x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Puchate kuleczki *.*

Awatar użytkownika
Nuzira
Posty: 357
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 22 paź 2016
Waleczność: 50
Zręczność: 40
Percepcja: 60
Kontakt:

Puchate kuleczki *.*

#1

Post autor: Nuzira » 21 cze 2020, 20:06

Jak wszyscy zapewne wiedzą, bowiem liczycie dokładnie posty (XD), Nuzira i Leoś nieco się do siebie zbliżyli... nawet nieźle się zabawili i chcielibyśmy by została po tak upojnej nocy jakaś pamiątka... a więc... poszukujemy chętnych na lwiątka! Im więcej tym weselej, choć spodziewam się że sporo osób może mieć zapełnione sloty D: ( @Tib może jakaś promka na darmowy slocik?)
Obrazek
Co do lwiątek, umaszczenie dowolne, od białego po ciemnobrązowe, wystarczy zerknąć sobie na drzewo genealogiczne Nuzirki ;) W pakiecie będziecie mieć cudowne przyrodnie rodzeństwo, kochającą dwuogoniastą mamuśkę i jak się pośpieszycie to może tatuś wytrzyma w stadzie :dance:
Lwiątka:
1. Enasalin - córka
2. Elandir - samczyk
3. Ganju - samczyk
4. Ushindi - córeczka
5. Neyaarii - samczyk
6. Indivi - samczyk
7. Haribu - córka!
Ostatnio zmieniony 12 lip 2020, 20:52 przez Nuzira, łącznie zmieniany 15 razy.

Awatar użytkownika
Haribu
Posty: 112
Gatunek: Lew Afrykański
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 lis 2019
Zdrowie: 100
Waleczność: 20
Zręczność: 60
Percepcja: 70
Kontakt:

#2

Post autor: Haribu » 22 cze 2020, 15:38

Kurczę, brałabym, ale przy mojej ostatniej niskiej aktywności i zawieszeniu wszystkich postaci poza Haribu raczej nie byłabym odpowiedzialną opiekunką XD Czemuż, ach czemuż muszę być taką miłośniczką zakładania nowych postaci?! XD
Obrazek

Awatar użytkownika
Nuzira
Posty: 357
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 22 paź 2016
Waleczność: 50
Zręczność: 40
Percepcja: 60
Kontakt:

#3

Post autor: Nuzira » 22 cze 2020, 17:27

Jak dla mnie to ty jesteś dość aktywna XD Czasem brak weny na jakąś postać, ja Nilimę niedawno też zawiesiłam więc rozumiem ;) Jeśli jednak się skusisz to wiedz że chętnie ci kuleczkę przekażę :D @Haribu

Awatar użytkownika
Haribu
Posty: 112
Gatunek: Lew Afrykański
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 lis 2019
Zdrowie: 100
Waleczność: 20
Zręczność: 60
Percepcja: 70
Kontakt:

#4

Post autor: Haribu » 22 cze 2020, 17:46

Zastanowię się, choć szczerze na razie nie mam kompletnie pomysłu na to, jakie to byłoby lwiątko, a nie chcę się zgłaszać tylko po to, by stworzyć nową postać, na którą nie miałabym mieć weny ;) Jak przestanie mnie boleć głowa, to się nad tym lepiej zastanowię.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nuzira
Posty: 357
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 22 paź 2016
Waleczność: 50
Zręczność: 40
Percepcja: 60
Kontakt:

#5

Post autor: Nuzira » 22 cze 2020, 17:48

Jasne ;) Zapraszam <3

Awatar użytkownika
Ushindi
Król
Król
Posty: 609
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 10 lip 2019
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
łowca 1
Łowca 1
zebra
Zebra
Waleczność: 52
Zręczność: 60
Percepcja: 40
Kontakt:

#6

Post autor: Ushindi » 22 cze 2020, 20:43

No to ten... Jeśli mnie chcecie - mam pozwolenie na założenie postaci Waszej córeczki <3

Awatar użytkownika
Nuzira
Posty: 357
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 22 paź 2016
Waleczność: 50
Zręczność: 40
Percepcja: 60
Kontakt:

#7

Post autor: Nuzira » 22 cze 2020, 21:02

Takkkkk!!!! <3 Biorę!!!!

Awatar użytkownika
Neyaarii
Posty: 51
Gatunek: Lew afrykański
Płeć: Samica
Data urodzenia: 10 cze 2014
Waleczność: 45
Zręczność: 65
Percepcja: 40
Kontakt:

#8

Post autor: Neyaarii » 23 cze 2020, 0:05

Hejka, ja w sumie szukam jakiegoś zapalnika do grania i ogólnie do powrotu, więc no jeżeli nie macie żadnego oporu to wzięłabym jakiegoś chłopczyka, tylko nie wiem w jaki kontent charakterowy iść, to musiałabym przemyśleć podczas nauki na składnię hiszpańską. :sweat:

Awatar użytkownika
Nuzira
Posty: 357
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 22 paź 2016
Waleczność: 50
Zręczność: 40
Percepcja: 60
Kontakt:

#9

Post autor: Nuzira » 23 cze 2020, 16:04

Nie widzę przeszkód, z chęcią pomogę w powrocie w postaci puchatej kuleczki :D Charakter w pełni dowolny, może być wredna ale i spokojna po tatusiu xD

Awatar użytkownika
Indivi
Posty: 14
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 17 lis 2019
Zdrowie: 100
Kontakt:

#10

Post autor: Indivi » 30 cze 2020, 20:39

Właściwie, jeśli macie ochotę i miejsce, (o ile to aktualne), mogę zaoferować przygarnięcie jednego lwiątka! Bez różnicy czy chłopiec czy dziewczynka. ^^
Obrazek

Odpowiedz

Wróć do „Archiwum ogłoszeń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości