x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Raporty dla Herszta (Ragir, Bjørn i ZZ)

Awatar użytkownika
Bjørn
Posty: 472
Gatunek: P.Leo Leo
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 cze 2016
Specjalizacja: Medyk poziom 1
Waleczność: 61
Zręczność: 56
Percepcja: 36

Raporty dla Herszta (Ragir, Bjørn i ZZ)

#1

Post autor: Bjørn » 24 mar 2019, 17:57

UWAGA!
Wątek dzieję się w Termitierze zaraz po wątku na Bagnach.
Pojawić się w nim mogą raczej postaci które tam pójdą.
Zawarte tu informacje będą ogólnie znane dopiero po zakończeniu wątku i wyjściu z Termitiery.
(Mam nadzieję że pójdzie to szybko.)

Przygotowania do wymarszu trwały, ranni lizali rany, inni zbierali swoje graty. Bjørn postanowił umówić się na rozmowę z Ragirem by zdać mu raporty i pogadać o tym sokole i LZ. Na spotkanie wybrano jedną z większych grot w zamku. Czekał na Herszta wylizując jasne futro. Nienaganny wizerunek to wizytówka wojownika.

Awatar użytkownika
Ragir
Król
Król
Posty: 926
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 sie 2016
Specjalizacja:
rzemieślnik 3
Rzemieślnik 3
zbrojmistrz
Zbrojmistrz
zbieracz
Zbieracz
garbarz
Garbarz
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 69
Zręczność: 59
Percepcja: 30

#2

Post autor: Ragir » 24 mar 2019, 21:40

Bjorn nie musiał na mnie czekać zbyt długo. Skinąłem mu lekko głową i patrzyłem na samca.
-Słucham, czego się dowiedziałeś?- Zapytałem go słuchając z uwagą. Miał ponoć mi coś ważnego do powiedzenie. Chciałem to usłyszeć z jego pyska.

Awatar użytkownika
Bjørn
Posty: 472
Gatunek: P.Leo Leo
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 cze 2016
Specjalizacja: Medyk poziom 1
Waleczność: 61
Zręczność: 56
Percepcja: 36

#3

Post autor: Bjørn » 25 mar 2019, 20:52

Zjawił się Herszt więc czas był na jego raport.
- Na północy i wschodzie było w miarę spokojnie. Jednak jest kilka rzeczy które wydarzyły się wcześniej, które powinienem powiedzieć Nyeusi, sprawa sokoła też jest dziwna. Zaczne jednak od najstarszych rzeczy. - Odetchnął. Miał sporo do powiedzenia i czuł że język mu ścierpnie.
- Byłem z Ari i Tatjim na krótkim rozpoznaniu koło granic terenów Lwiej Ziemi. Zwineliśmy się zanim zrobiło się gorąco, ale tereny były słabo oznaczone. Sytuacja prawdopodobnie już się zmieniła.
Druga sprawa, spotkałem tego grubego lwa kiedyś w Oazie na północny wschód, mieliśmy krótką rozmowę nic szczególnego. Chociaż sporo mnie wtedy wypytywał.
Po tym co działo się na Bagnach mam wrażenie że Lwia Ziemia lubi sobie wszystkimi rządzić i dawać dużo rad, a także mają skłonność do przeinaczania faktów na swoją korzyść.
- Zrobił krótką przerwę.
- I sprawa tego sokoła. Jego zachowanie było dziwne, wpierw chciał z nami gadać, o jakichś paktach mówił. A odleciał z Bagien w sporym pośpiechu w dodatku bardzo niezadowolony, to przez nasz kompromis z Lwimi? Rozmawiałeś z nim Ragirze o czymś jeszcze?

Awatar użytkownika
Ragir
Król
Król
Posty: 926
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 sie 2016
Specjalizacja:
rzemieślnik 3
Rzemieślnik 3
zbrojmistrz
Zbrojmistrz
zbieracz
Zbieracz
garbarz
Garbarz
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 69
Zręczność: 59
Percepcja: 30

#4

Post autor: Ragir » 25 mar 2019, 21:04

Słuchałem go i przytaknąłem łbem.
-Zauważyłem, że lubią dawać rady wszystkim dookoła i uważają się, że najmądrzejszych i jedynym sprawiedliwych- Mówiąc to lekko się skrzywiłem. Drażniło mnie trochę to, ze Tib ciągle traktuje mnie jak małe lwiątko. Jest starszy ale powinien traktować mnie jak równego sobie- jestem teraz przywódcą.
-Hmm...- Owszem ten sokół był dziwny- Domyślasz się może o co mogło mu chodzić? i czy spotkałeś już go?- Nie wiem czy nie pomyliłem Bjorna z kimś innym ale przed lochami? Jakoś tak jak się pojawił ktoś napomknął coś o nim czy cos.
-Z Tibem czy ptaszorem?- Zapytałem będąc trochę zmęczony nadal.

Awatar użytkownika
Tazabana
Posty: 104
Gatunek: P.Leo
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 31 gru 2012
Waleczność: 70
Zręczność: 45
Percepcja: 35

#5

Post autor: Tazabana » 26 mar 2019, 10:01

Postanowił dołączyć do spotkania, może niekoniecznie jak widz i słuchacz, bo cośtam też mógł wtrącić czy przekazać. Chociaż stanie z boku było wygodniejsze i bardzo w jego stylu.
- Dobry dzień Wasza Majestatyczność i Tobie jasnofutry. Jeśli to nie kłopot, ani sekrety dla uszu wyzszych sfer siądę sobie z boku i posłucham o czym gawędzicie. - Gdzieś w zdaniu słyszał Tib, ptaszor, interesowało go co mają do powiedzenie na ich temat. Jak już wpakował się w ten cały cyrk to coś warto wiedzieć.

Awatar użytkownika
Bjørn
Posty: 472
Gatunek: P.Leo Leo
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 cze 2016
Specjalizacja: Medyk poziom 1
Waleczność: 61
Zręczność: 56
Percepcja: 36

#6

Post autor: Bjørn » 26 mar 2019, 20:21

Jednego był pewien, nie wytrzymałby w takim stadzie za długo, jedno ta cała Datura, ale samce były tam tak samo upierdliwe jak baby. Chociaż Tib to chyba po prostu jest pantoflarzem, wracał myślami do rozmowy w oazie w leniwy dzień i nie mógł oprzeć się wrażeniu że mówił wtedy o tej samicy od której cała zadyma się zaczęła.
- Nie i co więcej w pobliżu zachodnich granic na pewno nie mieszka żadne większe stado, musiał przylecieć z dalszych terenów. Ciekawi mnie czy zaproponował coś też Lwiej bandzie. - Dlatego nie lubił polityki, brudne zagrania, sekrety i tym podobne. Skinął łbem Tazabanie na powitanie.
- Właściwe z oboma. Chyba najlepiej byłoby żeby inni wiedzieli o naszych planach jak najmniej.

Awatar użytkownika
Ragir
Król
Król
Posty: 926
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 sie 2016
Specjalizacja:
rzemieślnik 3
Rzemieślnik 3
zbrojmistrz
Zbrojmistrz
zbieracz
Zbieracz
garbarz
Garbarz
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 69
Zręczność: 59
Percepcja: 30

#7

Post autor: Ragir » 26 mar 2019, 21:07

-Nie widzę problemu skoro Bjorn również nie ma z tym problemu- W końcu to jasny samiec sam wiedział jakiej wagi są to informacje.
-Hm..- Zastanowiłem się- możliwe, że planuje coś większego albo raczej ten jego ... przełożony- Teraz to było jasne, jednak ja sam nie miałem zamiaru być częścią gierek kogokolwiek- możliwe, że miał coś wspólnego z ostatnim konfliktem... Wynosimy się z tych przeklętych trenów- Miałem nadzieje, że cholerne ptaszysko nie zorientuje się o tym za szybko.

Odpowiedz

Wróć do „Zakończone”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości