x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Aktywacja/zawieszenie postaci

Miejsce na informacje o postaciach: zapisy, karty postaci, dzienniki umiejętności, zawieszanie postaci i zakup umiejętności.

Awatar użytkownika
Venus
Posty: 322
Gatunek: Lew.
Płeć: Samica
Data urodzenia: 28 paź 2017
Zdrowie: 100
Waleczność: 30
Zręczność: 70
Percepcja: 50
Kontakt:

Re: Aktywacja/zawieszenie postaci

#141

Post autor: Venus » 13 gru 2020, 18:45

Odwieszam Venus.

Awatar użytkownika
Ashmedai
Posty: 271
Gatunek: Lew.
Płeć: Samica
Data urodzenia: 28 paź 2017
Specjalizacja:
łowca 1
Łowca 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 30
Zręczność: 70
Percepcja: 50
Kontakt:

#142

Post autor: Ashmedai » 22 gru 2020, 14:08

Odwieszam Ashmedai.
INFORMACJE:
- Przez wędrówkę nieco zapuściła swoją grzywkę, przez co ta wygląda bardziej jak dostojna grzywa.
Kształty ciała jednak zdradzają, że ma się do czynienia z przedstawicielką płci żeńskiej.
Jest na czym zawiesić oko.
Obrazek
Lwica NIE ma korony. Tak sobie wygenerowałam obrazki. <3
Ashmedai ma szkarłatne ślepia — w słońcu mienią się niczym płomienie.
KARTA POSTACI

Awatar użytkownika
Hiraeth
Posty: 341
Gatunek: fenek
Płeć: Samica
Data urodzenia: 13 wrz 2018
Zdrowie: 100
Waleczność: 10
Zręczność: 21
Percepcja: 55
Kontakt:

#143

Post autor: Hiraeth » 31 gru 2020, 12:30

Zawieszam bezterminowo Hiraeth i Tabi. Nie wskrzesze w sobie napedu do gry natenczas.

Nie wyrazam zgody na jakiekolwiek przejmowanie moich postaci tudziez uzywanie ich jako npc dla tla wydarzeń fabularnych. Proszę uznac, ze po Hir sluch zaginął po tym, jak udala sie na czarne uroczysko.

Byc moze kiedys wroci. A byc moze nie.

Adieu.
Hiraeth - (z jęz. walijskiego) - tęsknota za domem, do którego nie można już powrócić, za miejscem, które być może nigdy nie istniało; nostalgia; smutek z powodu miejsc utraconych (też: a deep, inborn sence of yearning for a home, a feeling, a place or a person that is beyond this plane of existence)

"Kto ci powiedział, że wolno się przyzwyczajać?
Kto ci powiedział, że cokolwiek jest na zawsze?
Czy nikt ci nie powiedział, że nie będziesz nigdy
w świecie
czuł się jak u siebie w domu?"
/S. Barańczak/

Awatar użytkownika
Maelvius
Valarjar
Valarjar
Posty: 114
Gatunek: Lew afrykański
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 13 paź 2013
Specjalizacja:
szaman 1
Szaman 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 40
Zręczność: 50
Percepcja: 60
Kontakt:

#144

Post autor: Maelvius » 13 lut 2021, 10:44

Proszę o zawieszenie Maela. Szczerze powiedziawszy mam wrażenie, że pisanie nim mi w ogóle nie idzie, więc uznałam, że lepiej zawiesić, niż w nieskończoność czekać aż będę miała na niego nawet odrobinę weny.

Awatar użytkownika
Tendai
Posty: 379
Gatunek: leff
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 20 lis 2019
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
łowca 1
Łowca 1
bawół
Bawół
Zdrowie: 70
Waleczność: 55
Zręczność: 60
Percepcja: 35
Kontakt:

#145

Post autor: Tendai » 20 lut 2021, 18:12

prosze o odwieszenie go
mały Obrazek podrostek Obrazek dorosły
Obrazek
We live, we love, we lie

Awatar użytkownika
Alfajiri
Posty: 360
Gatunek: Krokuta cętkowana
Płeć: Samica
Data urodzenia: 15 maja 2016
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
Waleczność: 45
Zręczność: 61
Percepcja: 20
Kontakt:

#146

Post autor: Alfajiri » 02 mar 2021, 12:21

Proszę o odwieszenie Alfy, spróbuję coś jeszcze nią popisać X'D

Awatar użytkownika
Venus
Posty: 322
Gatunek: Lew.
Płeć: Samica
Data urodzenia: 28 paź 2017
Zdrowie: 100
Waleczność: 30
Zręczność: 70
Percepcja: 50
Kontakt:

#147

Post autor: Venus » 23 mar 2021, 19:00

Zawieszam:
- Venus, Ashmedai, oraz Arkhantess'a.

Może kiedyś przyjdzie mi wena na grę tu... Obecnie jestem mega zestresowana i nie daję rady na dwa fora.

Awatar użytkownika
Lyanna
Valarjar
Valarjar
Posty: 1021
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 04 wrz 2016
Specjalizacja:
łowca 3
Łowca 3
zebra
Zebra
krokodyl
Krokodyl
słoń
Słoń
survivalista
Przewodnik
Zdrowie: 35
Waleczność: 58
Zręczność: 66
Percepcja: 38
Kontakt:

#148

Post autor: Lyanna » 08 kwie 2021, 15:19

Zawieszam:
- Lyannę,
- Visenyę,
- Kalfa.

Nie dokańczam żadnych wątków, bo ktoś już zrobił to za mnie na siłę, soł... Bawcie się świetnie w swoich zasadach, przywilejach i dziwnych akcjach. Mnie to już przestało kręcić a granica dobrego smaku zaginęła dobre kilka miesięcy temu. Ostatnia akcja jest po prostu nie do skomentowania. Żegnam wszystkich, bajoooo...
Obrazek

Awatar użytkownika
Nuzira
Posty: 357
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 22 paź 2016
Waleczność: 50
Zręczność: 40
Percepcja: 60
Kontakt:

#149

Post autor: Nuzira » 08 kwie 2021, 19:49

Zawieszam:
- Nuzira
- Nilima
- Khalie
- Wajibu
- Hathor
I nie zezwalam na używanie moich postaci bez mojego pozwolenia ani prowadzenie wątków, oraz wykorzystywanie ich na innych forach.

Przykro mi się żegnać z wami, ostatni okres był dla mnie trudny mimo wszystko liczyłam że wrócę i nadal będę grać z ludźmi których lubiłam, szanowałam i miałam po prostu fun z tego że tu byłam.
Niestety, ostatnio coraz gorzej na forum, brak szacunku do usera, dziwne fabuły które kompletnie nie pasują do uniwersum kla, metagaming oraz przede wszystkim negatywne nastawienie administracji która powinna mimo wszystko być dla usera, wspierać i pomagać w tworzeniu fabuły, powoduje u mnie poddanie się. Nie mam sił walczyć z wiatrakami, więc po prostu wolę odejść gdzieś gdzie będzie można pisać posty z uśmiechem na twarzy a nie na siłę a przede wszystkim, nie czuć się jak wróg wszystkich naokoło, bo niestety tak tu user jest traktowany.
Pozdrawiam wszystkich z którymi miałam fabuły krótkie jak i te długie, w razie czego zapraszam na discord - Sandra <3#3897, może jeszcze gdzieś się znajdziemy.
A administracji życzę więcej szacunku, umiejętności wysłuchania innych i znalezienia złotego środka, bo niestety tego zabrakło.
Trzymajcie się wszyscy!
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2021, 0:07 przez Nuzira, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Elandir
Posty: 219
Gatunek: Panthera leo spelaea
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 14 sie 2017
Specjalizacja: Szaman poziom 1
Zdrowie: 92
Waleczność: 40
Zręczność: 50
Percepcja: 60

#150

Post autor: Elandir » 08 kwie 2021, 23:20

Obrazek
Brawo szanowna administracjo, czapki z głów! Dzisiaj przeszliście samych siebie oraz jakąkolwiek granicę dobrego smaku bądź rozumu. Chcieliście koniecznie mi dopiec? A przy okazji innym, nie wiedzieć za co winnym użytkownikom. Bo za mną się wstawili? Zapewniam Was, że każdy z nich osobna ma swój własny rozum z którego najwyraźniej umie korzystać.
Nie pasowała Wam moja osoba? To wystarczyło zwyczajnie napisać – Odejdź, ewentualnie ze mną nie grać. Zamiast zniżać się do takiego poziomu.
Ponadto, po przeczytaniu tego, co wysmarował MG w temacie. Zacząłem mieć problem z oszacowaniem tego, czy jeszcze gram w klimacie Króla Lwa czy też owa burza przypadkiem nie przeniosła naszych postaci (jak to miało miejsce w Czarnoksiężniku z OZ) do świata DOOM'a. Tyle że moja postać nie ma pod łapą piły łańcuchowej czy też dubeltówki aby skutecznie walczyć z demonami oraz innymi latającymi szkaradami. Ale czego nie zrobi się, aby uprzykrzyć komuś życie. Bo jak inaczej nazwać takie wejście z buciorami komuś do sesji?

Poza tym mieliście do mnie sprawę, ponoć kogoś strasznie obraziłem? To było z ową skargą zgłosić się do mnie aby wszystko dokładnie wyjaśnić. A nie, jak to zrobiliście na kanale administracyjnym, obsmarowaliście moją osobę łącznie ze skargą, którą jedynie tam wyśmiano. W jakiej to zresztą zawarłem fakty poparte sytuacjami zaistniałymi w fabule. Nikogo nigdzie nie obraziłem i nie zamierzam z tym faktem się ukrywać, każdemu zainteresowanemu mogę dostarczyć moje wiadomości PW do wglądu oraz oceny. O ile osoby z którymi korespondowałem wyrażą taką zgodę na ich publikację. Bowiem nikt z was szanowna administracjo nie pytał mnie o taką zgodę, a moja prywatna rozmowa została udostępniona do oględzin osobom postronnym. O czym nie muszę chyba was pouczać (choćby w świetle zapisów RODO) że takich praktyk się nie robi. Nie wspominając już o tym, gdzie żałosnym zachowaniem jest obgadywanie kogoś za plecami a w jego obecności struganie dobrego przyjaciela. Tyle moim skromnym zdaniem.

Dlatego dziękuje wszystkich za przyjemność wspólnej gry oraz prowadzenia jakże ciekawych sesji. I wnoszę o natychmiastowe zawieszenie moich postaci (Elandir & Faolan) oraz nie wyrażam zgody na ich wykorzystywanie / granie nimi w jakichkolwiek wątkach bądź innych forach. Do rychłego zobaczenia na innym forum :w00t:
. Everything you see has its roots in the unseen world.
~ Voice ~
Obrazek
~ Theme ~

The forms may change, yet the essence remains the same.
.

Odpowiedz

Wróć do „Postacie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości