x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Podnóże

Majestatyczna siedziba władców Lwiej Ziemi, z której sprawowali władzę nad całą krainą. Olbrzymia skała, kształtem przypominająca królewski tron, pełna jest jaskiń, w których można znaleźć bezpieczne schronienie. Z jej szczytu roztacza się zapierający dech w piersiach widok na otaczające tereny.

Regulamin forum
Teren stada jest strzeżony przez członków stada i stadne NPC. W związku z tym trudno dostać się na niego niepostrzeżenie i należy odczekać 24 h po wejściu żeby opuścić teren stada.
Awatar użytkownika
Tib
Posty: 1323
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 24 paź 2014
Specjalizacja:
wojownik 2
Wojownik 2
Niezłomność Królów
Niezłomność Królów
Druga Skóra
Druga skóra
łowca 1
Łowca 1
krokodyl
Krokodyl
tropiciel
Tropiciel
Zdrowie: 100
Waleczność: 71
Zręczność: 51
Percepcja: 35
Kontakt:

Re: Podnóże

#731

Post autor: Tib » 28 paź 2019, 14:56

Tib czekał, aż któryś z rozmówców zabierze głos, gdy nagle kątem oka dostrzegł zbliżający się w ich stronę ciemny kształt. W pierwszej chwili Kanclerz podziękował w duchu przodkom, że Datury tutaj nie ma, jednak gdy tylko odwrócił wzrok w kierunku Val, natychmiast zmienił zdanie.
-Piegus, zostań proszę z wujkiem Thanatosem- rzekł do malca, po czym delikatnie ściągnął go ze swojego grzbietu i odstawił na ziemię.
-Zaraz wrócę- dodał, po czym szybkim krokiem ruszył w kierunku lwicy a kiedy ciemna zachwiała się na łapach, Tib podbiegł do niej i staną tuż przy jej boku by w razie czego móc ją złapać.
-Jasne, tylko będziemy musieli wejść na Skałę- powiedział. Przez moment brązowogrzywy zastanawiał się do kogo zaprowadzić lwicę i ostatecznie padło na Athastana. Nabo pewnie jak zwykle był pijany a spotkania z Daturą Val mogłaby nie przeżyć.
-Oprzyj się o mnie i ostrzegaj jakbyś miała się przewrócić, spróbuję cię wtedy złapać- rzekł, po czym powolnym krokiem poprowadził lwicę na Lwią Skałę.

z/t?

Gvalch'ca
Posty: 1090
Gatunek: Panthera leo
Płeć: Samica
Data urodzenia: 11 lip 2015
Specjalizacja: Medyk poziom 2
Zdrowie: 100
Waleczność: 61
Zręczność: 41
Percepcja: 51
Kontakt:

#732

Post autor: Gvalch'ca » 28 paź 2019, 15:00

Opierając się o bok Tiba, pokornie ruszyła z nim do uzdrowiciela.
/zt + Tib

Awatar użytkownika
Gunter
Posty: 788
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 06 lut 2011
Zdrowie: 0
Waleczność: 0
Zręczność: 0
Percepcja: 0
Kontakt:

#733

Post autor: Gunter » 28 paź 2019, 15:38

Łypiąc z podejrzeniem na Tiba i zastanawiając się wciąż kim była Gvalch'ca i co miała z nim wspólnego, duch poleciał tuż za dwójką lwów do szamana.

ZT

Awatar użytkownika
Thanatos
Posty: 513
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 15 paź 2015
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 34
Kontakt:

#734

Post autor: Thanatos » 28 paź 2019, 18:54

Thanatos popatrzył się na lwice, do której podbiegł Tib. Skąd ona się tutaj wzięła do jasnej cholery? Czuł podświadomie, że coraz bardziej coś mu tutaj we wszystkim zaczyna nie grać.
Gdy Tib odszedł z lwicą, podszedł do młodego i usiadł przed nim. - No to powiedz mi mały. Jak się tutaj u nas znalazłeś, bo jakoś ciebie nie kojarzę. I gdzie są twoi rodzice? - Spytał przyglądając się lewkowi.

Awatar użytkownika
Piegus
Strażnik
Strażnik
Posty: 367
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 12 cze 2019
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 65
Zręczność: 55
Percepcja: 30
Kontakt:

#735

Post autor: Piegus » 28 paź 2019, 21:42

Słuchałem wszystkiego z uwaga i chciałem coś powiedzieć kiedy pojawiła się jakaś ciemną postać. Ojciec chyba ją znał? Nie wiem. Zszedłem z głowy ojca kiedy ten poprosił mnie o to.
-A kto to jest?- Zapytałem wujka mając na myśli czarną postać.
-Tato mnie przyprowadził- Powiedziałem hardo do Thanatosa- Uratował mnie, jest taki odważny i silny- Mówiłem to z dumą- a co to wojownik- W sumie znali się oni bo byli wojownikami? Podrapałem się lekko po głowie. Tak, byłem trochę niedokształcony ale nadal jest mały.

Awatar użytkownika
Tib
Posty: 1323
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 24 paź 2014
Specjalizacja:
wojownik 2
Wojownik 2
Niezłomność Królów
Niezłomność Królów
Druga Skóra
Druga skóra
łowca 1
Łowca 1
krokodyl
Krokodyl
tropiciel
Tropiciel
Zdrowie: 100
Waleczność: 71
Zręczność: 51
Percepcja: 35
Kontakt:

#736

Post autor: Tib » 30 paź 2019, 17:38

Po odstawieniu Val do jaskini Athastana Tib powrócił na podnóże. Widząc, że Thanatos i Piegus dalej tam są, kanclerz uśmiechnął się szeroko przyspieszył kroku.
-Mam nadzieję, że byłeś grzeczny i zbytnio nie męczyłeś wujka- zagadnął wesoło do Piegusa, po czym nachylił łeb by mały mógł z powrotem wdrapać się na swoje miejsce.
-Dzięki, że miałeś na niego oko- rzekł do Thana jednocześnie posyłając mu szeroki uśmiech.

Awatar użytkownika
Thanatos
Posty: 513
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 15 paź 2015
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 34
Kontakt:

#737

Post autor: Thanatos » 30 paź 2019, 20:35

Tata go przyprowadził. Tib miał kolejnego dzieciaka? Thanowi powoli wszystko łączyło się w kupę, chociaż nadal brakowało mu dużo do zrozumienia całej sprawy.
Postarał się zachować najnaturalniej jak mógł w tej sytuacji. - aaa... Tata, no tak. - Powiedział patrząc się na malca.
Gdy Tib wrócił, ten nie chciał nic robić dziwnego przy jego dziecku, więc tylko zwrócił się do niego. - Jasne nie ma problemu. Ja wrócę na razie do swojej jaskini, jakby coś się działo niespodziewanego, czy coś to wiecie gdzie mnie znaleźć. - Powiedział i poszedł w stronę swojej jaskini.
/zt

Awatar użytkownika
Piegus
Strażnik
Strażnik
Posty: 367
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 12 cze 2019
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 65
Zręczność: 55
Percepcja: 30
Kontakt:

#738

Post autor: Piegus » 31 paź 2019, 10:02

-Oczywiście, że byłem!- Powiedziałem i podskoczyłem. Spojrzałem na tatę i od razu otarłem swoją główkę o jego łapę.
-Byłem nie miły?- Zapytałem widząc jak wujek idzie i spojrzałem pytająco na ojca.
-Wujek tak szybko poszedł- Nie rozumiałem dlaczego. Wydawał się fajny ale poszedł. Może byłem niegrzeczny dlatego? Przekrzywiłem lekko główkę na bok.
-Pobawisz się ze mną- Ponownie moje spojrzenie padło na ojca.

Awatar użytkownika
Tib
Posty: 1323
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 24 paź 2014
Specjalizacja:
wojownik 2
Wojownik 2
Niezłomność Królów
Niezłomność Królów
Druga Skóra
Druga skóra
łowca 1
Łowca 1
krokodyl
Krokodyl
tropiciel
Tropiciel
Zdrowie: 100
Waleczność: 71
Zręczność: 51
Percepcja: 35
Kontakt:

#739

Post autor: Tib » 02 lis 2019, 14:57

Ammar pisze:
Obrazek
Ammar przybył pod Lwią Skałę i natychmiast zaczął rozglądać się za kimś komu mógłby przekazać informacje. Ostatecznie jgo spojrzenie zatrzymało sie na Tibie.
-Szefie jest problem. Rea i Rudy napotkali na sawannie dwóch heroldów Wodza, prawdopodobnie Eletana i Mugambę- powiedział spokojnym glosem, wpatrując się uważnie w Kanclerza.
-Są na Złotych Łąkch- dodał, po czym wyprostował sie w oczekiwaniu na dalsze instrukcje.

Awatar użytkownika
Hamza
Posty: 312
Gatunek: P.Leo
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 01 sty 2018
Zdrowie: 100
Waleczność: 66
Zręczność: 51
Percepcja: 35
Kontakt:

#740

Post autor: Hamza » 02 lis 2019, 15:22

Przysnęło mu się gdy jego luba zajęła miejsce koło niego. Rozmowa nie była zbyt porywająca, a popołudnie to najlepsza pora na lwią drzemkę. Spał i spał, nie przeszkadzało mu nawet to że nieopodal odbywa się kilka rozmów, ani to że przychodzą tu jakieś osoby i odchodzą. Chrapnął głośniej i aż się obudził, rozgladając na prawo i lewo.
Oj, chyba uciąłem sobie drzemkę. Ziewnął przepastnie i spojrzał na przybyłego brązowego lwa. Co to za jeden i czego on taki poruszony?

Odpowiedz

Wróć do „Lwia Skała”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości