x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Nowe gatunki, ankieta

Jakie gatunki grywalne twoim zdaniem uatrakcyjniłyby rozgrywkę?

Czas głosowania minął 13 paź 2020, 15:41

Nosorożec
0
Brak głosów
Słoń
0
Brak głosów
Niedźwiedź
5
29%
Goryl
4
24%
Hipopotam
1
6%
Żyrafa
3
18%
Krokodyl
4
24%
 
Liczba głosów: 17

Awatar użytkownika
Jambo
Posty: 52
Gatunek: Dzikacz leśny
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 17 sty 2019
Specjalizacja: Medyk poziom 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 20
Zręczność: 40
Percepcja: 70
Kontakt:

Nowe gatunki, ankieta

#1

Post autor: Jambo » 06 paź 2020, 15:41

Zaznaczyć możecie 3 opcje w ankiecie. Wymieniłem gatunku, które pojawiły się w temacie założonym przez Hexadosa oraz inne niegrywalne duże zwierzęta.
Głosujcie z jednego konta.

Awatar użytkownika
Firkraag
Posty: 100
Gatunek: Jeleń szlachetny
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 02 wrz 2010
Specjalizacja: Medyk poziom 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 40
Zręczność: 70
Percepcja: 30
Kontakt:

#2

Post autor: Firkraag » 07 paź 2020, 15:21

Niedźwiedzia nie będzie bo akcja forum rozgrywa się w czasie gdy on już wyginął. Było o tym już wielokrotnie wspominane.
Co do innych gatunków jestem przekonana, że administracja mogłaby pójść komuś na rękę gdy wykaże się, że potrafi grać normalnie a nie odstawiać same imby. Kwestia dogadania się a nie krzyczenia "dej bo mniem siem należy"

Awatar użytkownika
Jormungandr
Posty: 29
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 25 maja 2017
Zdrowie: 100
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 30
Kontakt:

#3

Post autor: Jormungandr » 07 paź 2020, 16:38

Tu administracja nikomu nie pójdzie na rękę i czas już nie raz to zweryfikował. Chyba że członkom kółeczka adoracji jak @Ventruma @Nefthis czy @Gvalch'ca.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tib
Posty: 1323
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 24 paź 2014
Specjalizacja:
wojownik 2
Wojownik 2
Niezłomność Królów
Niezłomność Królów
Druga Skóra
Druga skóra
łowca 1
Łowca 1
krokodyl
Krokodyl
tropiciel
Tropiciel
Zdrowie: 100
Waleczność: 71
Zręczność: 51
Percepcja: 35
Kontakt:

#4

Post autor: Tib » 07 paź 2020, 18:37

Faktycznie z niedźwiedziami może być problem ze względu na czas akcji forum a krokodyle miałby spore ograniczenia w doborze tematów ze względu na prowadzony tryb życia.

Cóż, jeżeli mając avek pokolorowany przez jednego z adminów dalej posądzasz nas o jakiś złe intencje, to zaczynam mieć wrażenie, że nie ma już dla ciebie nadziei xD
(Chociaż cieszę się, że dzięki twojemu postowi Jor, miałem okazję dowiedzieć się kto jest w naszym kółeczku adoracji).

Awatar użytkownika
Enasalin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 958
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 11 lip 2015
Specjalizacja:
wojownik 2
Wojownik 2
Niezłomna wola
Potęga Przodków
Pierwotny Szał
Szarża
Zdrowie: 100
Waleczność: 66
Zręczność: 56
Percepcja: 35
Kontakt:

#5

Post autor: Enasalin » 07 paź 2020, 19:07

Chciałam jakoś rzeczowo odpowiedzieć w tym temacie, ale Jor ma tak wielkiego kija w dupie, że przeszkadza mi w pisaniu xD
Daddy looking at me
Will I ever be free?
Have I crossed the line?

Obrazek

Mother looking at me
Tell me what do you see?
Yes, I've lost my mind


Od faleczki I Od ragirkowej I Od maerki
I Od ragirkowej I Od gunterkowej
I Encia


Gvalch'ca
Posty: 1090
Gatunek: Panthera leo
Płeć: Samica
Data urodzenia: 11 lip 2015
Specjalizacja: Medyk poziom 2
Zdrowie: 100
Waleczność: 61
Zręczność: 41
Percepcja: 51
Kontakt:

#6

Post autor: Gvalch'ca » 07 paź 2020, 19:25

Kawałek wystającego kija chyba oznaczył również losowe osoby z forum :v
I zmarnował trzem osobom kilka sekund z życia

Awatar użytkownika
Bjørn
Posty: 472
Gatunek: P.Leo Leo
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 cze 2016
Specjalizacja: Medyk poziom 1
Waleczność: 61
Zręczność: 56
Percepcja: 36

#7

Post autor: Bjørn » 07 paź 2020, 22:33

Ale skupmy się na temacie panowie i panie, Jor tylko argumenty bezpośrednio związane z nim, a reszta prosze nie dolewać oliwy.

Niedźwiedź może i wyginął, ale to koło XIX wieku więc nie tak strasznie dawno temu, mowa jest tu o populacji z Atlasu spokojnie mogły przetrwać (fikcyjnie) małe grupki, powołam się na niesamowicie niepodobną do Afryki Afrykę tutaj, co daje możliwość stworzenia odciętej krainy etc., dobre KP może tu pomóc?

Jak ktoś chce krokodyla to pewnie wie z czym się go "je", no i krokodyl to nie ryba, bez wody może przeżyć krótkie etapy, gdzieś nawet widziałem/ czytałem o stagnacji w czasie suszy, coś na, zasadzie snu zimowego. Nie studiowałem gadów nigdy zbyt wnikliwie, ale może znajdzie się jakiś miłośnik tychże zwierząt.

Awatar użytkownika
Hexados
Posty: 75
Gatunek: Panthera leo
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 20 maja 2017
Zdrowie: 100
Waleczność: 65
Zręczność: 55
Percepcja: 30
Kontakt:

#8

Post autor: Hexados » 07 paź 2020, 23:00

Bjørn pisze:
07 paź 2020, 22:33
Ale skupmy się na temacie panowie i panie, Jor tylko argumenty bezpośrednio związane z nim, a reszta prosze nie dolewać oliwy.

Niedźwiedź może i wyginął, ale to koło XIX wieku więc nie tak strasznie dawno temu, mowa jest tu o populacji z Atlasu spokojnie mogły przetrwać (fikcyjnie) małe grupki, powołam się na niesamowicie niepodobną do Afryki Afrykę tutaj, co daje możliwość stworzenia odciętej krainy etc., dobre KP może tu pomóc?
Zgadzam się, niedźwiedzie z gór Atlas to nie są mamuty ani dinozaury. Zgodnie z wikipedią wyginęły przez działalność człowieka, a tutaj nawet nie ma pojęcia ludzi. Są jedynie bezwłose małpy.
Ta mała kraina nie musi, i fabuła pokazuje, że nie jest całkowicie zgodna z faktycznym stanem rzeczywistości. Weźmy choćby zwierzęta noszące pancerze ze skóry lub kości innych zwierząt. To byłaby jedna z wielu fikcji literackich, którymi się posługujemy na forum.

Awatar użytkownika
Firkraag
Posty: 100
Gatunek: Jeleń szlachetny
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 02 wrz 2010
Specjalizacja: Medyk poziom 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 40
Zręczność: 70
Percepcja: 30
Kontakt:

#9

Post autor: Firkraag » 08 paź 2020, 10:18

Przy początkach forum miałam w planach niedźwiedzia, wyraźnie było powiedziane, że czas akcji nie ten. To samo tyczy się brązowych zebr kwagga.
Owszem, później stwierdzono, że coś takiego mogło mieć miejsce iż jakiś odszczep danego gatunku mógł przetrwać. To jednak postanowiłam, że nie będę mącić i wychodzić po za regulamin forum. Tak, czas akcji jest jawnie opisany w regulaminie, później by tylko człowiek słuchał, że administracja innym zezwala regulamin obchodzić. Oszczędziłam sobie i innym takiego kłopotu.
Jeśli administracja zmieni ten zapisek to wtedy można pomyśleć i starać się złożyć podania o coś z poza listy.
Jest dużo innych gatunków, nawet foki i pingwiny występują, ale fakt zanim zacznie się czymś grac należałoby się dowiedzieć nieco więcej o danej specyfice gatunku. Ciepłolubne gady nie pójdą w ośnieżone szczyty.
Choć nadal uważam, że należałoby niektórym obecnym statystyki poprawić bo wypadają słabo lub dziwnie.

Awatar użytkownika
Rodana
Posty: 50
Gatunek: lew afrykański
Data urodzenia: 05 kwie 2020
Zdrowie: 100
Waleczność: 30
Zręczność: 40
Percepcja: 50
Kontakt:

#10

Post autor: Rodana » 14 paź 2020, 5:03

Jormungandr pisze:
07 paź 2020, 16:38
Tu administracja nikomu nie pójdzie na rękę i czas już nie raz to zweryfikował. Chyba że członkom kółeczka adoracji jak @Ventruma @Nefthis czy @Gvalch'ca.
uwielbiam to, że w tym zestawieniu jest moja Nefthis XD
Obrazek

Odpowiedz

Wróć do „Archiwum ogłoszeń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości