x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Zielony plac przed wejściem

Jaskinia, która skrywa wiele sekretów. Posiada różne korytarze jak i większe groty. Wiele świecących robaczków rozświetla to miejsce jak i kryształy czy też dziwne grzyby. Grobowiec jest piękny ale potrafi być niebezpieczny.

Regulamin forum
Teren stada jest strzeżony przez członków stada i stadne NPC. W związku z tym trudno dostać się na niego niepostrzeżenie i należy odczekać 24 h po wejściu żeby opuścić teren stada.

Kary i negatywne efekty
  • Przebywająca górach postać jest narażona na lawiny, burze albo inne przeszkody.
  • Większe ryzyko złapania choroby - nie dotyczy stada zamieszkującego w tych terenach.
Awatar użytkownika
Dabin
Posty: 92
Gatunek: Pyton skalny
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 24 gru 2012
Waleczność: 20
Zręczność: 40
Percepcja: 40

Re: Zielony plac przed wejściem

#11

Post autor: Dabin » 24 maja 2019, 19:39

Chyba każdy już myślami błądził o napełnieniu brzucha i zasłużonym odpoczynku. Kifo zaryczał oznajmiając wszem i wobec, że te ziemie już są własnością lwiego stada. Oczywiście sam by mu zawtórował ale nie potrafił wydawać głośnych ryczących dźwięków. Chcąc się zasymilować z członkami, wydał z siebie syk, który i tak został zagłuszony rykiem.
- Pokręcę sssię jessszcze. - Dodał na odchodne. Te ceremonie z pewnością odstraszą dużo zwierzyny. W pobliżu nie ma co szukać teraz pożywienia. Popełzł więc znacznie dalej chcąc na wieczór przynieść kawałek świeżego apetycznego mięska.

z/t chyba, że ktoś mnie zatrzyma
Voice Obrazek Theme
<--------------6m-------------->
I'm Obrazek too lazy
to change my profile.
Better sssleep...sSsSssSs...

Awatar użytkownika
Kifo
Posty: 212
Gatunek: lew afrykański
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 19 sie 2016
Waleczność: 55
Zręczność: 55
Percepcja: 40
Kontakt:

#12

Post autor: Kifo » 27 maja 2019, 14:37

Myślę, że nie ma sensu czekać na Lyarrę.
________

Nie miał zamiaru czekać aż reszta otrząśnie się z letargu sam już się niecierpliwił tym, że pozostali najwyraźniej robili wszystko, żeby opóźnić przejmowanie ziem jeszcze bardziej. Skinął oddalającemu się wężowi i sam postanowił zrobić to samo.
- Shauri, albo zostajesz tu z Lyarrą albo idziesz ze mną. - Powiedział tonem nie znoszącym sprzeciwu. Najwyżej potem ją wytropi i przegoni jeśli będzie dalej się tu kręcić nie będąc częścią stada.
- Idę dalej, robota czeka - dodał oddalając się chcąc zbadać resztę krainy.

zt

Awatar użytkownika
Shauri
Posty: 59
Gatunek: Lew Afrykański
Płeć: Samica
Data urodzenia: 23 kwie 2017
Waleczność: 70
Zręczność: 40
Percepcja: 40
Kontakt:

#13

Post autor: Shauri » 29 maja 2019, 22:55

Shauri czekać zbytnio nie chce z tego względu wybrała opcję że pójdzie za Kifo. W takim momencie po usłyszeniu słów członka tamtego stada stanęła, spoglądając na lwicę.
- Idę z Tobą - rzekła stanowczym tonem głosu, nie ma zamiaru zostawać w tyle.

z.t

Awatar użytkownika
Tendai
Posty: 379
Gatunek: leff
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 20 lis 2019
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
łowca 1
Łowca 1
bawół
Bawół
Zdrowie: 70
Waleczność: 55
Zręczność: 60
Percepcja: 35
Kontakt:

#14

Post autor: Tendai » 10 lip 2020, 17:36

Dotarłem przed jaskinię. W gruncie to nie miałem pewności czy ten huk był z tego miejsca. Jednak to może coś się tu zawaliło i poszło echo. Dlatego pierwsza myśl to to miejsce. W końcu konar wpadający do jeziora nie robił by takiego hałasu. Nie było tutaj nikogo... Może to coś mi sie przesłyszało?
mały Obrazek podrostek Obrazek dorosły
Obrazek
We live, we love, we lie

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2882
Kontakt:

#15

Post autor: Mistrz Gry » 10 lip 2020, 18:24

Rzeczywiście, to było jedno z miejsc w których najprawdopodobniej mogło coś się zawalić, kiedy podszedłeś do wejścia jaskini, rozejrzałeś się. Rzeczywiście nie widziałeś nikogo i kiedy miałeś już iść szukać dalej usłyszałeś od boku, a dokładnie z pobliskiego drzewa nieznany ci głos.
- Witaj lwie, czego tu szukasz ?
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Tendai
Posty: 379
Gatunek: leff
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 20 lis 2019
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
łowca 1
Łowca 1
bawół
Bawół
Zdrowie: 70
Waleczność: 55
Zręczność: 60
Percepcja: 35
Kontakt:

#16

Post autor: Tendai » 10 lip 2020, 23:16

-Co?- Rozejrzałem sie szybko słysząc obcy mi głos. Nie dostrzegłem nikogo. Dobiegał gdzieś z wyżej, drzewo?
-Kim jesteś? Słyszałeś ten hałas?- Zapytałem szukając właściciela głosu swymi oczyma.
Grobowiec nie dowiedziałem za często, jakoś nie widziałem w nim niczego interesującego.
mały Obrazek podrostek Obrazek dorosły
Obrazek
We live, we love, we lie

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2882
Kontakt:

#17

Post autor: Mistrz Gry » 10 lip 2020, 23:36

Usłyszałeś szelest liści i gałęzi, po czym w widocznym miejscu pojawił się orzeł, jednak nadal siedział na jednej z najwyższych gałęzi.
- Jestem kim jestem. Orzeł Erin - Przedstawił się - A czy słyszałem hałas? Ciężko go byłoby nie usłyszeć - Stwierdził.
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Tendai
Posty: 379
Gatunek: leff
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 20 lis 2019
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
łowca 1
Łowca 1
bawół
Bawół
Zdrowie: 70
Waleczność: 55
Zręczność: 60
Percepcja: 35
Kontakt:

#18

Post autor: Tendai » 11 lip 2020, 0:05

Lekko przekrzywiłem łęb w bok.
-Ja jestem Tendai- Skoro ten mi sie przedstawia to ja tez powinienem- Wiesz skad dokładne dochodził lub co to było?- Spoglądałem an orał z zaciekawieniem. Machnąłem mocniej moimi dwoma ogonkami. Jakoś nie trzymałam kontaktu z ptakami, te to takie zawsze mało gadatliwe.
mały Obrazek podrostek Obrazek dorosły
Obrazek
We live, we love, we lie

Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2882
Kontakt:

#19

Post autor: Mistrz Gry » 11 lip 2020, 0:36

Orzeł przekrzywił głowę, po czym spojrzał na grobowiec, a potem na ciebie.
- Możliwe że wiem. Myślę, że z tego grobowca, jednak jeśli szanujesz swoje życie nie wchodziłbym tam na twoim miejscu... szczególnie teraz - Powiedział niezwykle spokojnym tonem, może trochę tajemniczym.
"Nie należy martwić się tym jak wolno idzie wątek, należy cieszyć się tym jak ciekawie rozwija się fabuła"
Lista NPC

Awatar użytkownika
Tendai
Posty: 379
Gatunek: leff
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 20 lis 2019
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
łowca 1
Łowca 1
bawół
Bawół
Zdrowie: 70
Waleczność: 55
Zręczność: 60
Percepcja: 35
Kontakt:

#20

Post autor: Tendai » 11 lip 2020, 0:42

-Ale dlaczego? Bywałem tam czasem, jest na moich ziemiach- Zadawałem pytania, może nie koniecznie najbardziej mądre ale czemu by nie? co tam mogło siedzieć niby lub co tam moze sie niby dziać?
-Musze to sprawdzić dla dobra stada- Dodałem bardziej pewny siebie i bardziej stanowczo.
mały Obrazek podrostek Obrazek dorosły
Obrazek
We live, we love, we lie

Odpowiedz

Wróć do „Grobowiec świetlików”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości