x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Skargi i zażalenia

Awatar użytkownika
Arlekin
Posty: 94
Gatunek: Kot czarnołapy
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 30 cze 2017
Specjalizacja: Szaman poziom 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 10
Zręczność: 20
Percepcja: 60
Kontakt:

Re: Skargi i zażalenia

#121

Post autor: Arlekin » 19 wrz 2020, 16:34

Arlekin pisze:
19 wrz 2020, 14:48


Bezterminowa izolacja. Nie podano żadnej daty, która wskazywałaby, że to faktycznie jest kara albo nauczka. Wykluczono mnie z pewnych części życia forum, do których większe prawa ma gość bez konta czyt. samo widzenie wiadomości.
Czy do tego odnieść się boisz @Gunter ?
Księga Voodoo Arlekina

Awatar użytkownika
Hexados
Posty: 75
Gatunek: Panthera leo
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 20 maja 2017
Zdrowie: 100
Waleczność: 65
Zręczność: 55
Percepcja: 30
Kontakt:

#122

Post autor: Hexados » 19 wrz 2020, 17:48

Próbujesz ugrać swoje na zaistniałej sytuacji nie znając jej faktycznego przebiegu. Pod każdym możliwym względem jest żałosne jak nieudolnie to robisz, zasłaniając się przy tym pobudkami dobra forum.
Sytuacja jest wyjaśniona. Nie zabolało mnie nazwanie trollem, a faktyczne następstwa, z czym się to wiązało - uniemożliwienie fabularnego dołączenia do stada. To znaczyłoby, że nie jest istotne jak my gracze odgrywamy swoją postać skoro starania, decyzje,wydarzenia włącznie z konsekwencjami nie mają znaczenia w starciu z czyimiś podejrzeniami.


Arlekin pisze:
19 wrz 2020, 14:48
Nie obrażałem. Napisałem ripostę "Nie zesraj się".
Taka Enasalin co obraża ma już z dwa ostrzeżenia za obrażanie na czacie a blokady jak nie dostała tak nie dostanie zgodnie z prawem przez was uznawanym:
RÓWNI I RÓWNIEJSI


Bezterminowa izolacja. Nie podano żadnej daty, która wskazywałaby, że to faktycznie jest kara albo nauczka. Wykluczono mnie z pewnych części życia forum, do których większe prawa ma gość bez konta czyt. samo widzenie wiadomości na sb.


Tak tu wyglądają "kary" dla nowych. Poczytajcie, sami oceńcie.
@Kioo
@Felix
@Yeti
Myślę, że skoro jeszcze nie dostałeś perm bana, a patrząc po ss`ach wierz mi lub nie - na niejednym forum pożegnałbyś się z postacią w moment - to oznacza jedno, wysoką cierpliwość wobec świeżych graczy.
Uważam, że powinieneś się skupić na odgrywaniu swojej postaci, a z czasem pokazać się z lepszej strony. Twoje obecne posty w tym temacie przypominają mi zachowanie godne płaczącego dziecka z piaskownicy, z którym nie chcą bawić się inne dzieci, gdyż dokuczał im, zaś teraz robi z siebie ofiarę izolacji.

Awatar użytkownika
Arlekin
Posty: 94
Gatunek: Kot czarnołapy
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 30 cze 2017
Specjalizacja: Szaman poziom 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 10
Zręczność: 20
Percepcja: 60
Kontakt:

#123

Post autor: Arlekin » 19 wrz 2020, 22:29

Czemu usunięto mój post z tematu "wszystkie lefki nasze są". Napisałem za co można być uznanym za trolla odpowiadając Felix na zadane pytanie.
Księga Voodoo Arlekina

Awatar użytkownika
Gunter
Posty: 788
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 lut 2011
Zdrowie: 0
Waleczność: 0
Zręczność: 0
Percepcja: 0
Kontakt:

#124

Post autor: Gunter » 19 wrz 2020, 22:35

Chyba ktoś nie doczytał i uznał, że piszesz do Felixa a nie ogólnie o graczach. Jest post z powrotem

Awatar użytkownika
Rodana
Posty: 50
Gatunek: lew afrykański
Data urodzenia: 05 kwie 2020
Zdrowie: 100
Waleczność: 30
Zręczność: 40
Percepcja: 50
Kontakt:

#125

Post autor: Rodana » 21 wrz 2020, 9:40

Na sb padł cytat, że na starym Klu było kółeczko wzajemnej adoracji. Na nowym też jest tylko skład inny.
To tak w kwestii obgadywania na tym forum xD jestem jednym z adminów starego kaela (i to może być dla was szok ale nasza perspektywa jest inna xD), gracze i admini wiedzą o tym (przynajmniej niektórzy)ale na cykliczny drobny pojazd pozwalają xD normalnie bym tego nie zgłaszała nigdzie ale to jest po prostu karmiczne fest xD
Edit.
Nie musicie szukać przykładów, tak się czepiłam xD
Myślę, że skoro jeszcze nie dostałeś perm bana, a patrząc po ss`ach wierz mi lub nie - na niejednym forum pożegnałbyś się z postacią w moment - to oznacza jedno, wysoką cierpliwość wobec świeżych graczy
A to jest prawda. Ja bym banowała w trybie dużo szybszym niż dzieje się to tutaj.
Obrazek

Awatar użytkownika
Iwo
Posty: 12
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 18 sie 2018
Zdrowie: 100
Waleczność: 35
Zręczność: 55
Percepcja: 40
Kontakt:

#126

Post autor: Iwo » 29 wrz 2020, 18:14

Zgłaszam @Arkhantess i wszystkie jej konta zarówno aktywne postacie oraz nieaktywne (Venus i spółka) za ciągłe łamanie 15 punktu regulaminu ogólnego forum.
Regulamin ogólny pisze:
Maksymalna wysokość obrazka w podpisie to 300px, a całego podpisu 350px.

Awatar użytkownika
Arkhantess
Posty: 632
Gatunek: Lew.
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 05 maja 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 30
Kontakt:

#127

Post autor: Arkhantess » 29 wrz 2020, 18:27

Co to za problem? mogę poprawić. Nie zwróciłam na to uwagi.

@Gunter, @Tib

Poza tym coś Ty człowieku tak się na mnie uwziął? :D Przecież nic Ci nie robię.

Awatar użytkownika
Tib
Posty: 1323
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 24 paź 2014
Specjalizacja:
wojownik 2
Wojownik 2
Niezłomność Królów
Niezłomność Królów
Druga Skóra
Druga skóra
łowca 1
Łowca 1
krokodyl
Krokodyl
tropiciel
Tropiciel
Zdrowie: 100
Waleczność: 71
Zręczność: 51
Percepcja: 35
Kontakt:

#128

Post autor: Tib » 29 wrz 2020, 18:28

Cóż, nie wiem czy jest to zbrodnia na tyle straszna, żeby od razu pisać o tym w skargach xD
Poza tym @Iwo, skargi służą do zgłaszania nieprawidłowości w działaniu forum a nie urządzaniu polowań na graczy, których avki mają nieco inny rozmiar xD

Także Iwo upominam cię, za wykorzystywanie tego działu w niewłaściwym celu :v

Luzik Ark, było by miło z twojej strony :)

Awatar użytkownika
Arkhantess
Posty: 632
Gatunek: Lew.
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 05 maja 2016
Zdrowie: 100
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 30
Kontakt:

#129

Post autor: Arkhantess » 29 wrz 2020, 18:32

Tibuś, zaraz to ogarnę! po prostu mam problemy z pamięcią i mogło mi się zapomnieć o rozmiarze banneru ;/

Awatar użytkownika
Datura
Posty: 1518
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 19 paź 2015
Specjalizacja:
medyk 3
Medyk 3
botanik
Botanik
truciciel
Truciciel
Zdrowie: 100
Waleczność: 41
Zręczność: 47
Percepcja: 67
Kontakt:

#130

Post autor: Datura » 29 wrz 2020, 18:33

Ten zapis w regulaminie jest na wypadek jakby ktoś chciał sobie machnąć podpis na całą stronę z lwem wielkości rzeczywistej. Jak widać po podpisach wszystkich innych ludzi, nie ścigamy nikogo z linijką za dodatkowe 50 px 😆
Tak ogólnie to bardzo miło, że ktoś czyta regulamin. Moim zdaniem twoje podpisy nie przeszkadzają w czytelności, ale gdyby ktoś chciał to można zmniejszyć kodem

Kod: Zaznacz cały

[obraz=300]linkdoobrazka[/obraz]
ObrazekgłosKPObrazek

Odpowiedz

Wróć do „Archiwum ogłoszeń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości