejściu żeby opuścić teren stada.

Kary i negatywne efekty
  • podróżujące po terenach leśnych postacie mogą się zgubić
Awatar użytkownika
Zawadi
Posty: 172
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 25 wrz 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Kontakt:

Re: Strumień Młodości

#131

Post autor: Zawadi » 21 mar 2020, 19:07

Rea wywarła na Zawadi dobre wrażenie, chociaż obie lwice znały się już wcześniej, należąc do jednego stada. Ponieważ zawsze lgnęła do towarzystwa, rozmowa z miłą towarzyszką sprawiła, że uśmiech nie schodził z jej pyska. Szkoda tylko, że dowiedziała się tak mało. Ciekawość Zawadi nakazywała jej zdobyć jak najwięcej informacji.
Brązowa cały czas szła obok Silvera, ramię w ramię, niespiesznym krokiem. Kroki odbijały się głucho o ziemię, natomiast wiatr muskał jej pyszczek. Zawi rozejrzała się wokół, podziwiając piękny krajobraz. Właśnie takiego spokoju pragnęła. Zmrużyła oczy, ciesząc się tą chwilą. Podchodząc do strumienia, również nachyliła się, by napić wody. Była chłodna i ugasiła jej pragnienie.
- Prawda. Jest tutaj ślicznie. - odpowiedziała, z uśmiechem na pysku.
Ten uśmiech natychmiast ją opuścił, gdy dostrzegła powagę w oczach swojego towarzysza. Natychmiast zaczęła podejrzewać, że stało się coś złego. Zaszurała łapą po ziemi, co było właściwie już jej nawykiem, kiedy się denerwowała.
- J-jasne. - westchnęła cicho, marszcząc przy tym odrobinę brwi. - Zrobiłam coś złego?
Obrazek

Awatar użytkownika
Silver Hunter
Posłaniec
Posłaniec
Posty: 803
Gatunek: Gepard grzywiasty
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 25 lip 2017
Specjalizacja:
łowca 1
Łowca 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 39
Zręczność: 61
Percepcja: 35
Kontakt:

#132

Post autor: Silver Hunter » 22 mar 2020, 16:51

- Och nie - pokręcił energicznie głową. - Ja tylko... - wziął głęboki wdech. - Chodzi o to, że od naszego pierwszego spotkania stale o Tobie myślę. Cały czas jesteś obecna w moich myślach i zaprzątasz moją uwagę. Ja... chyba się w Tobie zakochałem - wyznał popatrzywszy prosto w jej wyraziste oczy, przypominające swą głęboko niebieską barwą niezbadane głębie oceanu, które tak bardzo mu się podobały, przykuwając jego uwagę.
Zaczekaj nad brzegiem rzeki - wkrótce przypłynie ciało twojego wroga.

Obrazek

Awatar użytkownika
Zawadi
Posty: 172
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 25 wrz 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Kontakt:

#133

Post autor: Zawadi » 22 mar 2020, 20:56

Trochę jej ulżyło, gdy okazało się, że to co chciał jej wyznać Silver, nie było spowodowane niczym, co mogłaby źle zrobić. Jednak jej czujność nie minęła, a ciekawość stała się jeszcze większa. Wpatrywała się w swojego towarzysza pięknymi, błękitnymi oczami, które były jej największym atutem.
- Ja nie gryzę. - zaśmiała się, by jakoś przełamać napiętą atmosferę i swój lekki niepokój.
Słów, które wypowiedział Silver, kompletnie się nie spodziewała. Wpatrywała się w niego, nie wiedząc co odpowiedzieć, ze zdziwieniem w oczach. On się w niej zakochał? Nie znała poczucia miłości, to uczucie było jej od pewnego czasu kompletnie obce, nie miała w nim doświadczenia. Może dlatego nic wcześniej nie zauważyła?
- Naprawdę? B-bardzo mi miło. - szepnęła, spuszczając odwracając z nieśmiałością łepek.
Poczuła niesamowite emocje, które wprost czyniły ją szczęśliwą i nie chciała się ich pozbywać.
Obrazek

Awatar użytkownika
Silver Hunter
Posłaniec
Posłaniec
Posty: 803
Gatunek: Gepard grzywiasty
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 25 lip 2017
Specjalizacja:
łowca 1
Łowca 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 39
Zręczność: 61
Percepcja: 35
Kontakt:

#134

Post autor: Silver Hunter » 23 mar 2020, 17:50

- No... tak. Jesteś dla mnie wyjątkowa i bardzo bym chciał, żeby nasza znajomość przerodziła się w coś więcej, ponieważ nigdy dotąd nie spotkałem kogoś takiego jak Ty, do kogo czułbym to, co czuję do Ciebie. Przy Tobie czuję się inaczej. Wydaje mi się, że mógłbym wszystko, kiedy jesteś obok mnie. Twoja obecność sprawia, że moje życie nabiera sensu i barw. Jesteś wspaniałą lwicą, Zawadi - oznajmił kładąc łapę na jej łapie. - Naprawdę wspaniałą - dodał cicho spoglądając na nią z łagodnością i uczuciem.
Zaczekaj nad brzegiem rzeki - wkrótce przypłynie ciało twojego wroga.

Obrazek

Awatar użytkownika
Zawadi
Posty: 172
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 25 wrz 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Kontakt:

#135

Post autor: Zawadi » 24 mar 2020, 19:39

Odwrócenie głowy było najlepsze, co w tej całej sytuacji mogła zrobić, czując na nowo powracającą nieśmiałość, oraz wiele niesamowitych uczuć, które dawały o sobie znać. Wiedziała, że gdyby skupiła się na oczach swojego towarzysza, zatonęłaby w ich głębi i nie mogłaby wszystkiego na spokojnie przemyśleć. Czy jednak w tej sytuacji potrzebowała chwili do namysłów? Pierwszy raz ktoś wyznał jej miłość, a to było takie cudowne, że nie chciała, by ta chwila kiedykolwiek minęła. Pragnęła czuć się kochaną.
- Też jesteś dla mnie ważny, jesteś moim bohaterem. - szepnęła, czując jego łapę na tej swojej. Dopiero wtedy spojrzała na niego niebieskimi oczami. - D-dziękuję. C-chciałabym zobaczyć, jak to się potoczy.
Przybliżyła się bliżej, wtulając pyszczek w jego sierść.
Obrazek

Awatar użytkownika
Silver Hunter
Posłaniec
Posłaniec
Posty: 803
Gatunek: Gepard grzywiasty
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 25 lip 2017
Specjalizacja:
łowca 1
Łowca 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 39
Zręczność: 61
Percepcja: 35
Kontakt:

#136

Post autor: Silver Hunter » 25 mar 2020, 16:35

- Dołożę wszelkich starań, żebyś była ze mną szczęśliwa. Chciałbym żebyś ze mną zamieszkała. Oczywiście nie teraz, tylko wtedy, gdy będziesz na to gotowa - zapewnił ją pospiesznie, żeby nie pomyślała, że usiłuje wywrzeć na nią jakiś nacisk. Kiedy wtuliła pyszczek w jego sierść, objął ją łapą i mocno przytulił. - Dziękuję Ci za to, że jesteś - wyszeptał wprost do jej ucha, polizawszy ją czule w policzek.
Zaczekaj nad brzegiem rzeki - wkrótce przypłynie ciało twojego wroga.

Obrazek

Awatar użytkownika
Zawadi
Posty: 172
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 25 wrz 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Kontakt:

#137

Post autor: Zawadi » 25 mar 2020, 17:25

- Ale ja jeszcze nie powiedziałam, że zgadzam się być twoją partnerką. - mruknęła z rozbawieniem, zanim wtuliła pyszczek w jego sierść. - Najpierw musisz mi powiedzieć, czy będziesz zawsze przy mnie, cokolwiek by się miało wydarzyć, chroniąc mnie i kochając? Tylko tego potrzebuję, by być szczęśliwa.
Uśmiechnęła się zadowolona, gdy polizał ją czule w policzek. Odwzajemniła gest, liżąc go w pyszczek.
Obrazek

Awatar użytkownika
Silver Hunter
Posłaniec
Posłaniec
Posty: 803
Gatunek: Gepard grzywiasty
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 25 lip 2017
Specjalizacja:
łowca 1
Łowca 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 39
Zręczność: 61
Percepcja: 35
Kontakt:

#138

Post autor: Silver Hunter » 26 mar 2020, 16:16

- Ma się rozumieć. Inaczej nie proponowałbym Ci wspólnego zamieszkania - roześmiał się wesoło. - Nie wyobrażam sobie, aby mogło być inaczej. Chcę z Tobą być, by Cię chronić i dawać Ci wszystko, co najlepsze, bo wiem że na to zasługujesz - dodał z powagą popatrzywszy czule w jej piękne oczy.
Zaczekaj nad brzegiem rzeki - wkrótce przypłynie ciało twojego wroga.

Obrazek

Awatar użytkownika
Zawadi
Posty: 172
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 25 wrz 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Kontakt:

#139

Post autor: Zawadi » 27 mar 2020, 20:50

- W takim razie się zgadzam i obiecuję, że też będę cię chronić. - zamruczała, czując przyjemne uczucie i spoglądając na niego. - Chyba to początek czegoś pięknego.
Ponownie wtuliła się w jego sierść.
Obrazek

Awatar użytkownika
Silver Hunter
Posłaniec
Posłaniec
Posty: 803
Gatunek: Gepard grzywiasty
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 25 lip 2017
Specjalizacja:
łowca 1
Łowca 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 39
Zręczność: 61
Percepcja: 35
Kontakt:

#140

Post autor: Silver Hunter » 28 mar 2020, 14:53

- Z pewnością. Zawsze marzyłem o poznaniu takiej lwicy jak Ty. Już obawiałem się, że nigdy takiej nie znajdę. W końcu ideały ponoć nie istnieją, a Ty jesteś prawdziwym ideałem - oznajmił tuląc ją do siebie. Był bardzo szczęśliwy. Przepełniała go prawdziwa radość i szczęście, jakich jeszcze nigdy nie zaznał.
Zaczekaj nad brzegiem rzeki - wkrótce przypłynie ciało twojego wroga.

Obrazek

Odpowiedz

Wróć do „Las”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości