x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Pomysły

Awatar użytkownika
Hamza
Posty: 312
Gatunek: P.Leo
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 01 sty 2018
Zdrowie: 100
Waleczność: 66
Zręczność: 51
Percepcja: 35
Kontakt:

Re: Pomysły

#351

Post autor: Hamza » 17 lis 2020, 18:50

Obrazki w tle i nowy baner są fajne, zgadzam się jednakże z Enasalin.
Można niemniej pomyśleć o dwóch odświeżonych szatach, jasnej i ciemnej.
W ciągu dnia jasna jest super, ale nocą przy zgaszonym świetle lepiej czyta się tekst na ciemnym tle.

Awatar użytkownika
Rodana
Posty: 50
Gatunek: lew afrykański
Data urodzenia: 05 kwie 2020
Zdrowie: 100
Waleczność: 30
Zręczność: 40
Percepcja: 50
Kontakt:

#352

Post autor: Rodana » 17 lis 2020, 19:20

Jako druga opcja fajno, chyba, że zrobiłoby się może dwa do wyboru? Ta dżungla i może jakaś sawanna w tym klimacie? Bo w sumie ten szablon serio jest w sumie stary
Obrazek

Awatar użytkownika
Firya
Posty: 89
Gatunek: lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 10 lip 2019
Waleczność: 50
Zręczność: 45
Percepcja: 55
Kontakt:

#353

Post autor: Firya » 17 lis 2020, 19:25

Dobra myśl z tą zmianą :3 Nawet nie przeszkadza mi dżungla, mimo że faktycznie na forku zdecydowanie więcej mamy sawanny... ma swój klimat
Oo, poza tym popieram propozycję Hamzy co do szaty dziennej i nocnej. To mogłoby się przydać
<ref>

Gvalch'ca
Posty: 1090
Gatunek: Panthera leo
Płeć: Samica
Data urodzenia: 11 lip 2015
Specjalizacja: Medyk poziom 2
Zdrowie: 100
Waleczność: 61
Zręczność: 41
Percepcja: 51
Kontakt:

#354

Post autor: Gvalch'ca » 17 lis 2020, 19:37

Moglibyśmy faktycznie tak zrobić, ustawiłoby się dwa style do wyboru i zmienialibyście je sobie wedle życzenia lub pory dnia, pierwszym byłby ten obecny z sawanną, a drugi przedstawiony przeze mnie z dżunglą, tutaj jeszcze dałoby się inne kolory tabel, by było mroczniej i po prostu inaczej ;)

Awatar użytkownika
Laishia
Posty: 673
Tytuł: Postać Miesiąca
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 17 lut 2020
Zdrowie: 100
Waleczność: 45
Zręczność: 55
Percepcja: 54
Kontakt:

#355

Post autor: Laishia » 17 lis 2020, 20:00

Mi obecny wygląd nie przeszkadza (nawet jeśli jest stary). Co do drugiego ciemnego jestem jak najbardziej za. W nocy wygodniej będzie sobie na taki przełączyć.
Maluch | Obecnie | Od Tako | Od Tako 2Obrazek
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Athastan
Posty: 556
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 25 cze 2015
Specjalizacja:
szaman 2
Szaman 2
medyk 3
Medyk 3
Zdrowie: 0
Waleczność: 32
Zręczność: 50
Percepcja: 70
Kontakt:

#356

Post autor: Athastan » 17 lis 2020, 20:26

Ja osobiście również nie odczuwam potrzeby zmiany stylu forum (tym bardziej, że określenie 'stary' z mojego punktu widzenia to trochę więcej niż dwuletniej...) - ten jest przyjemny dla oka, estetyczny, nie sprawiający większych problemów i ogólnie dobrze spełniający swoją funkcję - więc po cóż przy nim dłubać.
Szczególnie zaś gorąco protestował będę przeciwko dżungli, pustyni, lasowi namożynowemu, zaśnieżonym szczytom, dnu jeziora, morskiemu brzegowi i wszelkim, zapewne równie malowniczym miejcom i odpowiadającym im, równie malowmiczym grafikom. Podstawowym miejscem, tak jeśli chodzi o rzeczywiste występowanie lwów, jak i o typ obszaru występujący na forum, jest sawanna, i moim zdaniem styl winien to odzwierciedlać.
Jeśli chodzi o kwestie nocnego przeglądania - tu akurat wypowiadać się nie będę, bo związane z tym niedogodności reguluje sobię na poziomie własnych urządzeń. Także może to faktycznie jest potrzebne.
Ogólnie jednak, jeśli chodzi o główne aspekty stylu forum, moją opinię zawrę w następującym stwierdzeniu:
Jest dobrze, i nie widzę powodu by to zmieniać.
Każdy rytuał niewłaściwe stosowany może zagrażać twojemu życiu lub zdrowiu.

Pierwszy Szaman przypomina - nigdy nie używaj cebuli w celach magicznych!

Cały Ath

Awatar użytkownika
Enasalin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 958
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 11 lip 2015
Specjalizacja:
wojownik 2
Wojownik 2
Niezłomna wola
Potęga Przodków
Pierwotny Szał
Szarża
Zdrowie: 100
Waleczność: 66
Zręczność: 56
Percepcja: 35
Kontakt:

#357

Post autor: Enasalin » 18 lis 2020, 1:20

Ath, ty byś dalej żył z tym starym avem (paskudnie zrobionym lineartem, ale to moje zdanie), gdyby Rea nie zrobiła ci drugiego :u Więc w kwesti estetyki to może się nie wypowiadaj. Zmiany są potrzebne, tak jak zmienia się ubrania, jedzono i tym podobne. Można wręcz odnieść wrażenie, że tobie żadna wizerunkowość nie jest potrzebna, a nie o to chodzi. Falka poruszyła pewną niezauważalną kwestię - żeby przyciągać innych trzeba przede wszystkim przyciągać wzrok. A ciężko to robić wizerunkując się na czasach mojeforum. Wysuwana mapka to nie jest osiągnieciem.

Przydałaby się zmiana, choćby dlatego, że MG buszuje w strukturze wszystkich stad i coś adekwatnego do tego by się przydało. Nie dżungla, góry czy coś podobnego, ale... od kiedy nasze forum na fabule to sielska kraina? Nie lubię takiej jasności jaka jest tu na forum, bo większość jest taka jaką zakłada fabuła, ciemna, by sprzyjać oczom i pogodzie ducha. Tutaj nawet lwia ziemia nie jest milusia.

Na starym klu, jedyne co się nie za bardzo zmieniało to kolor forum, w sensie tło i logo były zmienne, tak samo jak loga działów, chociaż raz było postawione na ciemny styl i nie wypadło to źle, tyle, że możliwości koderów były słabe, więc też szału nie było.
Daddy looking at me
Will I ever be free?
Have I crossed the line?

Obrazek

Mother looking at me
Tell me what do you see?
Yes, I've lost my mind


Od faleczki I Od ragirkowej I Od maerki
I Od ragirkowej I Od gunterkowej
I Encia


Awatar użytkownika
Shanteeroth
Posty: 995
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 04 sie 2015
Specjalizacja:
medyk 2
Medyk 2
Waleczność: 40
Zręczność: 55
Percepcja: 60

#358

Post autor: Shanteeroth » 18 lis 2020, 14:00

Enasalin pisze:
18 lis 2020, 1:20
Ath, ty byś dalej żył z tym starym avem (paskudnie zrobionym lineartem, ale to moje zdanie), gdyby Rea nie zrobiła ci drugiego :u Więc w kwesti estetyki to może się nie wypowiadaj.
W sumie po to jest temat, żeby każdy się wypowiedział. Więc bez przesady :paranoid: To, że ktoś ma inne zdanie od Ciebie, czy nawet od większości, to nie powód, by go uciszać. Ja też, niestety, lubię to, co stałe i znane, więc potrafię wejść w tej kwestii w buty Atha. Tylko dyskusja to wymiana zdań z poszanowaniem drugiej strony, takie przynajmneij zawsze było moje zdanie - może błędne.


Inna rzecz, że faktycznie obecny styl stał się już nieco... nudny. W sensie nie, żeby był brzydki - bo jak dla mnie jest śliczny. Tylko patrzy się na te drzewka dziennie od kilkunastu miesięcy i przydałoby się coś nowego, jakiś powiew świeżości. Osobiście też nie jestem przekonana do dżungli, niemniej nie jest to dla mnie jednak aż tak istotna kwestia, by się upierać za lub przeciw.
Jeśli chodzi o ciemny, nocny styl albo ciemniejszy styl w ramach wyboru - jestem jak najbardziej za. Sama najczęściej siedzę tutaj nocami i mimo przyciemnionego ekranu wciąż po dłuższym siedzeniu nieco męczą się oczy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tendai
Posty: 379
Gatunek: leff
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 20 lis 2019
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
łowca 1
Łowca 1
bawół
Bawół
Zdrowie: 70
Waleczność: 55
Zręczność: 60
Percepcja: 35
Kontakt:

#359

Post autor: Tendai » 18 lis 2020, 15:27

ja bym po porstu zrobiła drugi i tyle, ci co lubią obecny zostaną a drugi, nawet ta dżungla, zrobić jaki drugi dostepny i dac ciut go ciemniejszego i tyle. Może tamty dopasować pod wydarzenai bardziej typu logo zrobic tak by tu i tu pasowało ale dac namiastke wydarzeń :V
mały Obrazek podrostek Obrazek dorosły
Obrazek
We live, we love, we lie

Awatar użytkownika
Datura
Posty: 1518
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 19 paź 2015
Specjalizacja:
medyk 3
Medyk 3
botanik
Botanik
truciciel
Truciciel
Zdrowie: 100
Waleczność: 41
Zręczność: 47
Percepcja: 67
Kontakt:

#360

Post autor: Datura » 18 lis 2020, 17:10

No i spoko. Będzie można zrobić drugi ciemny, ten też można odświeżyć i powinno być git. Co do tego co pisała En, na jak bardzo skomplikowanych bajerach nam zależy? I czy zmiana kolorów/wyglądu czy generalne przemeblowanie? Moje umiejętności koderskie też nie powalają, ale coś da się wydziergać.
ObrazekgłosKPObrazek

Odpowiedz

Wróć do „Archiwum ogłoszeń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości