x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Sparing [Piegus]

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2882
Kontakt:

Sparing [Piegus]

#1

Post autor: Mistrz Gry » 23 wrz 2023, 22:22

Bob pisze:
Bob poprosił zaprzyjaźnione stadko o rozgłoszenie wieści, że szuka chętnego, z którym będzie mógł wspólnie trenować walkę. Już dawno nie miał okazji szlifować umiejętności. Czas więc nadrobić zaległości. Na razie spacerował po sawannie, szukając kolorowych kwiatów, którymi przyozdabiał swój róg. Pogoda była idealna na spacer. Słońce świeciło wysoko i przygrzewało w grzbiet, a trawy szumiały cicho pod wpływem wiatru. Widział, że gdzieniegdzie w oddali pasły się inne zwierzęta, także korzystając z pięknej aury.
@Piegus
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Piegus
Strażnik
Strażnik
Posty: 367
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 12 cze 2019
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 65
Zręczność: 55
Percepcja: 30
Kontakt:

#2

Post autor: Piegus » 23 wrz 2023, 22:28

Po patrolu doszły od ptaków do niego nowiny. Trening walki? Brzmiał dla piegowatego bardzo ciekawie. Chciał być dobrym wojownikiem a jak to uzyskać jak nie trenując? Dopytał się gdzie znajdzie ów Boba. Nie znał go, zresztą wielu zwierząt nie znał.
-Hej, to ty jesteś Bob?- Zapytał podchodząc do wielkoluda.
-Ja jestem Piegus i słyszałem, że Bob szuka kogoś do wspólnego treningu- Wolał wytłumaczyć powód zaczepki.

@Mistrz Gry

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2882
Kontakt:

#3

Post autor: Mistrz Gry » 23 wrz 2023, 22:37

Bob pisze:
Odwrócił się i przywitał lwa szerokim uśmiechem.
- Tak, to ja! - odpowiedział, ciesząc się z przybycia gościa.
- Zgadza się. Ale nie chciałbym ci przypadkiem zrobić krzywdy, a jesteś dość mały. To znaczy w porównaniu ze mną. Na pewno jesteś silny i mężny i duży jak na lwa. - mówił zmieszany. Ostatnie czego chciał to urazić gościa na samym początku znajomości
- Po prostu nie miej mi za złe, jeśli zrobię ci parę siniaków, dobrze? I jak mam cię nazywać?

@Piegus
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Piegus
Strażnik
Strażnik
Posty: 367
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 12 cze 2019
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 65
Zręczność: 55
Percepcja: 30
Kontakt:

#4

Post autor: Piegus » 23 wrz 2023, 22:53

-Jestem Piegus- Powtórzył wesoło- No i nie masz co się obawiać. Chcąc być wojownikiem trzeba się liczyć z siniakami czy tam innymi kontuzjami- Szary zdawał sobie z tego sprawę i był na to gotowy. W końcu nie da się nauczyć walczyć siedząc na tyłku. Nosorożec był wielki, w końcu to konkretny przeciwnik. Trzeba jednak umieć walczyć z każdym, małym i dużym i dobrać taktyki, tak!

@Mistrz Gry

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2882
Kontakt:

#5

Post autor: Mistrz Gry » 23 wrz 2023, 23:07

Bob pisze:
Och jak dobrze, że lew wiedział z czym się mierzy. Oczywiście Bob nie chciałby nikomu celowo wyrządzić poważnej krzywdy, ale przy tak dużym cielsku jak jego było łatwe o nieopatrzne urazy.
- Świetnie! Chciałbym na początku poćwiczyć obronę. No wiesz, jak ktoś próbowałby mnie zaatakować. Mam kilka pomysłów, które chciałbym wypróbować. Moglibyśmy to przećwiczyć? Nie bój się używać pazurów, mam bardzo twardą skórę. - zapewnił lwa, żeby i ten nie musiał się o niego martwić.
- Zajmuję pozycję. - powiedział. Stanął mocno na nogach i pochylił głowę. Wyglądał przy tym niczym wielki głaz pośród sawanny.
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Piegus
Strażnik
Strażnik
Posty: 367
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 12 cze 2019
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 65
Zręczność: 55
Percepcja: 30
Kontakt:

#6

Post autor: Piegus » 23 wrz 2023, 23:42

Skinął mu łbem na znak, ze rozumie. Będzie ciekawie.
Kiedy moloch zajął pozycję, piegowaty zrobił to również. Symulować atak z zaskoczenia nie będzie, bo to nie ma sensu zbytniego w tej sytuacji. Postanowił nie marnować czasu i pobiec do niego aby odbić się od ziemi i wbić się w jego bok na poziomie łopatek.

Piegus wyrzuca 3d100:
12, 29, 71

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2882
Kontakt:

#7

Post autor: Mistrz Gry » 24 wrz 2023, 17:13

Bob pisze:
Widząc, że lew rusza w jego stronę pozostał nieruchomy. Dopiero w ostatniej chwili zamierzał się szybko obrócić, żeby lew trafił w cel.
Rzut na waleczność (75)
Mistrz Gry wyrzuca 3d100:
95, 62, 41

(Oboje po 2 sukcesy, więc wygrywa Bob z wyższą walecznością)
- Mam cię! - zawołał, obracając się tuż przed ciosem lwa. Piegus nie trafił go w łopatki, ale wylądował łapami na ziemi.
- To chyba działa. Spróbujmy jeszcze raz. Teraz skocz na mnie z drugiej strony, dobrze?
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Piegus
Strażnik
Strażnik
Posty: 367
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 12 cze 2019
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 65
Zręczność: 55
Percepcja: 30
Kontakt:

#8

Post autor: Piegus » 24 wrz 2023, 17:44

Nosorożec widać miał dobrą zabawę. Trochę było to dziwne no ale nie zawsze ma się okazje na taki pojedynek. Nawet jeśli jest szkoleniowy.
-No dobra- Rzekł lądując na łapach. Postanowił, ze zaatakuje go z drugiej strony ale teraz chcąc uczepić się jego pleców, no tak jakby bardziej. W końcu to dość spory kolos.

Piegus wyrzuca 3d100:
12, 6, 79


@Mistrz Gry

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2882
Kontakt:

#9

Post autor: Mistrz Gry » 24 wrz 2023, 19:02

Bob pisze:
Poczekał aż lew ustawi się naprzeciwko i ponownie przyjął obronną postawę. Teraz zamierzał zamiast się obkręcać, zrobić szybki unik i odepchnąć lwa, tak żeby pazury go nie dosięgły.
Mistrz Gry wyrzuca 3d100:
39, 38, 73

Jak pomyślał, tak zrobił. Gdy lew był już odpowiednio blisko, odsunął się nieco i odepchnął go rogiem. Piegus ponownie go nie trafił.
- Chyba dobrze mi idzie, co? - zapytał radośnie. Po takim treningu Bob będzie najlepszym obrońcą i stróżem porządku w krainie.
- O, a teraz mi nie mów gdzie celujesz. Będę musiał zgadnąć. - poprosił lwa i ponownie się ustawił naprzeciwko niego.
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Piegus
Strażnik
Strażnik
Posty: 367
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 12 cze 2019
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 65
Zręczność: 55
Percepcja: 30
Kontakt:

#10

Post autor: Piegus » 24 wrz 2023, 20:18

Podniósł się z ziemi i otrzepał z piachu.
-No idzie ci bardzo dobrze- No nie mógł temu zaprzeczyć. Piegowaty nawet nie zakładał, ze mógłby mieć jakieś szanse z tym wielkoludem. Nie da się tak jednak łatwo. Znaczy się, nie podda się. Nie jest to walka na śmierć i życie ale i taki pojedynek sie przyda. Teraz aby Bob miał jakaś zagwozdkę postanowił nie stać i szarżować. Niech ten poczuje jakby sie na niego polowało! o! Piegowaty zaczął obchodzić lekko wielkoluda nie robiąc ruchu takiego aby dało się poznać co planuje. Mogłoby się wydawać, ze ten będzie chciał go obejść i zaatakować od tyłu. Ten jednak planował zmylić przeciwnika i po pozorem aktu na jego tyłu, skoczyć i wbić mu się w ten potężny kark.

Piegus wyrzuca 3d100:
63, 74, 93


@Mistrz Gry

Odpowiedz

Wróć do „Zakończone akcje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości