x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Nocna przechadzka [Tib, Kavo]

Awatar użytkownika
Kavo
Posty: 75
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 23 lis 2015
Waleczność: 55
Zręczność: 55
Percepcja: 40
Kontakt:

Nocna przechadzka [Tib, Kavo]

#1

Post autor: Kavo » 30 lip 2019, 17:15

Ciemny samiec przechadzał się po różnych terenach. Cały czas szukał swojego rodzeństwa, no i może coś więcej? Dotarł do granicy lwiej ziemi ale nie przekraczał ją, szedł od południa na północ. Ominął kanion. W nocy widać było najbardziej jego dwukolorowe ślepia i lekkie jasne akcenty. Noc to była pora która preferował.

@Tib
Obrazek

Awatar użytkownika
Tib
Posty: 1323
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 24 paź 2014
Specjalizacja:
wojownik 2
Wojownik 2
Niezłomność Królów
Niezłomność Królów
Druga Skóra
Druga skóra
łowca 1
Łowca 1
krokodyl
Krokodyl
tropiciel
Tropiciel
Zdrowie: 100
Waleczność: 71
Zręczność: 51
Percepcja: 35
Kontakt:

#2

Post autor: Tib » 30 lip 2019, 17:32

Kolejny dzień i kolejny patrol... Ten na szczęście zbliżał się już końcowi i Tib już widział oczyma wyobraźni jak rzuca się na swoje miękkie legowisko a potem…urwał bo jego oczom ukazała się lwia sylwetka. Nie przypomniał sobie by tej nocy któryś ze strażników miał jeszcze patrolować ten odcinek, więc wyglądało na to, że albo któryś z Lwioziemców udał się na nocny spacer, albo mieli nieproszonego gościa. No nic i tak wypadało podejść i zgadać.
Tib spokojnym acz stanowczym krokiem ruszył w kierunku jego nieznajomego a kiedy był już dość blisko powitał go w dość nietypowy dal siebie sposób.
-Niech żyje Wódz!-rzucił na powitanie, jednocześnie przyglądając się uważnie reakcji samca.

Awatar użytkownika
Kavo
Posty: 75
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 23 lis 2015
Waleczność: 55
Zręczność: 55
Percepcja: 40
Kontakt:

#3

Post autor: Kavo » 30 lip 2019, 17:39

Pysk samca był niewzruszony i kiedy drugi zaczął się zbliżać Kavo zatrzymał się aby potem zlustrować uważniej jasnego samca. Lekko machnął ogonem. Nim odpowiedział Tibowi skinął mu łbem i lekko dygnął.
-Po wsze czasy, niech żyje- Rzekłem swoim spokojnym ale raczej chłodnym tonem. Nie miał pojęcia kim jest ten wódz ale skoro ten tutaj tak się wita to pewnie tak witają się tutejsze lwy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tib
Posty: 1323
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 24 paź 2014
Specjalizacja:
wojownik 2
Wojownik 2
Niezłomność Królów
Niezłomność Królów
Druga Skóra
Druga skóra
łowca 1
Łowca 1
krokodyl
Krokodyl
tropiciel
Tropiciel
Zdrowie: 100
Waleczność: 71
Zręczność: 51
Percepcja: 35
Kontakt:

#4

Post autor: Tib » 02 sie 2019, 18:33

Słysząc jego odpowiedź Tib zmarszczył brwi, jednak emocje towarzyszące słowom samca były inne niż Kanclerz się tego spodziewał. No nic, może rzeczywiście jest czysty i uznał to za lokalne powitanie? Albo i nie…
-Witaj na Lwiej Ziemi, mein Freund, nazywam się Tib i chciałbym wiedzieć co cię tu sprowadza. Tak między nami to wybrałeś sobie kiepski moment na wycieczkę krajoznawczą- dodał spokojnym tonem, jednocześnie uważnie przyglądając się wyrazowi pyska obcego.

Awatar użytkownika
Kavo
Posty: 75
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 23 lis 2015
Waleczność: 55
Zręczność: 55
Percepcja: 40
Kontakt:

#5

Post autor: Kavo » 05 sie 2019, 17:47

-Nigdy nie ma złej pory na podróż- Lew preferował chłodniejsze pory i miejsca. Lekko zastrzygł uchem i zlustrował samca.
-Jestem Kavo- Przedstawił się i lekko dygnął-Lwia Ziemia?...- Zaczął i uniósł lekko brew- oryginalne- Dodał może trochę kąśliwie-Poszukuje sióstr i braci- Tak, trzymałem się tej oficjalnej wersji. Obserwował samca z uwagą i może nazbyt?
-Domyślam się, że powinienem opuścić te ziemie- nie było to pytanie, raczej stwierdzenie faktu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tib
Posty: 1323
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 24 paź 2014
Specjalizacja:
wojownik 2
Wojownik 2
Niezłomność Królów
Niezłomność Królów
Druga Skóra
Druga skóra
łowca 1
Łowca 1
krokodyl
Krokodyl
tropiciel
Tropiciel
Zdrowie: 100
Waleczność: 71
Zręczność: 51
Percepcja: 35
Kontakt:

#6

Post autor: Tib » 09 sie 2019, 0:17

-Tia, no chyba, że banda fanatyków krąży sobie po krainie i zabija wedle uznania, wtedy każda pora jest zła- odparł żartobliwym tonem, jakby właśnie opowiadał lwu wymyśloną na poczekaniu historyjkę.
-Miło mi ciebie poznać, panie Kavo- odparł, jednocześnie posyłając lwu delikatne skinienie.
-Nawet nie wiesz jak często to słyszę- westchnął, wywracając przy tym oczyma.
-Jak widać pierwsi władcy tych ziem cierpieli na brak oryginalności- dodał.
-Cóż, sporo lwów się ostatnio tędy przewinęło...zdradziłbyś więcej szczegółów, bo być może są akurat wśród nas- rzekł, spoglądając uważnie w ślepia samca.
- A wręcz przeciwnie- odparł wesoło.
-Ostatnio podczas patrolowania ziem zaczyna mi doskwierać samotność, może zechciałbyś mi towarzyszyć podczas tej zmiany?-

Awatar użytkownika
Kavo
Posty: 75
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 23 lis 2015
Waleczność: 55
Zręczność: 55
Percepcja: 40
Kontakt:

#7

Post autor: Kavo » 14 sie 2019, 20:02

-To dramatyzmy- Rzucił robiąc krok do przodu rozciągając swoje cielsko.
-Dużo? A to często tak sobie przechodzą?- Machnął mocniej ogonem- W gruncie te tereny są dość wyśrodkowane w okolicy- Rzucił i przejrzał się po okolicy.
-w sumie czemu nie, z chęcią przejdę się- Dodał do samca i spoglądał na niego.
-A szukam..- Zaczął- Falme podobny do mnie samiec, Folami lwica z dwoma ogonami jasnobrązowa, Fahyim ciemno-grzywy mocnej budowy o piaskowej sierści, Fianna kremowa lwica o niebieskich oczach,Fahari ciemniejsza sierści ale w odcieniach piaskowych, lekko wystające kiełki, Messiah czarny lew o czerwonych oczach, Night Stalker zielone oczy czarno szary lew, Ronja lwica piaskowa z paskiem na głowie- To wszystko było dość ogólnie ale jakby miał wszystkich z dokładnością opisywać to zajęło by za dużo czasu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tib
Posty: 1323
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 24 paź 2014
Specjalizacja:
wojownik 2
Wojownik 2
Niezłomność Królów
Niezłomność Królów
Druga Skóra
Druga skóra
łowca 1
Łowca 1
krokodyl
Krokodyl
tropiciel
Tropiciel
Zdrowie: 100
Waleczność: 71
Zręczność: 51
Percepcja: 35
Kontakt:

#8

Post autor: Tib » 15 sie 2019, 16:48

-Jesteś tutaj nowy, co nie?- zapytał, przyglądając się uważniej lwu.
-W takim razie wypadałby cię trochę wprowadzić w tutejsze realia-dodał, po czym westchnął cicho.
-Przewodzi nimi niejaki Wódz, stąd też moje powitanie. Chciałem cię sprawdzić i mało nie brakowało a rzuciłbym ci się do gardła- powiedział żartobliwym tonem.
-W każdym razie ma on swoje grupkę sługusów którzy zajmują się porwaniami trucie i innymi podobnymi sprawami- wytłumaczył.
-A więc szykuj się na małą wycieczkę krajoznawczą, mein Freund- odparł wesoło, po czym spokojnym krokiem ruszył przed siebie. Maszerując wysłuchał lwa, jednocześnie zastanawiając się, czy nie napotkał kiedyś jednego ze wspomnianych osobników.
-Wasi rodzice musieli mieć z wami prawdziwe urwanie głowy, ja tam nie wyobrażam sobie mieć więcej niż dwójkę młodych na raz- rzekł wesoło.
-Niestety nie widziałem żadnej ze wspominanych przez ciebie osób ale mogę dać znać strażnikom. A tak w ogóle to skąd przybywasz? -

Awatar użytkownika
Kavo
Posty: 75
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 23 lis 2015
Waleczność: 55
Zręczność: 55
Percepcja: 40
Kontakt:

#9

Post autor: Kavo » 25 sie 2019, 12:08

-Z całą pewnością nie było by to takie proste- Nie dałby mu się od tak zagryźć. Grafitowy ruszył za jasnym samcem. Nie śpieszyło mu się zbytnio
-Mieli ale robili wszystko co mogli aby wszystko wyszło jak trzeba. Nie byli sami- Rzekł ze spokojem w głosie.
-Z dalekiego królestwa, którym włada mój ojciec z matką- Stado urosło i żyło dobrze. Tereny jakie rodzinne stado posiadało były żyzne.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tib
Posty: 1323
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 24 paź 2014
Specjalizacja:
wojownik 2
Wojownik 2
Niezłomność Królów
Niezłomność Królów
Druga Skóra
Druga skóra
łowca 1
Łowca 1
krokodyl
Krokodyl
tropiciel
Tropiciel
Zdrowie: 100
Waleczność: 71
Zręczność: 51
Percepcja: 35
Kontakt:

#10

Post autor: Tib » 25 sie 2019, 15:31

-Pewnie nie- odparł, jednocześnie posyłając mu zadziorny uśmiech, po czym ruszył przed siebie.
-A ty wyruszyłeś na poszukiwanie przygód, co nie?- zapytał, jednak w głębi duszy domyślał się, że tak na prawdę mogli go stamtąd wywalić, jednak sugerowanie tego na głos nie byłoby w dobrym guście.
-A mniej więcej gdzie leży to królestwo, gdzieś na północy?- dopytał.Kto wie, może podczas jednej ze swoich misji miał okazje wkroczyć na ich tereny.
Kiedy tak sobie szli, Kanclerz dostrzegł na horyzoncie Kanion. W prawdzie nie był on jeszcze zbyt dobrze widoczny, ale wraz z kolejnymi promieniami wschodzącego słońca widok stawał się coraz lepszy.
-Jeżeli spojrzysz w tamtą stronę- rzekł, wskazując łbem na północ- zobaczysz jedną z tutejszych atrakcji. Legenda głosi, że jeden z władców Lwiej Ziemi został tam stratowany na śmierć przez rozpędzone stado antylop... przyznaj, że mało ciekawa śmierć, ja?-

Odpowiedz

Wróć do „Zakończone”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości