x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Strumień Młodości /miejsce wyjątkowe/

Wysokie drzewa, sięgające nieba swymi potężnymi konarami oraz rozłożyste krzewy tworzą trudne do przebycia szlaki. Mimo to las tętni życiem i napotkać tu można wiele drobnych zwierząt mieszkających wśród zarośli. Przez gęste liście do ziemi docierają tylko pojedyncze promienie światła słonecznego i panuje delikatny chłód.

Regulamin forum
Teren stada jest strzeżony przez członków stada i stadne NPC. W związku z tym trudno dostać się na niego niepostrzeżenie i należy odczekać 24 h po wejściu żeby opuścić teren stada.

Kary i negatywne efekty
  • podróżujące po terenach leśnych postacie mogą się zgubić
Awatar użytkownika
Ignis
Posty: 709
Gatunek: Panthera Leo
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 sie 2018
Specjalizacja:
wojownik 3
Wojownik 3
Niezłomna wola
Potęga Przodków
Pierwotny Szał
Szarża
Kościana Skóra
Kościana skóra
rzemieślnik 3
Rzemieślnik 3
garbarz
Z jednej nici
recykling
Recykling
garbarz
Garbarz
garbarz
Bez dna
garbarz
Jubiler
garbarz
Złote łapy
zbrojmistrz
Zbrojmistrz
piromanta
Piromanta
Zdrowie: 100
Waleczność: 75
Zręczność: 70
Percepcja: 30
Kontakt:

Re: Strumień Młodości

#171

Post autor: Ignis » 23 maja 2020, 14:43

Ignis na chwilę ucichł, żeby zebrać myśli.
- Odpowiadając na twoje pierwsze pytanie... nie znam go, ale słyszałem o nich od jednego najemnika który się tutaj kręci - Powiedział, siadając obok lwa.
- A na drugie... to tak, byłem tu wcześniej, nawet zostałem zaprowadzony do Lwiej Skały. Jednak przybyłem tu w jednym celu, więc nie skupiałem się na rozglądaniu i podziwianiu widoków - Odpowiedział w dalszym ciągu rozglądając się co jakiś czas po okolicy, ładnie tu było.
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Ganju
Posty: 449
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 sty 2018
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 50
Kontakt:

#172

Post autor: Ganju » 23 maja 2020, 15:07

Ignis na chwilę i zaczął się rozglądać. Dało się zauważyć, że się zamyślił jednak zaraz odpowiedział na pytania zielonookiego.
- Najemnik? Jest tu taki? - zapytał ze zdziwieniem. Wszak poznał już wiele zwierząt na Lwiej Ziemi jednak nigdy o takim osobniku nie słyszał. - Ja kiedy tu dotarłem zaraz zaprzyjaźniłem się z gepardem o imieniu Silver oraz lwicą Zawadi. Tak się z nimi zagadałem, że w sumie też nie miałem okazji się dobrze rozejrzeć po okolicy - dodał Ganju i również zaczął podziwiać otaczającą ich przyrodę
Ostatnio zmieniony 23 maja 2020, 17:14 przez Ganju, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ignis
Posty: 709
Gatunek: Panthera Leo
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 sie 2018
Specjalizacja:
wojownik 3
Wojownik 3
Niezłomna wola
Potęga Przodków
Pierwotny Szał
Szarża
Kościana Skóra
Kościana skóra
rzemieślnik 3
Rzemieślnik 3
garbarz
Z jednej nici
recykling
Recykling
garbarz
Garbarz
garbarz
Bez dna
garbarz
Jubiler
garbarz
Złote łapy
zbrojmistrz
Zbrojmistrz
piromanta
Piromanta
Zdrowie: 100
Waleczność: 75
Zręczność: 70
Percepcja: 30
Kontakt:

#173

Post autor: Ignis » 23 maja 2020, 15:22

Ganju się wyraźnie zdziwił, w sumie to nie zaskoczyło Ignisa, pewnie tego najemnika gdzieś wybyło.
- Tak, nazywa się chyba... Haki. Pracuje tu dla Radcy Jasira... kimkolwiek on jest, jednak ponoć bardzo wpływowy lew tutaj. Po za tym nieźle się tu ustawił, a przynajmniej tak mi opowiadał - Powiedział, nie była to chyba żadna tajemnica, a nawet jeśli była to właśnie Ganju ją poznał.
- Wygląda na to, że mieszkańcy Lwiej Ziemi są bardziej przyjaźnie nastawieni do obcych... - Rzekł - ...skoro nie grozili ci, że za chwilę cię rozerwą na strzępy - Dokończył, z jakiegoś powodu to było delikatnie podejrzane, ale skoro go nie zaatakowali to pewnie rzeczywiście reprezentowali tych "dobrych" z opowieści Hakiego.
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Ganju
Posty: 449
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 sty 2018
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 50
Kontakt:

#174

Post autor: Ganju » 23 maja 2020, 17:28

Kiedy zielonooki tak się rozglądał jego wzrok zatrzymał się na Lwiej Skale, którą było widać w oddali. Ganju był bardzo ciekaw jak tam jest. Wiele słyszał o tym miejscu ale jeszcze nigdy nie było mu dane tam się dostać. Mam nadzieję, że będę mógł dołączyć do stada powiedział sobie w myślach.
- Haki? Jeszcze nigdy o nim nie słyszałem - odparł młody lew w kierunku towarzysza
Był bardzo ciekawy czy kiedyś go już spotkał. - Tak, są zaskakująco mili dla obcych. Sam się zdziwiłem - powiedział jednocześnie się przeciągając. Wszak był trochę zmęczony. - Czyżbyś mówił o spotkaniu z przemiłą Lyanną? - głośno się roześmiał
Obrazek

Awatar użytkownika
Ignis
Posty: 709
Gatunek: Panthera Leo
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 sie 2018
Specjalizacja:
wojownik 3
Wojownik 3
Niezłomna wola
Potęga Przodków
Pierwotny Szał
Szarża
Kościana Skóra
Kościana skóra
rzemieślnik 3
Rzemieślnik 3
garbarz
Z jednej nici
recykling
Recykling
garbarz
Garbarz
garbarz
Bez dna
garbarz
Jubiler
garbarz
Złote łapy
zbrojmistrz
Zbrojmistrz
piromanta
Piromanta
Zdrowie: 100
Waleczność: 75
Zręczność: 70
Percepcja: 30
Kontakt:

#175

Post autor: Ignis » 23 maja 2020, 17:47

- Dokładnie - Odparł uśmiechając się.
Po czym podążył za spojrzeniem Ganju które przez dłuższą chwilę było skupione na Lwiej Skale.
- Jak myślisz, gdyby do Lwiej Skały wprowadziły się gepardy albo małpy to nadal by była to Lwia Skała ? - Zapytał się uśmiechając pod nosem, chociaż nazwa pochodziła już od dawien dawna i pewnie stała się już częściom tradycji to nadal miał w głowie spostrzeżenie tego najemnika, co go trochę bawiło oraz zastanawiało...
- Słyszałeś w ogóle kiedyś o radcy albo kanclerzu ? - Zapytał się młodego lwa, Ignis osobiście nigdy nie słyszał takich określeń, ale może dla innych było to normalne.
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Ganju
Posty: 449
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 sty 2018
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 50
Kontakt:

#176

Post autor: Ganju » 23 maja 2020, 18:29

Po chwili Ignis również zaczął spoglądać tam gdzie Ganju. Lwia Skała miała w sobie to coś co chyba przyciągało każdy wzrok. Była naprawdę monumentalna. Nie mieściło się w głowie, że natura mogła tak uformować skały.
- He he, dobre pytanie. Gepardzia skała? Nie, to już nie brzmi tak to dobrze jak Lwia Skała - odparł uśmiechając się do towarzysza - Nie, nie słyszałem ale domyślam się, że muszą być to ważne osobistości - dodał i z zaciekawieniem czekał na odpowiedź gdyż domyślił się, że Ignis zapewne coś o nich wie skoro zaczął ten temat.
Obrazek

Awatar użytkownika
Silver Hunter
Posłaniec
Posłaniec
Posty: 803
Gatunek: Gepard grzywiasty
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 25 lip 2017
Specjalizacja:
łowca 1
Łowca 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 39
Zręczność: 61
Percepcja: 35
Kontakt:

#177

Post autor: Silver Hunter » 23 maja 2020, 19:07

Jakiś czas później Silver wybrał się ze swą ukochaną na spacer do lasu. W pobliżu strumienia, przy którym wyznał jej swoją miłość, natknęli się na dwa młode lwy. Jednego z nich zdążyli już poznać.
- Witaj Ganju - uśmiechnął się do lwa z krwawymi szramami przebiegającymi wzdłuż jego zielonych oczu. - Co tu porabiasz? - zapytał. - A Ty kim jesteś? - przeniósł spojrzenie na żółtego lwa z gęstą, kasztanową grzywą, który również miał blizny w okolicy oka, choć nieco mniej rzucające się w oczy od szram Ganju.
Zaczekaj nad brzegiem rzeki - wkrótce przypłynie ciało twojego wroga.

Obrazek

Awatar użytkownika
Zawadi
Posty: 172
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 25 wrz 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Kontakt:

#178

Post autor: Zawadi » 25 maja 2020, 0:24

Zawadi podążała u boku partnera, zadowolona, że ponownie docierają do miejsca, budzącego tyle miłych wspomnień i wspólnych uczuć. Gdy jednak znajdowali się dość blisko, by jej wzrok wychwycił dwójkę osobników swojego gatunku, zjeżyła sierść i wysunęła pazury, nie wiedząc czego się spodziewać. Wróciła czujność, która od długiego czasu jej towarzyszyła. Lwica milczała dłuższy czas, zanim ostatecznie zdecydowała się uprzejmie przywitać.
- Witajcie.
Dalej czekała na ich odpowiedzi.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ignis
Posty: 709
Gatunek: Panthera Leo
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 sie 2018
Specjalizacja:
wojownik 3
Wojownik 3
Niezłomna wola
Potęga Przodków
Pierwotny Szał
Szarża
Kościana Skóra
Kościana skóra
rzemieślnik 3
Rzemieślnik 3
garbarz
Z jednej nici
recykling
Recykling
garbarz
Garbarz
garbarz
Bez dna
garbarz
Jubiler
garbarz
Złote łapy
zbrojmistrz
Zbrojmistrz
piromanta
Piromanta
Zdrowie: 100
Waleczność: 75
Zręczność: 70
Percepcja: 30
Kontakt:

#179

Post autor: Ignis » 25 maja 2020, 14:22

Po odpowiedzi Ganju Ignis zrozumiał, że te niecodzienne nazwy są pewnie wymysłem tutejszych zwierząt, albo nawet samych liderów. - To pewnie pomysł tutejszych mieszkańców... - Powiedział, kiedy na polanę weszły dwa nieznane mu zwierzęta. Gepard oraz Lwica, Czyżby to były te zwierzęta o których wspominał przed chwilą Ganju ? Zmierzali w ich stronę, czyżby kolejne spotkanie w tym dniu, chociaż wiedział, że Lwioziemcy są raczej przyjaźnie nastawieni, nie zaszkodziło zachować czujności. Po chwili nawet się okazało, że Gepard zna Ganju, więc mogło to być nawet prawdopodobne, że właśnie zawitali do nich Silver i Zawadi, ale na wszelki lepiej się upewnić.
- Witam, jestem Ignis - Odpowiedział za zadane mu pytanie - A z kim mam przyjemność ? - Zapytał się nieznajomych spokojnym głosem jak robił wcześniej.
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Ganju
Posty: 449
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 sty 2018
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 50
Kontakt:

#180

Post autor: Ganju » 25 maja 2020, 15:14

Kiedy tak Ganju i Ignis miło rozmawiali, zielonooki kątem oka dojrzał, że na polanie pojawili się gepard oraz lwica. Młodzieniec od razu ich poznał wszak były to te same zwierzęta, o których przed chwilą opowiadał.
- Witaj Silver. Witaj Zawadi. Miło znowu Was wiedzieć - odparł i uśmiechnął się do nich
Bardzo się ucieszył, że znowu mógł ich zobaczyć. Był im bardzo wdzięczny za okazaną wcześniej pomoc.
- Przyszliśmy tutaj zaznać trochę orzeźwienia bo jest stanowczo za gorąco - dodał po czym wstał gdyż trochę niegrzeczne było siedzieć kiedy Silver i Zawadi stali
Obrazek

Odpowiedz

Wróć do „Las”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości