x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Poszukiwany, poszukiwana.

Awatar użytkownika
Hexados
Posty: 75
Gatunek: Panthera leo
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 20 maja 2017
Zdrowie: 100
Waleczność: 65
Zręczność: 55
Percepcja: 30
Kontakt:

Poszukiwany, poszukiwana.

#1

Post autor: Hexados » 18 sie 2020, 18:44

Poszukuję, a może raczej chcę zostać odnalezionym przez chętnych do sesji.
Co w trawie piszczy?

Sesje główne:
- walki. Fajnie jest powalczyć, ale nie wszyscy lubią ginąć. Chcesz powalczyć na mniej poważnych warunkach, dać walce początek do rozpoczęcia przemiany swojej postaci lub stworzenia nowej relacji bądź motywu? Zapraszam.
- stado. Tu jestem otwarty na propozycje.




Sesje poboczne:
- marginesy skupiające się na aspektach poznawczych, wymiany informacji, interakcyjnych. Chcecie poznać Hexadosa lub pragniecie, aby poznał waszą postać? Zapraszam serdecznie. Relacje od przelotnych znajomości po wrogość na różnych fantazjach skończywszy ;)
- przejrzałem zarchiwizowane polowania i z chęcią rozegrałbym takowe. Twoja postać nie musi być lwem, z chęcią przyjmę tropiciela. Na początku zapolujemy na mniejsze zwierzęta, lecz z czasem dopadniemy większe gatunki.
- szkolenia, jesteś zainteresowany cyferkami? Chciałbyś podbić swoje statystyki i przy okazji dodać do nich przygodę, sprawdzić aby stały się czymś więcej niż liczbą? Zapraszam ;)


DAJ ZNAĆ ZOSTAWIAJĄC POSTA

Obrazek

Awatar użytkownika
Abraham
Posty: 14
Gatunek: Wielbłąd arabski
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 11 lis 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 35
Zręczność: 55
Percepcja: 50
Kontakt:

#2

Post autor: Abraham » 18 sie 2020, 19:04

Wziąłbym treninga jakiego co o nich dzisiaj żem czytał. Nie wiem tylko czy Abraham przeżyje i jest sens go expić i czy wytrzymałbyś z nim jeden na jeden xD

Awatar użytkownika
Nuzira
Posty: 357
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 22 paź 2016
Waleczność: 50
Zręczność: 40
Percepcja: 60
Kontakt:

#3

Post autor: Nuzira » 18 sie 2020, 19:12

Jeśli chodzi o stado to zaproponuję Szkarłatnych ;) Albo Mrocznych, tak wygląda na jednego z nich. Na oazę za puchaty :<

Awatar użytkownika
Hexados
Posty: 75
Gatunek: Panthera leo
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 20 maja 2017
Zdrowie: 100
Waleczność: 65
Zręczność: 55
Percepcja: 30
Kontakt:

#4

Post autor: Hexados » 18 sie 2020, 19:20

Nuzira pisze:
18 sie 2020, 19:12
Jeśli chodzi o stado to zaproponuję Szkarłatnych ;) Albo Mrocznych, tak wygląda na jednego z nich. Na oazę za puchaty :<
Za puchaty? Och, cios w samo serce puszystego lwa. Hexados nie jest puszysty tylko gruby/umięśniony puszysty³. Może sesyjka w takim razie, żeby puchaty dowiedział się nieco o SG fabularnie? :lion:
Abraham pisze:
18 sie 2020, 19:04
Wziąłbym treninga jakiego co o nich dzisiaj żem czytał. Nie wiem tylko czy Abraham przeżyje i jest sens go expić i czy wytrzymałbyś z nim jeden na jeden xD
Jak przeżyjesz to daj znać ;)

Awatar użytkownika
Abraham
Posty: 14
Gatunek: Wielbłąd arabski
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 11 lis 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 35
Zręczność: 55
Percepcja: 50
Kontakt:

#5

Post autor: Abraham » 18 sie 2020, 19:27

Może być ciężko w razie co zrobię nowego wielbłąda. Myślałem również nad zebrą i głupio ginąć pierwszego dnia gry.

Awatar użytkownika
Arlekin
Posty: 94
Gatunek: Kot czarnołapy
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 30 cze 2017
Specjalizacja: Szaman poziom 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 10
Zręczność: 20
Percepcja: 60
Kontakt:

#6

Post autor: Arlekin » 18 sie 2020, 21:45

Zgłaszam się na polowanko jako tropiciel :*
Księga Voodoo Arlekina

Awatar użytkownika
Mane
Posty: 865
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 01 mar 2014
Zdrowie: 81
Waleczność: 60
Zręczność: 50
Percepcja: 40
Kontakt:

#7

Post autor: Mane » 18 sie 2020, 22:06

Jakaś walka, jakaś szarpanina, jakieś porwanie przez Manea?

Może chce wstąpić do Bractwa, bo chyba by tam pasował. Mógłby nawet zostać niewolnikiem Manea, ale to chyba średni pomysł.

Awatar użytkownika
Hexados
Posty: 75
Gatunek: Panthera leo
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 20 maja 2017
Zdrowie: 100
Waleczność: 65
Zręczność: 55
Percepcja: 30
Kontakt:

#8

Post autor: Hexados » 18 sie 2020, 22:15

Może sesja zapoznawcza i opowiesz nieco Hexadosowi o MB? On nie zna okolicznych stad, a potem zobaczymy jak to się potoczy. Na fantazje kidnaperskie przyjdzie czas ;)

Awatar użytkownika
Mane
Posty: 865
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 01 mar 2014
Zdrowie: 81
Waleczność: 60
Zręczność: 50
Percepcja: 40
Kontakt:

#9

Post autor: Mane » 18 sie 2020, 22:24

A nie lepiej to... wszystko połączyć? Mogą być "fantazje kidnaperskie", jak to zostało przez Ciebie określone, mogą te fantazje być... trochę ostrzejsze, jeśli oczywiście chcesz. No i przy okazji może być i trochę rozmów, łącznie z opowiedzeniem o MB.

Jakby co to wysłałem również PW.

Awatar użytkownika
Arlekin
Posty: 94
Gatunek: Kot czarnołapy
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 30 cze 2017
Specjalizacja: Szaman poziom 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 10
Zręczność: 20
Percepcja: 60
Kontakt:

#10

Post autor: Arlekin » 18 sie 2020, 22:31

Jak mam fantazję z demonami to mogę liczyć na margines z Hexadosem w roli ofiary rytuału? To jest prawie jak porwanie tylko bez tortur.
Księga Voodoo Arlekina

Zablokowany

Wróć do „Archiwum ogłoszeń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości