x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Co sądzisz o postaci?

Awatar użytkownika
Gunter
Posty: 788
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 lut 2011
Zdrowie: 0
Waleczność: 0
Zręczność: 0
Percepcja: 0
Kontakt:

Re: Co sądzisz o postaci?

#21

Post autor: Gunter » 10 lip 2019, 10:28

Imię: Pasuje do egipskiego klimatu waszej rodzinki
Wygląd: Ładna lwica, na avku sprawia wrażenie eleganckiej i dystyngowanej, więc idealnie dla pustynnej władczyni.
Zachowanie/ Sposób prowadzenia: Historia postaci i cały wątek w Oazie widać, że są przemyślane i ciekawie prowadzone. Podoba mi się, że nigdy nie wychodzi z roli i zawsze zachowuje się jak na królową przystało. No i to takie urocze jak Nefthis i Seth zwracają się do siebie nawzajem takimi pięknymi określeniami.
Dodatkowe: Dużo zdrowia dla lwiątek życzę :)

Awatar użytkownika
Kifo
Posty: 212
Gatunek: lew afrykański
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 19 sie 2016
Waleczność: 55
Zręczność: 55
Percepcja: 40
Kontakt:

#22

Post autor: Kifo » 10 lip 2019, 14:03

Imię: Ja jakoś tak średnio przepadam za imionami, które nie mają nic wspólnego z kontynentem, w którym rozgrywa się akcja naszego forum ale do tej postaci pasuje. Pewnie dlatego, że kojarzę tę postać z Tibem i to mi się łączy.
Wygląd: Wydaje się być szczupłym lwem? Ale tylko tak mi się wydaje przez avek. Kolory dobrze dobrane, podoba mi się, że grzywa ma ten mahoniowy refleks.
Zachowanie/ Sposób prowadzenia: cóż można powiedzieć o duchu? xD kiedyś postać była chyba szalonym naukowcem?
Dodatkowe: keep going

Awatar użytkownika
Silver Hunter
Posłaniec
Posłaniec
Posty: 803
Gatunek: Gepard grzywiasty
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 25 lip 2017
Specjalizacja:
łowca 1
Łowca 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 39
Zręczność: 61
Percepcja: 35
Kontakt:

#23

Post autor: Silver Hunter » 11 lip 2019, 16:38

Imię: ładne i chyba do niego pasuje
Zachowanie/ Sposób prowadzenia: trudno stwierdzić, ale kiedyś na pewno będę mógł ocenić ;)
Dodatkowe: fajna fryzura :D
Zaczekaj nad brzegiem rzeki - wkrótce przypłynie ciało twojego wroga.

Obrazek

Awatar użytkownika
Hatari
Posty: 207
Gatunek: Lew afrykański
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 12 cze 2012
Waleczność: 60
Zręczność: 60
Percepcja: 30
Kontakt:

#24

Post autor: Hatari » 11 lip 2019, 23:49

Imię: Trudno określić. Dość proste i w sumie nic nadzwyczajnego. Takie trochę mało klimatyczne.
Wygląd: Całkiem ciekawy, odmienny. Niekoniecznie typowy dla gatunku. Ale w sumie lubię szare postacie, zawsze się jakoś tak ładnie odróżniają na tle wszystkich brązowych i złotych :D
Zachowanie/ Sposób prowadzenia: Na razie trudno mi określić, bo jakoś specjalnie nie śledzę losów tej postaci, ale wnioskując z historii może być całkiem ciekawie. Podoba mi się to, że jest przekonany, że jest lwem, może wyjść z tego coś interesującego.
Dodatkowe: --

Awatar użytkownika
Silver Hunter
Posłaniec
Posłaniec
Posty: 803
Gatunek: Gepard grzywiasty
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 25 lip 2017
Specjalizacja:
łowca 1
Łowca 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 39
Zręczność: 61
Percepcja: 35
Kontakt:

#25

Post autor: Silver Hunter » 12 lip 2019, 16:45

Imię: oryginalne, ale zauważyłem, że większość postaci tutaj posiada nietypowe imiona, z którymi nigdy się nie zetknąłem. Być może nawet niektóre zostały wymyślone przez autorów kont.
Wygląd: lew wygląda naprawdę groźnie. Budzi respekt swą postawą i nastroszoną grzywą.
Zachowanie/ Sposób prowadzenia: wydaje się ciekawą postacią i na pewno taki jest
Dodatkowe: pokaźnych rozmiarów siekacze niczym u smilodonta (tygrysa szablozębnego)
Zaczekaj nad brzegiem rzeki - wkrótce przypłynie ciało twojego wroga.

Obrazek

Awatar użytkownika
Athastan
Posty: 556
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 25 cze 2015
Specjalizacja:
szaman 2
Szaman 2
medyk 3
Medyk 3
Zdrowie: 0
Waleczność: 32
Zręczność: 50
Percepcja: 70
Kontakt:

#26

Post autor: Athastan » 12 lip 2019, 18:48

ImięJak na mój gust trochę nie ten język...
Wygląd: Kolorystyka podoba mi się bardzo, choć dość specyficzna dla gatunku. Trochę dziwnie wygina kark, ale poza tym wygląda fajnie, widać po pysku że charakterna postać.
Zachowanie/Sposób prowadzenia: Na podstawie tych kilku postów które przeczytałem postać nieźle się trzyma KP. Ogólnie wygląda na to że może się wkręcić w kilka ciekawych akcji, ale na razie chyba jeszcze za mało się pojawiał na fabule, żeby powiedzieć coś więcej.
Dodatkowe: Cóż, kwestia uznawania się za inny gatunek jest ciekawym pomysłem.
Każdy rytuał niewłaściwe stosowany może zagrażać twojemu życiu lub zdrowiu.

Pierwszy Szaman przypomina - nigdy nie używaj cebuli w celach magicznych!

Cały Ath

Awatar użytkownika
Silver Hunter
Posłaniec
Posłaniec
Posty: 803
Gatunek: Gepard grzywiasty
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 25 lip 2017
Specjalizacja:
łowca 1
Łowca 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 39
Zręczność: 61
Percepcja: 35
Kontakt:

#27

Post autor: Silver Hunter » 13 lip 2019, 18:47

Imię: kolejne oryginalne, kojarzy się z wojownikiem :D
Wygląd: po krótkiej, aczkolwiek zawadiacko ułożonej grzywie, wnioskuję, iż lew jest młodocianym zawadiaką z aspiracjami na wojownika
Zachowanie/Sposób prowadzenia: ummm... trudno powiedzieć, ale na pewno nie jest nudny ;)
Dodatkowe: o co chodzi z rangą kanclerza?
Zaczekaj nad brzegiem rzeki - wkrótce przypłynie ciało twojego wroga.

Obrazek

Awatar użytkownika
Nefthis
Posty: 255
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 17 lut 2016
Waleczność: 40
Zręczność: 60
Percepcja: 50
Kontakt:

#28

Post autor: Nefthis » 13 lip 2019, 21:35

Imię: angielskobrzmiaco imiona tutaj mi nie pasują. nie wpasowują się w klimat i tak samo niestety niezbyt mi się podoba
Wygląd: spoko, ot gepard ale te paski wydają mi się zbyt tygrysie? ale mamy tu czarne lwy więc nie ma co się czepiać. postać ogólnie ładnie wygląda
Zachowanie/ Sposób prowadzenia: nie znam postaci i jej nie śledzę
Dodatkowe: -

Awatar użytkownika
Enasalin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 958
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 11 lip 2015
Specjalizacja:
wojownik 2
Wojownik 2
Niezłomna wola
Potęga Przodków
Pierwotny Szał
Szarża
Zdrowie: 100
Waleczność: 66
Zręczność: 56
Percepcja: 35
Kontakt:

#29

Post autor: Enasalin » 14 lip 2019, 0:49

Imię: Spodobało mi się jak przynajmniej raz Seth zwrócił się do niej Neftydo. Jak dla mnie lepiej to brzmiało, ale w zasadzie i tak to imię pasuje na nasz klimat.
Wygląd: Jezu, jak ja przecież zakochałam się w tym wyglądzie jeszcze chyba zanim zapis został zrobiony. Kocham te kolorki.
Zachowanie/Sposób prowadzenia: Jak prawdziwa pani pustyń powinna być według mnie bardziej "władcza". Bo tako to ma za bardzo delikatny charakter, jakby była taką cnotką niewydymką, a przecież tak nie jest. Ale ma na tyle urokliwy charakterek, że na to można niby przymknąć oko, bo Seth jej charakter równoważy, no ale...
Dodatkowe: Powinna postarać się o jakiegoś rzemieślnika, co by jej podobną do egipskiej maskę wykonał. Alb chociaż jakiś naszyjnik. Brakuje takiego królewskiego elementu.
Daddy looking at me
Will I ever be free?
Have I crossed the line?

Obrazek

Mother looking at me
Tell me what do you see?
Yes, I've lost my mind


Od faleczki I Od ragirkowej I Od maerki
I Od ragirkowej I Od gunterkowej
I Encia


Awatar użytkownika
Silver Hunter
Posłaniec
Posłaniec
Posty: 803
Gatunek: Gepard grzywiasty
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 25 lip 2017
Specjalizacja:
łowca 1
Łowca 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 39
Zręczność: 61
Percepcja: 35
Kontakt:

#30

Post autor: Silver Hunter » 14 lip 2019, 16:37

Imię: kolejne niespotykane imię (czy tylko moje brzmi tak zwyczajnie?)
Wygląd: lwica wygląda na ponurą
Zachowanie/Sposób prowadzenia: nie wiem, ale mam nadzieję, iż nie jest tak ponura na jaką wygląda
Dodatkowe: ładne oczy w kolorze głębokiej, intensywnej zieleni ;)
Zaczekaj nad brzegiem rzeki - wkrótce przypłynie ciało twojego wroga.

Obrazek

Odpowiedz

Wróć do „Gry forumowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości